پلیس سان فرانسیسکو دیگر نمی خواهد پاسخ به noncriminal تماس بخشی از اصلاحات جدید

سان فرانسیسکو ماموران متوقف خواهد شد در پاسخ به noncriminal فعالیت هایی مانند اختلافات بین همسایگان گزارش در مورد افراد بی خانمان و نظم و انضباط مدرسه مداخلات به عنوان بخشی از طرح اصلاحات شهردار پنج شنبه اعلام کرد.

شهردار لندن نژاد در انتشار اخبار گفت که در تماس هایی که نمی شامل یک تهدید برای ایمنی عمومی افسران می تواند جایگزین آموزش غیر مسلح حرفه ای برای محدود کردن غیر ضروری رویارویی اداره پلیس سان فرانسیسکو و جامعه است.

“ما می دانیم که عدم عدالت در جامعه ما به طور کلی منجر به بسیاری از مشکلات که پلیس خواسته شده برای حل,” او گفت: در انتشار. “ما در حال رفتن به رفتن نگه دارید با این اضافی اصلاحات و در ادامه برای پیدا کردن راه هایی برای سرمایه گذاری مجدد در جوامع است که در طول تاریخ شده است محروم و آسیب سیستمیک نژادپرستی است.”

به عنوان بخشی از طرح جدید پلیس, اصلاحات شهر را نیز تقویت می کند, پاسخگویی, سیاست ممنوعیت استفاده از سلاح های نظامی درجه و منحرف کردن بودجه به آفریقایی جامعه است که باعث می شود تا کمتر از 6 درصد از سان فرانسیسکو جمعیت اما حدود 50 درصد از کسانی که در نظام عدالت کیفری نژاد گفت.

تبلیغات

آن را نمی تواند بلافاصله مشخص چقدر زمان و منابع اداره پلیس صرف پاسخ به noncriminal تماس. اما یک سال 2016 گزارش از بودجه و قانونگذاری تحلیلگر دفتر تخمین زده است که این شهر متحمل شده نزدیک به 21 میلیون دلار در سال 2015 به اجرا درآوردن کیفیت زندگی قوانین علیه ساکنان بی خانمان. پلیس اختصاص بیش از 90 درصد از هزینه های و پاسخ به بیش از 60 ، 000 حوادث از ژانویه تا نوامبر 2015.

پیشنهاد شرح زیر است هفته تظاهرات سراسری خواستار پلیس اصلاحات و پایان دادن به نژاد پرستی پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه.

“برای بیش از حد طولانی مردم سیاه و سفید و خشونت قرار گرفته اند در دست مردم در قدرت” نژاد گفت: در طول یک پنل سه شنبه نژادی عدالت پخش آنلاین. “اکنون زمانی است که ما می توانید مطمئن شوید که این تظاهرات که ما می بینیم در حال ترجمه به عمل.”

سان فرانسیسکو رئیس پلیس ویلیام اسکات که در پیوست نژاد در پنل فعال حقوق مدنی و تلویزیون مفسر ون جونز و هیئت برابری مرجعیت و مالیا کوهن گفت: اداره پلیس شد و همچنین تلاش برای تغییر سیاست خود در انتشار عکس رزرو.

تبلیغات

او گفت: یک سیاست جدید در عرض چند هفته خواهد “حلقه بازگشت” انتشار عکس رزرو تصمیم او رسیده پس از صحبت های کارشناسان در مورد چگونگی این عکس ها تاثیر تعصبات از افسران و عمومی است.

“نکته این است که تجدید نظر در سیاست و چه چیزهایی که ما انجام می دهند اضافه کردن به که انجمن که یک جنایتکار است که خطرناک است” اسکات گفت.

او گفت: این عکس ها کمک به ترویج کلیشه که او نیز از این موضوع.

“به عنوان یک مرد سیاه و سفید, من می توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بار من راه می رفت با یک ماشین و شنیده درب را قفل کلیک کنید” اسکات گفت.

تبلیغات

جونز گفت که او شروع به هل دادن برای پلیس اصلاحات در حالی که زندگی در سان فرانسیسکو در 1990s هنگامی که هارون ویلیامز یک مرد سیاه و سفید, درگذشت پس از مهار توسط پلیس.

پس از نصب فشار و تحقیقات داخلی به ویلیامز, مرگ, بخش شارژ افسر مارک Andaya با استفاده از نیروی بیش از حد توسط بارها و بارها لگد زدن ویلیامز در سر بدون توجیه سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش داد در آن زمان است. او تبرئه در دادگاه و بعد از آن اخراج برای افشای شکایت از سوء رفتار در کار قبلی به عنوان یک افسر پلیس اوکلند.

جونز گفت: ایجاد یک مدل در سن فرانسیسکو که reinvents پلیس می تواند مجموعه ای به عنوان مثال برای شهرستانها در سراسر کشور. این شهرستان گفت: آن را توسعه طرح آن در سال آینده مدل های زیر را مانند Cahoots برنامه در غرب شهر اورگان یوجین. که مبتنی بر جامعه بحران برنامه استخدام مددکاران اجتماعی و سلامت روانی کارگران برای پاسخ به اختلالات که در آن جنایات هستند و نه متعهد بودن.

تبلیغات

“این یک سفر به نشستن در اینجا 25 سال بعد و دیدن افراد جوان مثل شما بچه ها از جمله رئیس انجام چیزهایی که ما تا به حال در مورد خواب, دعا در مورد و مبارزه برای 25 سال پیش,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de