برخی از اجتناب از پوشیدن ماسک حتی اگر آنها ضروری coronavirus حفاظت

با پوشیدن ماسک نباید ستیز سیاسی برخی از کارشناسان بهداشت عمومی می گویند. در مکان هایی مانند ژاپن و هنگ کنگ و تایوان جهانی, ماسک پوشیدن با اعتبار کمک به جلوگیری از خارج از کنترل گسترش از coronavirus.

هنوز در کالیفرنیا ایده اجباری پوشش صورت تبدیل شده است و این موضوع شدید سیاسی مبارزه در مناطقی از جنوب کالیفرنیا به دره مرکزی.

دکتر Nichole, سریع, که استعفا داد و به عنوان اورنج کانتی افسر بهداشت در این هفته شد آخرین قربانی این مبارزه پس از دریافت تهدید به مرگ و هدفمند توسط anti-ماسک معترضان که نشان داد تا در یک جلسه عمومی نمایش سریع عکس با سبیل هیتلر و صلیب های شکسته.

تحت فشار شدید از اورنج کانتی هیئت ناظران او موقت جایگزین دکتر کلیتون Chau است که در بخش مراقبت های بهداشتی مدیر آژانس در روز پنج شنبه لغو سریع اجباری ماسک صورت سفارش و گفت: اورنج کانتی به جای “به شدت توصیه می کند” با پوشیدن ماسک در تنظیمات عمومی.

تبلیغات

Orange County's interim health officer, Dr. Clayton Chau

موقت افسر بهداشت دکتر کلیتون Chau گفت اورنج کانتی در حال حاضر “به شدت توصیه می کند” با پوشیدن ماسک در تنظیمات عمومی اما آنها اجباری نیست.

(اورنج کانتی)

در عین حال به عنوان ایالات متحده زخمی گذشته 114,000 برخی از ملت های عفونی بیماری و اپیدمیولوژی کارشناسان می گویند در حال دور شدن از جهانی ماسک پوشیدن — یکی از تنها ابزار ما در مقابل coronavirus تا واکسن در دسترس است — تنها نا امید کردن جامعه تلاش ها برای بازگشایی شده است.

“این تنها راه ما بازگشت به کار — آن را به ماسک,” دکتر گفت: کیرستن Bibbins-Domingo, صندلی UC San Francisco گروه اپيدميولوژی و آمار زيستی. “تمام داده ها به ما می گوید … آن را بسیار روشن است که پوشش عنصر است که تغییر مدار از COVID بیماری همه گیر.

“به معنای واقعی کلمه تنها راه ما برای باز کردن — که همه ما می خواهم به انجام است را در یک ماسک,” Bibbins-Domingo گفت.

تبلیغات

او گفت: این تصادفی نیست که برخی از کشورها که در آن جهانی پوشش شده است از لحاظ فرهنگی پذیرفته شده اند آمار کمتر با بیماری همه گیر. “من فکر نمی کنم که هیچ شکی در آن نیست,” او گفت:.

در این کشور ساکن بوده اند در امان شدید ترین اقامت در خانه سفارشات و یا نقل مکان کرد و از این مرحله به سرعت بیشتر. “آنها دیده نمی خوشه های بزرگ به دلیل قوی وجود دارد جهانی پوشش فرهنگ” Bibbins-Domingo گفت.

تبلیغات

یک مطالعه جدید می افزاید: حتی وزن بیشتر به سوء ظن از کارشناسان که ماسک در حال بازی نقش مهمی در کنترل گسترش COVID-19. اجتماعی فاصله قرنطینه و جداسازی کافی نیست محققان دریافتند.

این گزارش در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم نشان داد که در حالی که ماندن در خانه که به اثر رفت و در نیویورک در مارس 22 را آهسته روزانه افزایش عفونت های جدید در شهر نیویورک آن را اجباری ماسک پوشیدن که به اثر رفت مارس 17 که در نهایت باعث عفونت های جدید به کاهش در نرخ حدود 3 درصد در روز است.

همان الگوی دیده می شد در ایتالیا اعلام کرد که یک ملی مستند در مارس 9 اما نمی تحمیل پوشش چهره حکومت در این کشور را سخت ضربه شمال منطقه تا آوریل 6. دوباره محققان دیدم تفاوت در جدید روزانه موارد پس از اجباری ماسک قانون در محل قرار داده شد.

“از این رو تفاوت های ساخته شده با اجرای چهره پوشش به طور قابل توجهی اشکال همه گیر روند در سراسر جهان گفت:” محققان وابسته هستند Texas A&M University, the University of Texas at Austin, Caltech و UC سن دیگو.

تبلیغات

نویسندگان به این نتیجه رسیدند که “استفاده از ماسک صورت در عمومی مربوط به موثر ترین وسیله برای جلوگیری از interhuman انتقال است.”

آنها افزود: “این ارزان عمل در رابطه با همزمان اجتماعی فاصله قرنطینه و تماس با ردیابی نشان دهنده به احتمال زیاد جنگ فرصت برای جلوگیری از COVID-19 بیماری همه گیر.”

وجود دارد مطالعات دیگر که تا اهمیت ماسک پوشیدن. یک مطالعه اخیر از آلمان یافت می شود که در صورت ماسک کاهش روزانه نرخ رشد عفونت های گزارش شده حدود 40 درصد است. در یک مطالعه از مدل های ریاضی در بر داشت که با پوشیدن ماسک صورت تمام وقت در حالی که در — و نه فقط پس از علائم ظاهر می شود — آیا کاهش تعداد افراد مبتلا به عفونت فعال در طول زمان است.

تبلیغات

“اگر گسترده ماسک صورت استفاده عمومی است که در ترکیب با فاصله فیزیکی و برخی از مستند آن را ممکن است ارائه یک راه قابل قبول برای مدیریت این بیماری همه گیر و بازگشایی فعالیت های اقتصادی طولانی قبل از کار وجود دارد واکسن” نویسنده سرب از مطالعه ریچارد Stutt از دانشگاه کمبریج در بیانیه ای گفت.

در شواهد از آمریکا هیچ مشتریان از یک سالن در میسوری شد مبتلا به این ویروس حتی اگر دو مدل مو بیمار بودند — و دانشمندان فکر می کنم آن بود که مدل مو بودند با پوشیدن ماسک.

کارشناسان بهداشت و درمان به طور فزاینده ای گفت: مقامات ایالات متحده آمریکا باب در اوایل هفته از این بیماری همه گیر در منع استفاده از ماسک توسط افراد سالم است.

تبلیغات

پیام این بود: “آنها کار نمی کند زمانی که در واقع آنچه که ما به معنای گفتن بود:” ما به اندازه کافی ندارد ماسک. و ما نیاز به آنها را به افرادی مانند بهداشت و درمان کارگران'” Bibbins-Domingo گفت. “این یک اشتباه بود.”

برخی از کارشناسان در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر همچنین تاکید کرد آنچه که ما نمی دانیم در مورد ماسک’ سودمندی. برای یک, وجود دارد, بسیار, توجه به این ایده که ماسک به تنهایی نیست به خصوص موثر در پیشگیری از عفونت برای پوشنده لباس در بخشی به دلیل آنها نمی حفاظت از چشم; و از آنجا که ماسک خارش و باعث خواهد شد مردم به لمس چهره خود را.

اما حتی در اواخر ماه مارس کارشناسان دیگر شروع به گمان است که در اوایل موفقیت در نگه داشتن درب در coronavirus در تایوان و سنگاپور تا حدی بود که با توجه به جهانی ماسک پوشیدن یک میراث از شیوع سارس از سال 2003.

تبلیغات

“اگر شما به تایوان یا سنگاپور در همه ماسک در تمام زمان — سالم باشد یا بیمار یا نه” دکتر اتو یانگ یک UCLA متخصص بیماری های عفونی گفت: در مصاحبه ای در اواخر ماه مارس است. “که احتمالا مهم ترین چیزی که در کشورهای دیگر’ مسطح منحنی های خود را و یا جلوگیری از, حاوی عفونت است.”

در حال حاضر برخی از کارشناسان می گویند ماسک ها مهم تر از اجتماعی فاصله.

“آنها هر دو مهم است — من را دریافت نمی اشتباه. اگر من مجبور به انتخاب یکی بر دیگری … من می خواهم را انتخاب کنید ماسک” دکتر جورج رادرفورد یک UC San Francisco اپیدمیولوژی و عفونی-بیماری های متخصص گفت: در پردیس وبینار در ماه مه.

“به یاد داشته باشید آنچه که ما در حال تلاش برای انجام در اینجا این است که جلوگیری از افرادی که asymptomatically آلوده از انتقال. پس از آن در مورد … نگه داشتن ویروس خود را به خودتان” رادرفورد گفت.

تبلیغات

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری تخمین می زند که 20% به 50% از هر کسی که می شود آلوده coronavirus باقی خواهد ماند بدون علامت در عین حال ممکن است فقط به عنوان مسری مردم هستند که به وضوح بیمار است.

کسانی که در نهایت تبدیل شدن به مشخصه بیمار نیز در واقع بسیار مسری دو یا سه روز قبل از آنها خود را توسعه اولین علائم یانگ روز پنجشنبه گفت.

“هر کس واقعا باید فرض کنیم که آنها آلوده و پوشیدن ماسک صورت برای محافظت از مردم در اطراف آنها” یانگ گفت. “این واقعا یک نوع عمومی-فکر چیزی برای پوشیدن ماسک صورت برای کل حفاظت از مردم است.”

وجود دارد برخی از بی اساس تئوری های شناور در اطراف مانند یک که پوشش صورت یک خطر برای مردم سطح اکسیژن. پارچه ماسک صورت و ماسک های جراحی مطرح نیست چنین تهدید کارشناسان می گویند اشاره کرد که بسیاری از افرادی که کار در بیمارستان آنها را تمام وقت.

تبلیغات

“هیچ چیز به آن است. وجود انواع و اقسام تئوری های توطئه در مورد کم اکسیژن و CO2 بالا سطح” یانگ گفت. “این واقعا یک مسئله نیست.”

در کالیفرنیا که گزارش شده بیش از 140,000 coronavirus عفونت و تقریبا 5,000 مرگ, آیا اجباری ماسک سفارشات در حال بحث برانگیز به نظر می رسد بستگی به منطقه است. اجباری ماسک شده اند بحث برانگیز در این دو بسیار پر جمعیت مناطق کالیفرنیا — لوس آنجلس و سان فرانسیسکو.

اما اجباری ماسک قوانین باعث مخالفت در بخش دیگر از کالیفرنیای جنوبی و مرکزی دره. Fresno County تا به حال یک ماسک صورت قانون برای کمتر از یک روز قبل از آن به عقب کشیده شد. ریورساید و سان برناردینو شهرستان برداشته سفارشات خود را پس از مقاومت. استاکتون شهردار مایکل Tubbs پیشنهاد در صورت پوشش قوانین اما موفق به دریافت هر گونه حمایت از شورای شهر.

کالیفرنیا 15 پرجمعیت ترین شهرستانهای کسانی که نیاز به پوشیدن ماسک در هستند: Los Angeles, San Diego, سانتا, کلارا, Alameda, Sacramento, Contra Costa, سان فرانسیسکو و سن ماتئو. کسانی که نیاز به ماسک های عمومی هستند, نارنجی کنار رودخانه سن برناردینو فرزنو کرن ونتورا و سان Joaquin پرورش می یابند.

تبلیغات

در میان مقامات که تصمیم به اجرای اجباری ماسک قوانین رابرت لوین شهرستان ونتورا سلامت افسر. لوین گفت: در ماه آوریل که او به این نتیجه رسیدند که ماسک نمی شد به طور کامل موثر است اما افزود که او می تواند ذهن خود را تغییر دهید “اگر شیوع بیماری را افزایش می دهد در شهرستان ما و یا برخی از شواهد قانع کننده می آید همراه است.”

در Riverside County, مقامات منتخب ماه گذشته رای به دستور سلامت خود را مامور به لغو اجباری ماسک قانون گفت: مردم باید تا ذهن خود را که آیا به پوشیدن یک. “مردم به اندازه کافی هوشمند را [که] تصمیم خود” سرپرست جف Hewitt گفت.

برخی از استان ها در کالیفرنیا ساحل مرکزی باید اجباری ماسک قوانین مانند سانتا باربارا مونتری و سن بنیتو اما San Luis Obispo County ندارد چنین یک قانون است.

“وجود دارد هیچ محتوای فوتی و فوری و یا حتی یک مزیت شواهد برای حمایت از سفارش به پوشیدن ماسک های پارچه ای در محیط جامعه در این زمان” دکتر پنی Borenstein سلامت افسر برای San Luis Obispo County, نوشت, on May 3.

تبلیغات

برخی از کم جمعیت شهرستانهای استان نیز اجرا شده اند اجباری ماسک سفارشات از جمله مونو و Inyo شهرستان در شرق سیرا; شهرستانهای شمالی از منطقه خلیج مانند مندوسینو, Lake, Plumas و دلم نرت; Imperial County شرق سان دیگو; و دیگر شهرستانهای اطراف و در نزدیکی ساکرامنتو منطقه از جمله ساتر, Yolo, یوبا سیتی و سیرا.

Orange County پزشکی Assn. این هفته به نام سریع استعفای یک “سنت خطرناک است که باید مورد توجه همه ما” و این که “ما باید … اجازه نمی دهد که قلدری به درایو سلامت توصیه هایی است که می تواند ما را امن و سالم است.”

“این بحران بهداشت عمومی نشده است. به عنوان ما شروع به بازگشایی شهرستان ما علم روشن است: پوشیدن صورت را پوشش می تواند کمک کند گسترش این ویروس مرگبار” دکتر دیانا راموس رئیس جمهور از اورنج کانتی پزشکی Assn., در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

“ما کاملا وحشت زده … که یک بنده است به معنای واقعی کلمه تهدید به مرگ به او و خانواده اش و او دارای سه فرزند کوچک گفت:” انجمن پزشکی, مدیر اجرایی جیم پترسون. او گفت که او نگران است که برخی از مشتریان ممکن است شروع به امتناع از پوشیدن ماسک در فروشگاه ها بدون اجباری سفارش.

“آن را به علت بسیاری از مشکلات در جامعه ما” پترسون گفت. “تنها چیزی که ما به عنوان هر نوع مانع به سرعت پایین انتقال COVID است با پوشیدن یک ماسک و اجتماعی فاصله. که همه ما باید در حال حاضر. و آن کار می کرد. وجود دارد بدون شک در مورد آن است.”

پترسون گفت: coronavirus است که هنوز هم به عنوان خطرناک آن را به عنوان ماه پیش. “هنوز هم وجود دارد. آن را هنوز هم مسری است. آن را هنوز هم یک ویروس کشنده را به بسیاری از انواع مختلف از مردم است.”

بار کارکنان نویسندگان Kailyn قهوه ای, هانا سرخ, ملیسا گومز استفانی لای و لوقا پول و کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>