اتحادیه ایستگاه کشاورزان’ بازار باز می شود در این آخر هفته پس از تاخیر طولانی

پس از تاخیر در افتتاح مختلف آن Boulder County بازارهای کشاورزان در طول همه گیر BCFM در نهایت راه اندازی هفتگی خود اتحادیه ایستگاه کشاورزان’ بازار این شنبه, ژوئن 13. اما همه چیز متفاوت خواهد بود این ماه: شما نیاز به رزرو و وجود خواهد داشت کمتر فروشندگان, بدون موسیقی زنده و یا پخت و پز دموی بدون حیوانات خانگی و بدون چشیدن. با وجود این تغییرات آن را به ارزش یک سفر به خرید از صف بزرگ کشاورزان است.

“مشتریان لذت بردن از یک انتخاب کوچکتر از فروشندگان به طور خاص انتخاب شده برای ارائه محبوب اصلی محصولات; فکر می کنم در دنج در محله بازار” می گوید: Elyse چوب BCFM عملیات و مدیر جامعه. “اعتقاد ما بر این بازار خواهد بود مناسب برای محلی, سبزیجات, گوشت و محصولات پخته شده است.”

Croft Family Farm sells some nice-looking summer squash.گسترش

باغچه مزرعه خانواده به فروش می رساند برخی از خوب به دنبال اسکواش تابستان.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

جدید بهداشت و اقدامات ایمنی در محل قرار داده شد توسط BCFM که مشغول به کار با شرکای خود و دنور وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست به آمده تا با یک طرح خوب است. هیچ کشاورزان’ بازار در منطقه مترو در حال ارائه مواد غذایی مذاقات یا سرگرمی زندگی می کنند و تعداد فروشندگان کاسته شده است به نگه داشتن دکه حداقل شش فوت از هم جدا و بنابراین مشتریان می توانید بدون اینکه در بالای هر یک از دیگر. اما سیستم رزرو منحصر به فرد است به Boulder County کشاورزان’ بازار که شامل مکان در بولدر, Lafayette, Longmont و دنور (هر چند لافایت بازار باز نشده هنوز).

“رزرو سیستم سعی شده است در بولدر و برکلی و ما شاهد موفقیت در آن کمک به مدیریت تراکم در بازار می گوید:” چوب. “ما همچنین پیدا کردن که افرادی که بیرون می آیند به دنبال به فروشگاه و حمایت از تولید کنندگان محلی خود را.”

The Micro Farms stand at the Union Station Farmers' Market.گسترش

میکرو مزارع ایستاده در اتحادیه ایستگاه کشاورزان’ بازار است.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

انتظار یک ورود و نقطه خروج و یک راه ترافیک, تنظیم برای کمک به تنظیم جریان از بازدید کنندگان. جنگل می گوید: وجود خواهد داشت یک خط کوچک در ورودی به نگه داشتن مقدار از مردم پوش در هر دو فروشنده پس از حدود 24 مشتریان اجازه خواهد داشت تا در یک زمان.

“ما می خواهیم مشتریان خود را خرید سفر سریع; ده دقیقه خواهد بود ایده آل” می افزاید: چوب, که می گوید, سازمان می خواهد بازار به بیشتر از مواد غذایی جلوگیری از یک رویداد فرهنگی در حال حاضر. “این به ما کمک خواهد کرد در خدمت هر کسی که می خواهد به مغازه بازار است.”

Can't decide which of the beautiful mushrooms to pick at Mile High Fungi's stand? Thankfully, the company sells a variety pack.گسترش

نمی توانید تصمیم بگیرید که کدام یک از قارچ های زیبا را انتخاب کنید در مسیر بالا قارچ ها را ایستاده ؟ خوشبختانه این شرکت به فروش می رساند انواع بسته است.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

تایید فروشندگان شامل هکتار در وارن Tech جسورانه شرکت تراشه باغچه مزرعه خانواده, خوشحال, برگ Kombucha, Hinman نانوایی, Highland عسل میکرو مزارع مایل بالا, قارچ, Pappardelle را, پاستا, Willow Creek گوشت loft Salumi Kiowa دره آلی و بازرگانی ناهار خوری + مفاد آن را به فروش مواد غذایی در آن پاسیو.

“علاوه بر آشکار تغییرات اجتماعی فاصله و رزرو جدید سیستم واقعا [مختلف] می گوید:” آشپز پل ریلی که با همکاری صاحب وحش + بطری و Coperta و در BCFM را سرآشپزها’ شورای. “ما هنوز در حال برنامه ریزی در انجام اکثر ما انتخاب یو پی اس برای سبزیجات و میوه و من واقعا به دنبال به جلو به گرفتن به پایین وجود دارد در اسرع وقت.”

نیز وجود دارد یک جدید خود را گرفتن برای سال 2020 فصل در اتحادیه ایستگاه: آشپز جعبه.

“این مورد بسیار ارگانیک به عنوان ما صحبت از طریق آنچه که می تواند جایگزین آشپز نسخه ی نمایشی غرفه برای سال 2020 فصل می گوید:” Reilly. “ما به بازار آشپز شورا و ذکر یک ایده برای برخی از در خانه و یا در خانه Instagram live پخت و پز دموی با کشاورزان’ بازار مواد تشکیل دهنده.”

Chefs Paul Reilly of Beast + Bottle, Alex Seidel of Fruition and Matt Vawter of Mercantile at the Union Station Farmers' Market.گسترش

سرآشپزها پل ریلی از وحش + بطری, Alex Seidel از ثمر و مت Vawter از بورس در اتحادیه ایستگاه کشاورزان’ بازار است.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

ایده برای آشپز جعبه آمد از آشپز الکس Seidel صاحب ثمر و بازرگانی است که در این شورا بیش از حد. هر جعبه حاوی مواد تازه شما نیاز به طبخ یک وعده غذایی را با هم مختلف آشپز هر هفته با شروع Reilly. هنگامی که شما خرید یک جعبه و آوردن آن به خانه شما می توانید به دنبال همراه با فیلم های آنلاین به طبخ خوشمزه فصلی غذا. سفارش جعبه از پلت فرم آنلاین BCFM2Go و سپس انتخاب شما در بازار را انتخاب کنید. هر هفته ویژه آشپز را به یک دستور العمل جدید آماده را برای شما به امتحان کنید.

و اگر شما نمی نمره رزرو برای بازار, شما همیشه می توانید انتخاب کنید تا یک جعبه تولید هر شنبه از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر در وحش + بطری که در آن Reilly شده است راه اندازی یک مزرعه ایستاده با همکاری Longmont را Ollin مزارع. هر $32 جعبه پر شده است با آنچه در فصل از مزرعه و شما می توانید در سایر محصولات نیز هست. این برنامه می گوید Reilly شده است به خوبی دریافت کرد تا او را نگه دارید آن را از طریق فصل. سفارش و پرداخت هزینه برای یک جعبه وحش + بطری سایت هر سه شنبه از طریق شنبه (5 p. m.) برای تماس انتخاب کنید تا در روزهای شنبه.

بازدید از اتحادیه ایستگاه کشاورزان’ بازار از 9 صبح تا 2 بعد از ظهر هر شنبه بعد از شما نقطه خود را رزرو در Eventbrite. این مدل که در محل در حال حاضر ممکن است تغییر پایین خط اما در حال حاضر این است که چگونه BCFM است شکل 2020 فصل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>