ماسک-پوشیدن خریداران با استقبال صف های طولانی در تازه بازگشایی South Coast Plaza

صدها نفر از خریداران flocked به تازگی بازگشایی South Coast Plaza در روز پنج شنبه که در آن نا امید مهمانان مواجه شد و با صف های طولانی برای ورود در فروشگاه های مجلل بازار.

کوستا مسا, خرید مکه افتتاح شد درهای خود را در ساعت 11 صبح بعد از سه ماه بسته شدن در میان COVID-19 بیماری همه گیر. در عرض 15 دقیقه ماسک-پوشیدن مشتریان خود را ایستاده در تفریحی-پارک-مانند صف انتظار برای اجازه داخل یکی از صدها نفر از فروشگاه ها که تا به حال بازگشایی شد.

چند مغازه — victoria’s Secret, آلدو و پاندورا در میان آنها بود و هنوز هم قفل شده و متوجه شدند گچ بری بر روی ویندوز است. چند می تواند خریداران peered به توقیف ورساچه فروشگاه که در آن سنگ مرمر نمایش بودند محروم از کالا و چراغ ها خاموش بودند.

کسب و کارهای دیگر از جمله پرادا کارتیه و Van Cleef & Arpels شد تا ضعف آنها خواسته مشتریان برای بعدا.

تبلیغات

در اوایل بعد از ظهر کارتیه خریداران تا به حال به برنامه قرار ملاقات برای روز بعد. سرو مقیم پل کیم نا امید شد زمانی که او تبدیل به دور از فروشگاه طلا و جواهر یکی از چندین مغازه او آمده بود به طور خاص برای بازدید است.

“ما می خواستیم برای خرید در حالی که برای در حال حاضر. و زیورآلات شما نیاز به پوشیدن آن را قبل از شما آن را خرید. ما نمی خواهیم به آن سفارش آنلاین و مجبور به بازگشت آن, بنابراین ما تصمیم به صبر برای فروشگاه به باز کردن دوباره” کیم گفت.

کیم وارد بازار درست در افتتاح آن چرا که او فکر آن بود و شلوغ اما او انتظار ندارد خطوط.

به عنوان بوتیک کار می کرد برای محدود کردن ظرفیت به 50 درصد سرریز از انتظار مهمانان و آب گرفتگی در مرکز خرید را در راهرو. ده ها منتظر در مقابل Louis Vuitton, red-کوسن نمای صفحه نمایش. مشتریان مایل به وارد گوچی و زارا فروشگاه های پشتیبان در سراسر کشور همسایه مغازه.

تبلیغات

یاس هریس, 28 ساله, پرستار, انتظار در خط برای بیش از یک ساعت به گوچی کیف پول تمیز ماموریت او شده است می خواهم انتظار برای اجرای بیش از یک ماه است.

“من نمی دانم که چرا آنها در حال محدود کردن مردم در فروشگاه زمانی که وجود دارد بیشتر مردم از” هریس گفت: قادر به ماندن اجتماعی فاصله از کسانی که در اطراف او به دلیل اندازه راهرو.

در سراسر بازار خط در مقابل زارا کشیده در اطراف میدان نردهء پلکان حکاکی. مگی کالینز 29 ساله, پرستار, روش سوار از خانه اش در ساحل طولانی پس از ماه از quarantining در خانه.

“من واقعا نمی چرا ما محدود در فروشگاه اگر ما همه هنوز جمع کردن در اینجا” کالینز گفت. “اگر آنها الزامی ماسک, من فکر نمی کنم نزدیکی از همه چیز مهم — و همگان هنوز دست زدن به همه چیز.”

تبلیغات

او نگران سلامت خود را به دلیل اقدامات احتیاطی تسهیلات گرفته بود کالینز گفت.

مشتریان موظف به پوشیدن ماسک در حالی که خرید و آزاد داده شد پوشش صورت اگر آنها هیچ ندارد. علائم ارسال شده در سالن را به محدود کردن و راه رفتن در سمت راست — هر چند خریداران نیست همیشه مطابق به دلیل جمعیت.

کارگران نیز بود با پله برقی و آسانسور اغلب تمیز کردن. دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه شد و قرار است در بازار ورودی و برخی از کسب و کار خود را ارائه.

Tod را در میان فروشگاه ها با ضد عفونی کننده در دست است. مدیر فروشگاه پائولا Monma گفت: فروشگاه سیاست است برای تمیز کردن پس از هر بازدید کننده.

تبلیغات

“این شرکت با قرار دادن تعداد زیادی از ایمنی و بهداشت اقدامات در جایی که ما قطعا مورد استفاده قرار گرفتن به” Monma گفت. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که آن را به یک محل امن برای همه درگیر و ما مطمئنا به دنبال ما حداکثر ظرفیت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>