آخرین: پکن تاخیر مدرسه باز بعد از 3 مورد جدید

مانیل فیلیپین — رئیس جمهور رودریگو Duterte وعده داده شده توسط خود را همتای چینی که فیلیپین “به عنوان یک همسایه” خواهد بود اولویت بندی زمانی که چین قادر به توسعه یک واکسن علیه COVID-19.

سخنگوی ریاست جمهوری هری رقو روز جمعه گفت که Duterte کردم اطمینان از رهبر چین در اواخر روز پنجشنبه تماس تلفنی که 38 دقیقه به طول انجامید.

رقو گفت: Xi مطمئن Duterte از “کشور خود تعهد به واکسن در دسترس برای همه اضافه کرد که فیلیپین به عنوان یک همسایه دوست قطعا یک اولویت است.”

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به می دانم که امروز در مورد شیوع ویروس:

— هند پایتخت crematoriums ضعف با ویروس مرده

— محققان بپرسید اگر بازمانده پلاسما می تواند به جلوگیری از coronavirus

— کمرنگ جلوه دادن ویروس در معرض خطر تهمت بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول

— اتحادیه اروپا خواست تمامی کشورهای عضو را به شروع به بلند کردن محدودیت های مسافرتی خود را در مرزهای مشترک از هفته آینده گفت که تعطیلی آنها معرفی شده برای مقابله با کروناویروس را کمی به حد گسترش آن.

— در میان متعدد در مناطق روستایی در سراسر ایالات متحده است که به تازگی تجربه کرده coronavirus شیوع بیماری مهاجر کارگر جوامع در فلوریدا. ایممکلی یکی از آنها است. فقیر شهر 25,000 شمال باتلاقی تبدیل به یک نقطه داغ با موارد بیش از دو برابر در دو هفته گذشته.

— جراحان در شیکاگو داده اند مجموعه ای جدید از ریه ها به یک زن جوان مبتلا به آسیب ریه از coronavirus. نورث وسترن پزشکی اعلام کرد این روش در روز پنج شنبه. تنها چند دیگر COVID-19 بازماندگان در چین و اروپا دریافت کرده اند پیوند ریه

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری است که امروز اتفاق می افتد:

اسلام آباد — پاکستان گزارش کرده 107 بیشتر COVID-19 کشته و 6,397 موارد جدید, بالاترین, تک-روز افزایش دهد.

آن را به ارمغان آورد پاکستان شمارش به 2,463 مرگ و میر در میان 125,933 موارد تایید شده.

دولت روز جمعه گفت که 40,247 بیماران بهبود یافته اند.

کارشناسان می گویند که پاکستان ممکن است شاهد افزایش بیشتر در COVID-19 موارد است. آنها می گویند این بیماری گسترش یافته در سراسر کشور پس از ماه گذشته زمانی که نخست وزیر عمران خان کاسته مستند گفت: او آن را انجام برای نجات اقتصاد بیمار و مردم از گرسنگی و فقر است.

اقتصاد پاکستان خواهد قرارداد در سال مالی پایان 30 ژوئن برای اولین بار در سال 68 به عنوان یک نتیجه از جهانی همه گیر.

___

لندن — آمار و ارقام رسمی نشان می دهد که اقتصاد بریتانیا کاهش عظیم 20.4% در ماه آوریل اولین ماه کامل که کشور در آن coronavirus مستند.

دفتر آمار ملی انگلیس روز جمعه گفت که تمام مناطق از اقتصاد ضربه شد, به ویژه در, بارها, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و خرید و فروش ماشین.

جاناتان Athow معاون ملی آمار اقتصادی آمار گفت: آوریل سقوط است “بزرگترین انگلستان تا به حال دیده” و “تقریبا 10 برابر بزرگتر از شدیدترین قبل از COVID-19 افتد.”

آوریل کاهش شرح زیر است 5.8% انقباض در ماه مارس است. در آوریل اقتصاد بود حدود یک چهارم کوچکتر از آن بود که در ماه فوریه است.

انگلستان قرار شد مستند در مارس 23 و محدودیت های به آرامی کاسته شود. روز دوشنبه غیرضروری مغازه ها مانند فروشگاه های بزرگ و خرده فروشان الکترونیکی هستند که با توجه به بازگشایی شده است.

___

کانبرا استرالیا — استرالیا نخست وزیر انتظار دانشجویان بین المللی آغاز خواهد شد بازگشت در ماه جولای با وجود هشدارهای نژادپرستی از چین است.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: پس از نشست فدرال رهبران دولت در روز جمعه که دانشجویان بین المللی اجازه داده می شود برای آمدن به استرالیا تحت برنامه های تایید شده برای مطالعه در نامزد موسسات.

موریسون گفت که او انتظار می رود تمام مرزهای دولتی به بازگشایی در ماه جولای با استثنای احتمالی غرب استرالیا.

دانشجویان بین المللی بوده است استرالیا پر سود ترین صنعت پس از استخراج با چین بزرگترین منبع از دانشجویان خارجی است.

چین این هفته هشدار داد شهروندان خود را از این خطر همه گیر مربوط به نژاد پرستی اگر آنها سفر به استرالیا. ماه گذشته چین ممنوع واردات گوشت گاو از استرالیا به پایان رسید و تجارت در استرالیا جو از طریق عظیم تعرفه در آنچه که به طور گسترده ای به عنوان تلافی استرالیا خواستار رسیدگی به این بیماری همه گیر.

وزیر امور خارجه Marise Payne روز جمعه متهم چین از “دروغ” را از طریق آن نژادپرستی هشدار. موریسون گفت که او نگران نیست که دولت چین هشدار می تواند در جلوگیری از دانشجویان چینی.

___

دهلی نو— هند coronavirus caseload تبدیل شده چهارم-بالاترین در جهان سبقت بریتانیا با اضافه کردن 10,956 موارد جدید در عین حال یکی دیگر از بزرگترین واحد-بعد سنبله.

هند در دو ماه مستند نگهداری انتقال کم است اما در یک جمعیت بزرگ از 1.3 میلیارد نفر باقی می ماند حساس و مبارزه با این ویروس به احتمال زیاد به در برای ماه Balram Bhargava, مدیر کل شورای تحقیقات پزشکی هند گفت.

هند مستند تحمیل شد در سراسر کشور در اواخر ماه مارس است اما پس از کاسته و آن را در حال حاضر تا حد زیادی در حال اجرا در مناطق با خطر بالا. این موارد جدید رز هند پس از بازگشایی مغازه ها و مراکز خرید و تولید و اماکن مذهبی.

مترو مدارس و سینما باقی می ماند بسته شده است.

افزایش گزارش جمعه مطرح هند را تایید موارد به 297,535 با 8,498 مرگ و میر.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش 56 موارد جدید COVID-19 به عنوان کشور همچنان به حیات ویروس متمرکز در پایتخت منطقه است.

آمار و ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه آورده و ملی در مجموع به 12,003 موارد و 277 مرگ و میر. آن را می گوید 10,699 مردم که تا کنون منتشر شده از بیمارستان پس از بهبودی اما 1,057 نفر دیگر باقی می ماند در درمان است.

حداقل 45 از موارد جدید گزارش شده از سئول شهری که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند. مقامات بهداشت تلاش کرده اند برای پیگیری انتقال مربوط به سرگرمی و اوقات فراغت فعالیت های کلیسا تجمعات و کارگران کم درآمد است که نمی توان به ماندن در خانه.

___

رنو نوادا — نوادا بهداشت مقامات نزدیک به نظارت های اخیر چشم انداز مثبت در تایید COVID-19 موارد ایالت از جمله یکی از بزرگترین روز افزایش به تاریخ در رنو منطقه گزارش شده پنج شنبه.

اما دولت پاسخ مدیر نیست متقاعد موج دوم شیوع کروناویروس وارد کرده است.

نوادا COVID-19 پاسخ مدیر کالیب قفس می گوید دولت دیده می شود بالاتر از متوسط افزایش روزانه موارد مثبت این هفته و با تجربه شش روز متوالی از یک افزایش در تعداد موارد نیاز به بستری شدن در بیمارستان. او می گوید اخیر سنبله چهارم بالاترین سطح خود از این بیماری همه گیر اعلام شد در اواسط ماه مارس در نوادا که در حال حاضر نزدیک به 10,400 موارد و 458 مرگ و میر.

اما قفس می افزاید که “ارزیابی ما بر اساس این اطلاعات است که ما در حال دیدن شواهدی از موج دوم COVID-19 در ایالت نوادا نشده است.”

___

پکن — چین گزارش کرده است هفت جدید کروناویروس موارد از جمله اولین نمونه از انتقال محلی در پکن در هفته.

مقامات روز جمعه گفت که دیگر شش مورد همه آورده بودند به کشور توسط شهروندان چینی از ورود از خارج از کشور. جدید مرگ و میر گزارش شده است.

مقامات در پکن می گویند محلی منتقل می شود مورد شامل 52 ساله که وارد به تنهایی در یک کلینیک نمایش متناوب تب اما هیچ علائم دیگر. او به سرعت تشخیص داده شده به عنوان داشتن COVID-19 باعث مقامات برای منزوی کردن اعضای خانواده و سر و سامان anti-virus اقدامات در محله خود.

مرد گفت که او تا به حال نه چپ پکن پکن برای بیش از دو هفته و تا به حال نشده در تماس با هر کسی که از خارج از شهرستان است.

___

گراهام, N. C. — یک کارولینای شمالی قاضی دستور داده است تا یک انبار ماشین آهنگ برای توقف مسابقه پس از مقامات بهداشتی دولت اعلام کرد که بزرگ آخر هفته جمعیت در اخیر مسابقات نقض یک حکم اجرایی توسط رژیم صهیونیستی. Roy کوپر با هدف مهار گسترش coronavirus.

قاضی موافقت پنج شنبه به موضوع ضابط موقت به منظور جلوگیری از آس جاده سریع السیر در شهرستان Alamance از برگزاری بیشتر حوادث در حال حاضر.

در اوایل این هفته دولت وزیر بهداشت به نام مسیر یک “خطر قریب الوقوع” دستور داد آن را بسته و گفت: اپراتورها به اعلام بسته شدن publicly. هیچ شواهدی وجود دارد که صاحبان بود که پس از officals دادگاه خواست تا به مداخله.

فرماندار محدودیت برای جلوگیری از گسترش این coronavirus حد هوای اجتماعات به 25 نفر.

___

SAN JUAN, Puerto Rico — پورتوریکو فرماندار می گوید او را بلند تقریبا تمام محدودیت ها با هدف مهار coronavirus موارد که به معنی سواحل کلیساها و کسب و کار در سراسر خاک ایالات متحده را بازگشایی پس از سه ماه تعطیلی.

رژیم صهیونیستی. واندا Vázquez و گفت: این تغییرات رخ خواهد داد با شروع هفته آینده. او می گوید: کسب و کار از جمله ورزشگاه و سینما خواهد بود و مجاز به کار در هفت روز هفته.

با این حال او می گوید: یک شبه حکومت نظامی در محل باقی می ماند برای دو هفته با مردم در مورد نیاز به داخل از 10 شب تا 5 صبح

فرماندار همچنین می گوید که پورتوریکو آغاز خواهد شد استقبال گردشگران دوباره شروع جولای 15 و فرودگاه نیز ادامه خواهد داد.

___

ژنو — ژنو نقطه عطفی معروف ترین های قوی چشمه معروف به جت d’ادو است اخراج بازگشت تا پس از 83 روز توقف در میان گسترده مستند اقدامات برای شیوع کروناویروس.

این طولانی ترین جمله مکث پس از اسپری شروع عملیات در سال 1951. رئیس ژنو بر اساس سازمان بهداشت جهانی در یک مراسم بازگشایی پنج شنبه که کاملی اخیر کاهش اقدامات محدود کننده به عنوان مورد فقره COVID-19 کاهش یافته است به طور چشمگیری در سوئیس.

ژنو سودمند است که در عمل جت d’ادو گفت: آن را خاموش مارس 20 “به تجسم مستند و مرتبط با اقدامات بهداشتی و همچنین برای محافظت از کارکنان درگیر در آن عملکرد مناسب.”

چشمه شاخه تا 140 متر (460-پا) پر از آب بر روی دریاچه ژنو.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>