توییتر حذف چین-حساب های مرتبط با پخش اخبار نادرست

لندن (AP) — توییتر حذف یک شبکه گسترده ای از حساب است که می گوید: “این مربوط به دولت چین و هل دادن اطلاعات نادرست به نفع این کشور کمونیست بوده است. پکن را رد دخالت جمعه و گفت: این شرکت باید به جای خراب کردن حساب های لکه و چین است.

ایالات متحده شرکت رسانه های اجتماعی به حالت تعلیق 23,750 حساب های که ارسال pro-پکن روایات و دیگر 150,000 حساب اختصاص داده شده به retweeting و تقویت آن پیام است.

شبکه مشغول بود “در یک محدوده هماهنگ و دستکاری فعالیت های” در و عمدتا چینی زبان از جمله ستایش برای چین در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس و “فریبنده روایات” در مورد هنگ کنگ تظاهرات شرکت گفت.

حساب نیز توییتی در مورد دو نفر دیگر موضوعات: تایوان و Guo Wengui یک تبعید میلیاردر به راه انداختن یک کمپین از نیویورک در برابر رئیس جمهور چین و رهبر حزب خلق چین و دولت او. بیشتر به حال کمی به هیچ پیروان و موفق به دریافت بسیار مورد توجه است. حساب متوقف شد تحت توییتر را دستکاری سیاست های, که بان کی مون مصنوعی, تقویت و جلوگیری از اطلاعات است.

توییتر و دیگر خدمات رسانه های اجتماعی مانند Facebook و YouTube مسدود شده در چین.

“در حالی که حزب کمونیست چین اجازه نخواهد داد که مردم چین را به استفاده از توییتر, تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد آن است که مبارک به استفاده از آن برای ایجاد تبلیغات و دروغ در سطح بین المللی گفت:” فرگوس Hanson, مدیر استرالیا سیاست راهبردی موسسه بین المللی سایبری سیاست مرکز که با شرکت در حذف.

چین را رد دخالت.

“آن را نگه می دارد بدون آب در برابر چین در پاسخ به این اپیدمی با دروغ,” وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت: در اخبار روزانه مطبوعاتی در پکن در روز جمعه. او گفت که او بود آگاه نیست از توییتر حذف و دلیلی پشت آن است.

“اگر توییتر می خواهد به تفاوت آن را باید تعطیل کسانی که حساب شده است که سازمان یافته و هماهنگ به حمله و بی اعتبار کردن چین,” او گفت:, و اضافه کرد که چین “بزرگترین قربانی از اطلاعات نادرست است.”

توییتر نیز حذف بیش از 1000 حساب های مربوط به یک وب سایت رسانه های درگیر در دولت مورد حمایت تبلیغات سیاسی در روسیه و یک شبکه از 7,340 جعلی و یا به خطر بیافتد حساب استفاده می شود برای “هلهله” حزب حاکم در ترکیه است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>