‘شروع’: Loudoun ایالات مربی راهنمایی به بچه ها آخر هفته ورزشکاران بازگشت به شمال Va. زمینه

به عنوان ورزشکاران جوان و رزمندگان در آخر هفته بازگشت به محلی رشته های ورزشی پس از coronavirus مستندات کاسته و به عنوان ویرجینیای شمالی وارد فاز دو از رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم طرح بازگشایی دولت در جمعه Loudoun ایران سر مربی نشان می دهد احتیاط.

“این COVID وضعیت نشده است” گفت: ایران سر مربی رایان مارتین در یک fardia electronics مصاحبه تصویری. “آوردن بطری آب خود را و به اشتراک گذاری آن را با افراد دیگر است.”

Loudoun County را ایران فوتبال تیم لیگ متعلق به لیگ برتر فوتبال را, DC, ایالات متحده است در هفته اول خود را از آموزش در آن Segra زمینه تسهیلات در لیسبرگ.

مارتین گفت: چهار بازیکن در یک زمان با بازیکنان و مربیان اغلب با پوشیدن ماسک و پس از پروتکل های ایمنی.

مارتین ارائه شده همین توصیه را به کودک ورزشکاران و همتایان بزرگسال خود را که دیده اند بازی های لیگ و عمل لغو از اواسط ماه مارس.

“آنها در حال رفتن به می خواهید برای اجرا و بازی کردن و بازگشت به حالت عادی” مارتین گفت. “ما کاملا وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است.”

در فاز دو از نرتهم طرح محدودیت در محل اجتماعی فاصله و تعداد افراد مجاز به حضور در مزارع و در ورزشگاه.

علاوه بر بهداشت عمومی خویشتن داری طولانی coronavirus مرتبط با اخراج همراه با summerlike گرما می تواند خطرناک باشد.

“شما نمی خواهید به قادر به پرش به یک 90 دقیقه بازی یک بچه یا آخر هفته, فوتبال, بازیکن,” مارتین گفت. تمدید شیوه در سر و رطوبت “نیاز به به طور قابل توجهی متفاوت تناسب اندام است.”

“مطمئن شوید که شما را هیدراته و پس از آن شروع کند” مارتین گفت.

پس از شرایط فعلی منع گسترش فیزیکی تماس با مربیان و بازیکنان را هم به کار بر روی اصول.

“اینها الفبای بازی خود را” مارتین گفت. “این که آیا آن را دریبل, عبور, بیشتر به شما می تواند اساسا صدا بیشتر آن کمک خواهد کرد که شما را به بازی کامل است.”

بلند اخراج شده است خسته کننده برای ورزشکاران حرفه ای و همچنین جوانان و بزرگسالان — مارتین را تشویق می کند تا صبر و شکیبایی است. Loudoun, ایالات, بازی در حال برنامه ریزی برای از سرگیری جولای 11 — به احتمال زیاد با طرفداران در حضور.

“آن را در حالی که به تناسب اندام خود را به طوری که انتظارات خود را پایین تر از جایی که شما هستند” مارتین گفت. “در حال حاضر آن را فقط یک فرصت برای بازگشت به آنچه که شما عشق را به انجام.”


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de