اورنج کانتی rescinds coronavirus ماسک دستور; پوشش صورت هنوز هم به شدت توصیه می شود

اورنج کانتی ساکنان دیگر مجبور به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, مقامات اعلام کرد پنج شنبه — یک تغییر ناگهانی در سلامت سفارشات هفته بعد از بحث بر سر استفاده از پوشش صورت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

ماسک را از بودن و مورد نیاز بودن به شدت توصیه می شود در تنظیمات عمومی تحت تجدید نظر سلامت منظور از جدید اورنج کانتی مراقبت های بهداشتی مدیر آژانس دکتر کلیتون Chau.

“مقامات بهداشتی معتقدند شهروندان باید ماسک می پوشند اما دیگر نمی خواهد rquired,” سرپرست میشل جراحی گفت: پنج شنبه. “اگر شما احساس بیمار آن را به شدت توصیه می شود برای پوشیدن یک ماسک و اجتماعی از راه دور و در خانه بماند. بهداشت عمومی است که در بیشترین اهمیت را در طول این بحران است.”

کمتر سختگیرانه توصیه شده بود در محل تا اواخر ماه مه هنگامی که سابق شهرستان افسر بهداشت دکتر Nichole سریع صادر سفارش الزامی است که ساکنان شهرستان و بازدید کننده های پارچه ای پوشش صورت در حالی که در یک محل عمومی در محل کار و یا بازدید از یک کسب و کار که در آن آنها قادر به اقامت حداقل شش فوت از هم جدا.

تبلیغات

سوئیچ تنظیم کردن یک طوفان از اختلاف به عنوان برخی از ساکنان و مقامات منتخب به چالش نیاز به استفاده گسترده از پوشش صورت به عنوان کسب و کار بیشتر در منطقه ادامه داد: برای بازگشایی شده است.

سریع خودش را تبدیل به یک هدف برای انتقاد در شهرستان هیئت ناظران جلسات با برخی از ساکنان castigating او برای این منظور. در طول یک جلسه و سخنرانان عمومی نمایش داده می شود پوستر نمایش سریع عکس با سبیل هیتلر در چهره او و صلیب های شکسته.

نارنجی شهرستان کلانتر بخش ارائه جزئیات امنیتی برای دکتر پس از او دریافت آنچه مقامات تلقی می شود یک تهدید به مرگ در طول یک جلسه در ماه گذشته.

پس از چند شدید هفته دفاع او سفارش سریع دوشنبه استعفا داد. شهرستان موافقت او را به پرداخت $75,000 در قطع ارز برای او تصمیم به ترک داوطلبانه با توجه به حل و فصل امضا و انتشار توافق.

تبلیغات

در روز سه شنبه Chau پا به سریع نقش و بلافاصله فلفلی با پرسش از مقامات منتخب در مورد ضرورت اجباری ماسک سفارش. اعضای عمومی شنیده میشد فریاد در پس زمینه به عنوان Chau در پاسخ به پرسش از هیئت مدیره.

سرپرستان تحت فشار قرار دادند Chau برای یک پاسخ قطعی در مورد زمانی که او برنامه ریزی شده برای بلند کردن مورد نیاز است.

“همیشه وجود دارد رفتن به جامعه عفونت در رفتن” سرپرست همین واگنر گفت. “همیشه وجود دارد عفونت آنفولانزا در جریان است. شما به ما گفتن ماسک های حرفه ای خود را به نظر می رویم لازم است تا پایان زمان و یا تا زمانی که یک واکسن هست یا چی؟”

تبلیغات

Chau بعد گفت که او برنامه ریزی شده به دنبال در شهرستان عفونت رای و بستری شدن تعداد بیش از 21 روز بعد به عنوان فضاهای عمومی در ادامه به بازگشایی برای تعیین اینکه آیا این اعداد نشان می دهد آن را بی خطر است برای اصلاح ماسک سفارش.

اختلاف بیش از نیاز است گشوده به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد و مرگ و میر در ادامه به افزایش در اورنج کانتی.

مقامات بهداشتی گزارش 260 جدید کروناویروس عفونت پنج شنبه, تقویت شهرستان تجمعی مورد تعداد به 7,987. از کسانی که حدود 3,726 مردم در حال حاضر به بهبود است.

این شهرستان همچنین اعلام کرد چهار مرگ و میر, افزایش مرگ و میر به 202. از کسانی که فوت کرده اند, 94 نفر از ساکنان ماهر-پرستاری امکانات با توجه به این شهرستان است.

تبلیغات

فشار برای تغییر این شهرستان را نیز می آید به عنوان منطقه آماده بازگشایی اضافی بخش از اقتصاد آن است. این شهرستان در روز جمعه انتظار می رود که بیشتر استراحت محدودیت در کسب و کار اجازه می دهد تا میله از wineries سینما ورزشگاه, جامعه, استخر, باغ وحش, هتل ها و فضاهای دیگر به بازگشایی شده است.

“ما باید به تماشای و دیدن چگونه ما هنگامی که ما وارد است که اکوسیستم ما قبل از هر گونه تصمیم گیری را به جمع و جور کردن ماسک منظور” Chau روز سه شنبه گفت.

سرپرستان اندرو انجام جراحی و واگنر ابراز نارضایتی از پاسخ و تحت فشار قرار دادند برای شرکت بیشتر اعداد از Chau.

“ما نمی توانیم اعمال محدودیت بر مردم بر اساس ترس فقط بر اساس نظری ترس” می گفت. “اگر ما در باز کردن و ما تست و ما شروع به دیدن تغییرات من درک تغییر در موقعیت. ما در حال تیراندازی در یک هدف در حال حرکت. من نمی خواهم شما را بی پروا اما فرایند تصمیم گیری به نظر من ناقص است.”

تبلیغات

بسیاری از مقامات بهداشتی می گویند که پوشش صورت جدایی ناپذیر ابزار در مبارزه با COVID-19 — به عنوان آنها می تواند مسدود انتقال قطرات تنفسی منتشر شده توسط افراد بدون علامت در هنگام تنفس و یا صحبت کردن.

تحقیقات منتشر شده توسط انتشارات دانشگاه کمبریج در سال 2013 در بر داشت که در خانه پارچه ماسک “قابل توجهی” کاهش مقدار بالقوه عفونی قطرات اخراج توسط پوشنده لباس است.

آیا با پوشیدن ماسک باید توصیه می شود و یا موظف است تبدیل به موضوع بحث مهیجی در جنوب کالیفرنیا. برخی از استان ها از جمله لس آنجلس و سن دیگو نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک در تنظیمات عمومی. اما انجام این کار تنها به شدت توصیه می شود در کنار رودخانه و سان برناردینو شهرستان.

تبلیغات

L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر است به طور معمول تبلیغ فواید پوشیدن پوشش صورت در عمومی. که همراه با شیوه های دیگر مانند فاصله فیزیکی و شستن دست به طور منظم می تواند به دفع سنبله در coronavirus عفونت, او گفت:.

“آن باقی مانده است بسیار مهم است برای همه ما, کسب و کار و ساکنان به دنبال دستورالعمل و به انجام بخشی از ما هر روز برای حفظ خودمان و دوستان و عزیزان ما و خانواده های ما به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:. “این است که واقعا تنها راه برای ما برای بازگشایی بدون ایجاد افزایش در موارد بستری و مرگ و میر ناشی از COVID-19.”

رهبران در اورنج کانتی با این حال باید توجه داشت که هر کس پیوستن به ماسک نیاز است و اجرای قانون از جمله کلانتر گفت: آنها نمی خواهد اجرای حکم.

بیش از گذشته چند روز county کارکنان ادامه بحث با Chau در مورد ماسک سفارش. برخی پیشنهاد کرده اند که می توان آن را کاهش داد و به یک توصیه با نتایج مشابه و بدون حد اعتراض از اعضای عمومی که مخالف آن است.

تبلیغات

ده ها تن از ساکنان نیز متعهد حمایت خود را از این ماسک نیاز عموم و در نامه به هیئت ناظران.

خریداران در یک تازگی بازگشایی South Coast Plaza تقسیم شدند و در این مسئله پنج شنبه.

در حالی که انتظار برای همسر خود در خارج از شکاف فروشگاه در کوستا مسا مرکز خرید اندرو د گویا یک زن 73 ساله در چین هیلز اقامت گفت: او قصد دارد برای ادامه پوشیدن چهره و پوشش به احتمال زیاد تا ماه جولای.

به عنوان او صحبت کرد به یک خبرنگار او را به دقت نگه داشتن فاصله خود را از دیگر خریداران در طول مجلل بازار اولین روز کسب و کار پس از یک ماه-بلند بسته شدن در میان همه گیر.

تبلیغات

“من استفاده می شود برای پوشیدن یک ماسک صورت,” او گفت:.

نزدیکی 56 ساله وست ساکن ایرنه Bunya گفت که او مخالف با شهرستان تصمیم به بلند کردن ماسک مورد نیاز است.

“من سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد بنابراین من به احتمال زیاد حفظ پوشیدن یک ماسک برای چند ماه آینده” Bunya گفت. “من فکر می کنم بدترین است بیش از, اما من مطمئن هستم که در مورد زمانی که فصل آنفولانزا میدارد.”

در راه خود را به چه امر می تواند یک تغییر طولانی در Louis Vuitton, که در آن نزدیک به 30 مشتریان به صف شدند تا جلو 40 ساله ارواین ساکن Janelle ارندا bemoaned نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت در طول کار.

تبلیغات

آراندا گفت که او احساس می کند ماسک مضر هستند چرا که او قادر به تنفس دی اکسید کربن برای شش ساعت او را به پوشیدن یک.

“من فکر می کنم این مکالمه بسیار یک طرفه,” او گفت:. “این ناعادلانه از آنجا که برخی از مردم احساس نیاز به بیرون رفتن در اعتراض به آنچه آنها می گویند که آنها نمی باید ماسک خود را, اما افرادی که در خانه بمانند باید به.”

پرداخت Wykoff — 65 سال ارواین ساکن که منتظر هفته برای آمدن به ساحل جنوبی پلازا برای دریافت یک سازمان دیده بان باتری و پیدا کردن یک ھدیه روز پدر — عینک زرد روشن handsewn اما گفت که او فکر آن را غیر ضروری است.

“نه هر کس موافق است که ماسک ها مفید” Wykoff گفت. “من فکر می کنم ماسک مضر هستند چرا که شما تنفس در خود میکروب ها است.”

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>