پلیس مگس کنف پرچم در کنگره اعلام کلرادو کنف هفته

کلرادو در حال حاضر یک هفته — و پرچم — اختصاص داده شده به کنف.

فرماندار Jared پلیس امضا منظور در اوایل این هفته اعلام دوره بین ماه های ژوئن 6 و 13 ژوئن در حال حاضر خواهد شد کلرادو کنف هفته دولت در رفتن به جلو. به کلاه کردن این هفته تجلیل گیاه پلیس پرواز یک پرچم آمریکا ساخته شده از شاهدانه در پایان غرب از ایالت کلرادو کنگره در روز پنج شنبه 11 ژوئن با کنف, طرفداران امید به پرواز آن در گنبد در بالای ساختمان کاپیتول در صورتی که پرچم قطب است که در زمان تعمیر.

این اولین بار نیست پلیس ساخته شده ترتیبات برای پرواز یک پرچم آمریکا ساخته شده از الیاف کنف. در تاریخ 4 ژوئیه سال 2013 پس از آن-کنگره کمک کرد کلرادو بومی مایکل بومن کنف پرچم پرواز بیش از ساختمان کاپیتول ایالات متحده در واشنگتن دی سی با وجود پرچم منبع مواد فدرال غیر قانونی در آن زمان است. این پرچم که توسط بومن شرکت به عنوان به خوبی نمی باید به نگرانی در مورد فدرال با کنف قانونی در کلرادو در سال 2014 و در یک مقیاس در سراسر کشور در سال 2018 است.

“ما در حال افتخار به حمایت از ظرفیت کلرادو کشاورزان از طریق اصلاحات قانونی نیروی کار و توسعه و گسترش بازار [و] تجاری بین المللی کمک به پیدا کردن فرصت برای کنف صنعت” پلیس گفت: در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده با کنف صنعت پس از اعلام کلرادو کنف هفته. “نام من است Jared پلیس و کنف: آن چیز است.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

این پرچم در واقع به پرواز در کنگره حادثه در ژوئن 11, با توجه به کنف انجمن صنعت عضو هیئت مدیره سامانتا والش که به کمک فشار و تلاش برای کلرادو کنف هفته و پرچم. والش می گوید یک عضو از ایالت کلرادو گشت مسئول برای بالا بردن پرچم در کنگره دیدم کنف پرچم در روی میز کار خود و فرض کنید که آن را در خط بعدی برای پرواز در غرب قطب قرار داده و پرچم بدون دانستن ریشه های خود را.

“آنها باید به تعمیر میله پرچم بر روی گنبد به دلیل آن را خم و وجود یک فرد در کشور است که می توانید این تعمیر زیرا او برای صعود وجود دارد و موضوع این طناب به رفع آن” والش توضیح می دهد. “ما هنوز امیدوار به پرواز آن تا شنبه وجود دارد اما حداقل در حال حاضر ما می تواند رسما می گویند ما پرواز یک پرچم شاهدانه در دولت و کنگره برای کنف هفته است.”

که قبلا متعلق به دکتر Bronner صابون (یکی از بزرگترین کشور عمده فروشی کنف خریداران با استفاده از آن برای تولید صابون)

به عنوان ملی کنف تاریخچه هفته

, HIA خریداری شده و حقوق مربوط به نام و بهینه سازی آن را به جا کلرادو والش می گوید. برنامه های اصلی شد برای اولین کلرادو کنف هفته در هفته اول ماه ژوئن بود که با تاخیر به پرداخت توجه مناسب به

تظاهرات

بیش از جورج فلوید مرگ و خشونت پلیس.

“ما می خواستیم داشته باشیم و فشار آن را به عقب در هفته است. آن را هنوز هم ممکن است بهترین زمان و فضا را مورد توجه رسانه ها. ما فقط می خواستم آن را انجام داده و آموزش های عمومی در مورد سودمندی این محصول” او می گوید:, و اضافه کرد که هر سال رفتن به جلو را در حال حاضر یک کلرادو کنف هفته از 6 ژوئن تا ژوئن 13.

حقوقی کشاورزی محصول پس از 2014 به لطف دولت تصمیم به قانونی کردن ماری جوانا تفریحی کنف یافت اولیه خوش آمدید در کلرادو در مقایسه با سایر نقاط کشور. که شروع به سر را فعال کرده کلرادو برای رسیدن به “بیش از 60,000, هوای آزاد, هکتار و 15 میلیون سرپوشیده فوت مربع در حال حاضر در حال رشد کنف” با توجه به لهستان است که “بیش از هر دولت دیگر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>