نژاد پرستی قرار می دهد بار سنگین بی خانمانی در L. A. این جمعیت گزارش نشان می دهد

هیچ کس نمی تواند راه رفتن و گذشته بلوک پس از جلوگیری از چادر در skid row یا بلند برزنت چسبیده به هالیوود آزادراه خاموش رمپ و موفق به اطلاع outsized حضور مردم سیاه و سفید زندگی در لس آنجلس پیاده رو و encampments.

اما با وجود رسمی گواهينامه که نژادپرستی نظاممند است که رانندگی بی خانمانی و یک مطالعه بزرگ در چگونه به آن آدرس — مداوم و متناوب بر نمایندگی از مردم در L. A. بی خانمان صفوف به سختی budged در این سال با توجه به لس آنجلس بی خانمان خدمات اقتدار بی خانمان تعداد گزارش منتشر شده در جمعه.

با توجه به پیش نویس گزارش 21,509 مردم سیاه شد بدون دائمی قابل سکونت مسکن در طول این تعداد در ماه های ژانویه — 34 درصد از لس آنجلس جمعیت بی خانمان از 64,000 (پاسادنا ساحل طولانی و گلندیل های خود را شمارش آوردن این شهرستان بی خانمان در مجموع به 66,000).

سیاه و سفید و به اشتراک گذاری از بی خانمانی تا ماند برای سال در اطراف است که در صد نقطه در یک شهرستان که در آن تنها 8 درصد از ساکنان آفریقایی آمریکایی.

تبلیغات

پیش نویس این گزارش تعداد یافت که حدود 16,000 افراد بی خانمان بودند سفید و 23,000 بودند لاتین. بی خانمان ها اقتدار می گوید که مردم سیاه و سفید چهار برابر بیشتر احتمال دارد به بی خانمان از مردم سفید; بازنشسته UCLA قانون پروفسور گری Blasi, یک بی خانمانی کارشناس گفت احتمال به صورت سیاه و سفید از مردم برای تبدیل شدن به بی خانمان است که 10 بار بیشتر برای مردم است.

شماره های منتشر شده از پنج شنبه تا قبل coronavirus همه گیر است که به هر طریقی آب مروارید بیکاری و پتانسیل اخراج که Blasi گفت می تواند پرتاب 36,000 در درجه اول لاتین و سیاه و سفید خانواده ها از جمله 56,000 کودکان به بی خانمانی.

سیل خواهد آمد که شورای قضایی کالیفرنیا آسانسور اخراج توقف اعمال مارس 6 و برنامه ریزی شده به آخرین تا 90 روز پس از دولت COVID-19 وضعیت اضطراری به پایان می رسد. و خانواده های لاتین در لس آنجلس خواهد بود ضربه سخت است چرا که حتی قبل از COVID-19 بسیاری صرف مقدار از درآمد خود را به اجاره و آنها خود اشتغالی تکیه بر اشتغال غيررسمی مانند خیابان سکه ای یا در حال ثبت نشده و در حال گرفتن بیمه بیکاری و یا کمک های دیگر.

تبلیغات

“اگر شما در حال Latino شما باید بالاترین احتمال بیکار بودن به دلیل این بحران و لاتین را تشکیل می دهند نیمی از جمعیت در این شهرستان گفت: سابق L. A. شهرستان افسر اداری میگوئل سانتانا که عنوان کمیته ای برای هدایت منطقه از بحران همه گیر. سانتانا نیز منجر شهروندان نظارت کمیته که نظارت بر گزاره HHH بی خانمان مسکن اوراق قرضه صرف.

“برای ما COVID است unmasked اساسی واقعیت است که وجود دارد در درون این جوامع و در معرض چه قابل توجه نابرابری هستند و چگونه ما موسسات عدم پاسخ به آنها” سانتانا گفت. “بی خانمانی است, کشنده ترین و استارک به عنوان مثال نهادی شکست آن وجود دارد. “

در یک سخنرانی در تعداد هایدی استراليايي بی خانمان خودگردان, مدیر اجرایی, بارها و بارها گفت: نژادپرستی نظاممند است که در پشت این بی عدالتی در بی خانمانی. یک 2018 گزارش یک بی خانمان مقام منصوب کمیسیون در افراد بدون مسکن به نام بی خانمانی “یک محصول جانبی از نژاد پرستی” و دقیق موانع ساختاری در آموزش و پرورش, عدالت کیفری, مسکن, اشتغال, بهداشت و درمان و دسترسی به فرصت ها.

تبلیغات

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti ذکر یک رشته از قوانین و گزاره ها و اصلاحات آموزشی با هدف قرار دادن سیاه پوست و لاتین در جوامع است که او حمایت برای کمک به مقابله با عدم تعادل اما گفت: شهرستان, و بی خانمان خدمات سیستم نمی تواند رفع مشکلات خود به خود.

“من فکر نمی کنم که ما را ببینید درصد تغییرات با پرسیدن از افراد در پایان خط برای تمیز کردن هر اشتباهی که اتفاق افتاده در امتداد خط” Garcetti گفت.

اما سانتانا و پیت سفید از لس آنجلس جامعه اقدام شبکه یک ردیف ترمز ضد فقر گفت دولت نیست محشور کافی ضرورت و اراده سیاسی برای ریشه کن کردن بی خانمانی سیاست شکست.

تبلیغات

سفید, یک عضو LAHSA کمیسیون در افراد سیاه و سفید و بی خانمانی گفت: راه مقامات اولویت بندی افراد برای بی خانمان ها مسکن معایب جامعه خود را. “آن را بررسی نمیکند برای این واقعیت است که آمریکایی های آفریقایی تبار هنوز هم مشکلات صحبت کردن در مورد مسائل مربوط به سلامت روان” او گفت:.

این کمیسیون در بر داشت آن را در زمان طولانی تر برای مردم برای به دست آوردن مسکن و زمان کمتر برای آنها اخراج شود برای شکستن قوانین سفید گفت. مقامات هرگز سرمایه گذاری به ظرفیت و زیرساخت های سازمان های غیر انتفاعی در جنوب لس آنجلس به سطح دیده می شود در سانتا مونیکا و ونیز با وجود این محله بزرگ, سیاه, جمعیت بی خانمان سفید گفت.

این گروه عدم نیست “شور و شوق برای انجام همه چیز آنها می توانند به مراقبت از مردمی” سفید گفت. “آنها نمی باید زیرساخت ها برای انجام کار اداری چیزهایی که از آنها خواسته شده توسط منابع دولتی.”

اوایل سال جاری مقامات محلی راه اندازی پروژه Roomkey به جای هزاران نفر از افراد بی خانمان در L. A. هتل ها و متل ها به آنها پناه از همه گیر.

تبلیغات

فرآیند انتخاب برای اتاق ظاهر می شود اتصال کوتاه سیاه و لاتین مردم سانتانا گفت: پس از بی خانمان ها اقتدار خود را تغییر متدولوژی آورده و اعداد به هم ترازی با منطقه نژادی, آرایش سانتانا گفت.

“اما که انجام شد در جهت منافع عموم مردم و نه از مردم تجربه بی خانمانی,” او گفت:.

“در این نقطه وجود دارد و یک شکست در بخش نه فقط از LAHSA” سفید گفت. “این یک شکست سیاسی رهبری برای فعال کردن همه چیز.

تبلیغات

“ما وظیفه دارند به حرکت در حال حاضر سعی کنید به آن را مطالعه برخی از اطلاعات بیشتر به کشف کردن بهترین راه رو به جلو اما به برخی از قطعی گام در تحقق اهداف ما” سفید گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>