USC حذف کرده و نام یکی از آن سابق دیرین رئیس جمهور روفوس فون KleinSmid از برجسته ساختمان پردیس به دلیل فعال خود را در حمایت از اصلاح نژاد است “در مستقیم شانس” با دانشگاه جامعه چند فرهنگی و ماموریت تنوع و شمول رئیس Carol L. Folt پنج شنبه اعلام کرد.

نام, همراه با یک مجسمه نیم تنه از فون KleinSmid بود حذف شده از مرکز بین المللی و امور عمومی ساختمان پس از اجرایی کمیته USC هیئت امنا به اتفاق آرا مورد تایید این تصمیم روز شنبه.

Folt در نامه ای به دانشگاه و جامعه گفت: فون KleinSmid به عنوان دانشگاه و پنجمین رئیس جمهور برای 25 سال و گسترش پژوهش های دانشگاهی و درسی در روابط بین المللی. اما حمایت خود را از اصلاح نژاد برخورد با USC ارزش های امروز, او گفت:.

“این لحظه ای است که ما تماس بگیرید به اقدام یک تماس به مقابله با ضد سیاهی و نژادپرستی نظاممند و متحد به عنوان متنوع مساوی و فراگیر دانشگاه” Folt نوشت. “شما خواسته اند برای اقدامات نه لفاظی و اقدامات در حال حاضر.”

تبلیغات

در روز پنج شنبه, توییت با هشتگ #VKCIsOverParty جشن تغییر گردش در میان USC دانش آموزان بعد از عکس از ساختمان بدون Von KleinSmid نام ارسال شده بر روی پلت فرم.

USC تا به حال موفق به پاسخگویی به سال مطالبات از داخل دانشگاه و در میان اعضای جامعه برای حذف فون KleinSmid نام از ساختمان پردیس. آنها عبارتند از ژاپنی آمریکایی ها که می گویند فون KleinSmid آنها مانع از ثبت نام در USC پس از جنگ جهانی دوم هنگامی که ده ها هزار نفر بودند به اشتباه زندانی پس از ژاپن در سال 1941 حمله به پرل هاربر. USC پروفسور جورج سانچز مستند این ادعا با توجه به روزانه Trojan.

اما تظاهرات گسترده باعث مرگ جورج فلوید تحت فشار قرار دادند USC به عمل است. Folt گفت دفتر او شده است deluged با ورودی از دانشجویان و کارکنان دانشکده و رهبری و رؤسای فارغ التحصیلان و همسایگان.

در اوایل این هفته دانش آموزان شروع به گردش آنلاین طومار خواستار تغییر نام ساختمان. آنها راه اندازی یک درخواست مشابه را در سال 2018 است. و در سپتامبر گذشته فقط یک ساعت قبل از Folt گرفت به عنوان USC جمهور مجسمه نیم تنه از فون KleinSmid داشت با یک دستمال بیش از چهره خود را با کلمات “تغییر نام VKC” بر روی آن و یک تکه مقوا با کلمه “نازی” آویزان در اطراف گردن آن.

تبلیغات

سال گذشته پس از آن شهردار مایکل سریع اعلام تشکیل یک نامگذاری نیروی کار به آدرس نگرانی در مورد ساختمان نام نمادها و بناهای تاریخی. این کمیته تشکیل پس از اعضای دانشجو در مقطع کارشناسی دولت تا به حال نام آن را یک سال قبل از.

Folt همچنین اعلام کرد پنج نفر دیگر اقدامات USC خواهد بلافاصله به مقابله با نژادپرستی نظاممند.

  • تشکیل یک جامعه هیئت مشورتی برای وزارت امنیت عمومی. هیئت مدیره را توصیه این دانشگاه در بهترین شیوه در مورد ایمنی پلیس و تعامل جامعه. نژادی و هویت پروفایل افسر آموزش و پرورش انضباطی در امور مالی و منابع و مشارکت با اداره پلیس لس آنجلس در میان مسائلی که مورد بررسی قرار خواهد شد.
  • جدید تشکیل گروه ضربت در تنوع سهام و ورود. Folt گفت: او مسئول یک کمیته جدید برای شناسایی ساختاری و نهادی که فرآیندهای تداوم نژادپرستی و نابرابری. کمیته توسعه طرح های جدید از جمله برنامه های آموزشی الزامی در ضمنی و تعصب و حساسیت دوره های نژادپرستی و جامعه سازی. یک 2015 کمیته تشکیل شده توسط کشيش نیست پیاده سازی برخی از 20 توصیه می شود اقدامات او گفت:.
  • استخدام رئیس تنوع سهام و ورود افسر. USC امیدوار است برای انتخاب یک افسر برای این موقعیت قرار می گیرند.
  • گسترش فضا و برنامه نویسی برای دانش آموزان محروم. USC باز خواهد دانشجویی جدید در فضاهای سقوط در دو طبقه از این اتحادیه دانشجویی برای خدمت بهتر به کمتر دانش آموزان است. دانشگاه نیز راه اندازی یک برنامه به ارائه پشتیبانی و منابع برای دانشجویان که مستند نشده همراه با کسانی که برای اولین بار در خانواده خود را برای حضور در دانشگاه. برنامه های در حال انجام به ارائه فضای بیشتر و برنامه نویسی برای دانش آموزان که, در اقیانوس آرام آمریکای لاتین, بومیان آمریکا, خاورمیانه, LGBTQ+ و جانبازان و سابق پرورش استان قم ،
  • اجباری ناخودآگاه تعصب آموزش. USC در حال توسعه در برنامه آنلاین برای ترم پاییز به منظور بالا بردن آگاهی از خودآگاه و ناخودآگاه دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de