ناتان سالن و نوجوانان اسکاتلندی نوشتن یک کنسرت بیش از زوم

در سن COVID-19 آن را یک چالش برای همه هنرمندان برای زنده ماندن در انزوا. که از کار و قطع از جهانی رزیدنتی و پروژه های جدید در حالی که پناه در تنهایی نیست یک وضعیت منحصر به فرد در حال حاضر, اما آن را ترک دنور آهنگساز ناتان سالن نوسانی بین احساس تنهایی و گرامی داشتن وقت اضافی او تا به حال به تامل چه برای انجام بعدی.

“این مشکل” سالن می گوید. “من احساس می کنم مثل من همیشه کار خلاق انجام دهید که باعث می شود بهترین نتیجه را از شرایط عجیب و غریب, اما من هرگز انتظار می رود محدودیت ها مثل این. گاهی اوقات احساس می کنم پایین; من حتی غمگین کمی.”

در ضمن کنسرت برنامه نویسی سلطنتی اسکاتلند ارکستر ملی هم پاشیده در طول متعاقب آن فرهنگی shutdown رسوب با این بیماری همه گیر. که شامل آن سالانه RSNO تصاحب رویداد جایی که جوان سفیران گروهی از نوازندگان جوان به طور معمول در کار با ارکستر بر روی صحنه برای ایجاد خود را منحصر به فرد زندگی می کنند برنامه نویسی. آن زمان برخی از تفکر خلاق به تجسم چگونه به انجام این کار در قرنطینه.

Nathan Hall and the RSNO young musicians convened on Zoom using backgrounds of exotic settings.گسترش

ناتان سالن و RSNO نوازندگان جوان تشکیل در زوم با استفاده از پس زمینه های عجیب و غریب تنظیمات.

حسن نیت ارائه میدهد از ناتان سالن

در روح “نشان می دهد باید در” به میان در RSNO که می خواهم قبلا ملاقات سالن در حالی که کار در موزه هنر دنور وصل با او به دعوت آهنگساز به چیزی کاملا متفاوت است: کار با جوانان نوازندگان عملا از طریق زوم به نوشتن و ارائه یک آنلاین کنسرت در پشت سر هم با بزرگتر ارکستر.

او با خوشحالی موافقت کرد. “بنابراین بسیاری از برنامه هنر شده است لغو و یا به تعویق افتاد تا زمانی که می داند که” یادداشت سالن. “من این را به عنوان یک راه برای به من رسیدن و اتصال در حالی که نشست دو جوان و نوازندگان حرفه ای. این باعث می شود من کمتر احساس تنهایی. من را وادار به استفاده از مهارت های من به آنها احساس خوش آمدید و به ایجاد یک جامعه با آنها است.”

“آنها از من خواسته شد آن همه آنلاین” او همچنان ادامه دارد. “چه می تواند ما را در همکاری با سمفونی بازیکنان را به یک تجربه آنلاین و اجازه می دهد تا ایده از افراد جوان برای هدایت همه چیز را با خود موسیقی صدا ؟ این یک چالش خوب است.”

سالن مقدمه طرح خود را با این عبارت: “چه نوع موسیقی می تواند ما را در این جهان عجیب و غریب در حال حاضر ؟ ما هنوز هم نمی تواند دیدار چهره به صورت مجازی و کر هستند و تقریبا اخبار قدیمی. من می خواهم به سعی کنید چیزی متفاوت و بیشتر شبیه یک آنلاین خرید…. ما آمده ایم تا با شخصیت ها و گفت و گو موسیقی که ما نوشتن با هم و برای RSNO بازیکنان ما با تکنولوژی ما و آنچه که ما را در خانه. نگران نباشید — شما لازم نیست که به خواندن به عنوان وجود خواهد داشت چیزی خلاق برای همه. این است که تمام سرزمین های جدید و ما آن را با هم بررسی!”

Visual music scores as imagined by RSNO teens.گسترش

بصری نمرات موسیقی به عنوان تصور RSNO ،

حسن نیت ارائه میدهد از ناتان سالن

این طرح تبدیل به یک ماجراجویی را از طریق قلمرو ناشناخته برای همه. سالن هفتگی زوم ملاقات با نوازندگان جوان. “در آغاز هر جلسه ما می خواهم که یک موسیقی فعالیت — مثلا ما ممکن است بحث در مورد چگونه ما می تواند در قرعه کشی نمرات موسیقی به عنوان اگر آنها هنر های تجسمی,” او توضیح می دهد. “ما می تواند استفاده از غرابت از زوم به نفع ما ارسال ایده های جلو و عقب مانند حروف است.”

آن را هنوز هم نمی همیشه در جریان است. “آنها بچه ها و بزرگ وجود دارد ارعاب عامل” هال می گوید. “همه آنها می خواهند به نگاه خوب و صدای خوب, بنابراین هیچ کس می خواهد به منظور بالا بردن دست خود را اول است. این بخشی از یک نوجوان.”

برای کاهش تنش و او را شکست و آنها را به گروه های کوچکتر. “همه آنها واقعا با استعداد و با بینش” او می افزاید. “در آن طول می کشد زمان برای هر کسی که برای ایجاد یک رابطه, اما آن را حتی سخت تر در اینترنت. که من پیدا کردم که من با استفاده از حس شوخ طبعی زیادی برای به دست آوردن اعتماد و اعتماد به نفس.”

به عنوان اگر برای گریز از شرایط محدود خود را آنلاین اتصال نوجوانان اسکاتلندی شروع به آمده تا با یک نوع موسیقی سفرنامه خواب از مکان آنها بوده است و یا می خواهم برای دیدن. هم سالن و نوجوانان ایجاد اماکنچیزی است که او خواستار یک “عجیب و غریب دیجیتال خرید….” فیلم کوتاه کار آشکار در شش صحنه های مختلف هر مجموعه ای در مکان های که در آن فردی دانش آموزان در سفر یا مکان آنها هرگز شده است.

“وجود دارد هیچ رسمی arc به طرح آنها آمده ام تا با” سالن همچنان ادامه دارد. “این بیشتر از یک روایت در مورد کشورهای مختلف و تصور مکان هایی که آنها دارند می رفتن و قرار دادن موسیقی برای کسانی که ایده های. گاهی اوقات آنها بازی کند. گاهی اوقات آنها در نوشتن و اضافه کردن جلوه های صوتی و یا صدای زمینه را برای ایجاد یک کولاژ از ایده های موسیقی.”

هال می گوید: او احتمالا پوشش خود را ترجمه و یا صدای اور به قطعه اما اساسا “هر صحنه شامل موسیقی از افراد جوان و سپس سلطنتی اسکاتلند ارکستر نوازندگان پاسخ دادن به موسیقی خود را در یک تماس و پاسخ.”

رفتن مکان آغاز بکار آنلاین در شنبه 16 ژوئن آغاز و در سال قبل از کنسرت talk در 6:30 p. m. در گلاسکو پس از این کنسرت در 7 p. m. (11:30 صبح و ظهر MDT در دنور). در کلرادو شما می توانید با پیوستن به بینندگان در سراسر جهان شروع در 11:30 صبح در RSNO Facebook صفحه کانال یوتیوب و یا وب سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>