شورش در برابر پوشیدن ماسک ایجاد یک جدید کروناویروس خطر به عنوان کالیفرنیا بازگشایی

به عنوان کالیفرنیا به سرعت در حال بازگشایی اقتصاد آن مقامات بهداشت روشن ساخته اند تنها راه برای جلوگیری از موج جدید کروناویروس عفونت است که با دقیق قوانین ایمنی از جمله اجتماعی فاصله و محدودیت در ظرفیت کسب و کار و پوشش صورت در زمانی که در اطراف افراد دیگر است.

اما یک ماسک شورش در جریان است در برخی از نقاط کشور با ساکنان هل دادن به عقب بر اجباری صورت-پوشش قوانین حتی با کروناویروس موارد در حال افزایش است و به عنوان کسب و کار بیشتر باز کردن درهای خود را و برخی از مردم در آرزوی بازگشت به روال.

قدرت ماسک سیاست روشن شد این هفته در اورنج کانتی که در آن افسر بهداشت استعفا داد و پس از دو هفته حملات و تهدید به مرگ بیش از او اجباری ماسک قوانین. او جایگزینی در روز پنج شنبه لغو این قوانین در میان فشار شدید از هیئت ناظران.

به جای اورنج کانتی “به شدت توصیه می کند” با پوشیدن ماسک در تنظیمات عمومی و شهرستان را بالا سلامت رسمی باقی مانده بود برای توضیح این تغییر حتی در حالی که تصدیق پوشش صورت می تواند به جلوگیری از مرگ و میر بیشتر.

تبلیغات

“من می خواهم به روشن: این کاهش نمی اهمیت پوشش صورت” گفت: Orange County مراقبت های بهداشتی مدیر آژانس دکتر کلیتون Chau که در حال حاضر نیز موقت افسر بهداشت. “من ایستاده با کارشناسان بهداشت عمومی و معتقدند پوشیدن پارچه پوشش صورت کمک می کند تا به سرعت گسترش COVID-19 در جامعه ما و صرفه جویی در زندگی می کند.”

سایر استان ها نیز buckled به فشار افکار عمومی. Fresno County تا به حال یک ماسک صورت قانون برای کمتر از یک روز قبل از آن به عقب کشیده شد. ریورساید و سان برناردینو کشیده سفارشات خود را پس از مقاومت. استاکتون شهردار مایکل Tubbs پیشنهاد در صورت پوشش قوانین اما موفق به دریافت هر گونه حمایت از شورای شهر این هفته است.

کارشناسان بهداشت و درمان با بیان زنگ در اورنج کانتی اقدامات و شورش بزرگ در مورد ماسک و گفت: آن را سخت تر برای جلوگیری از شیوع بیماری های جدید از coronavirus.

تبلیغات

“این تنها راه ما بازگشت به کار — آن را به ماسک,” دکتر گفت: کیرستن Bibbins-Domingo, UC San Francisco صندلی از گروه اپيدميولوژی و آمار زيستی. “تمام داده ها به ما می گوید … آن را بسیار روشن است که پوشش عنصر است که تغییر مدار از COVID بیماری همه گیر.”

وجود شواهد که پوشش صورت ضروری برای امکان گسترده تر بازگشایی. مکان هایی که باید نگه داشته coronavirus انتقال تحت کنترل مانند هنگ کنگ و تایوان عملا جهانی با پوشیدن ماسک ،

یک مطالعه اخیر از آلمان یافت می شود که در صورت ماسک به کاهش روزانه نرخ رشد عفونت های گزارش شده حدود 40 درصد است. مطالعه دیگری پنج شنبه منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم به این نتیجه رسیدند که “استفاده از ماسک صورت در عمومی مربوط به موثر ترین وسیله برای جلوگیری از interhuman انتقال است.”

در یکی میسوری سالن بدون مشتریان شد با این ویروس آلوده شده با وجود دو مدل مو بودن بیمار و دانشمندان بر این باورند که از آنجا که آنها با پوشیدن ماسک. و بسیاری از کشورها که در آن پوشش اجتماعی روزمره از جمله ژاپن دیده نمی شود خارج از کنترل ملی بیماری همه گیر.

تبلیغات

“آنها دیده نمی شود از خوشه های بزرگ به دلیل قوی وجود دارد جهانی پوشش فرهنگ” Bibbins-Domingo گفت.

کالیفرنیا 15 پرجمعیت ترین استان ها, Los Angeles, San Diego, سانتا, کلارا, Alameda, Sacramento, Contra Costa, سان فرانسیسکو و سن متئو نیاز به ماسک پوشیدن در مکان های عمومی, در حالی که نارنجی کنار رودخانه سن برناردینو فرزنو کرن ونتورا و San Joaquin نیست.

Orange County نبرد آغاز شد و در زمانی که پس از آن — شهرستان افسر بهداشت دکتر Nichole سریع صادر سفارش الزامی است که ساکنان شهرستان و بازدید کننده های پارچه ای پوشش صورت در حالی که در یک محل عمومی در محل کار و یا بازدید از یک کسب و کار که در آن آنها قادر به ماندن شش فوت از هم جدا.

سوئیچ تنظیم کردن یک طوفان از اختلاف به عنوان برخی از ساکنان و مقامات منتخب به چالش نیاز به استفاده گسترده از پوشش صورت به عنوان کسب و کار بیشتر در منطقه ادامه داد: برای بازگشایی شده است.

تبلیغات

سریع خودش را تبدیل به یک هدف برای انتقاد در شهرستان هیئت ناظران جلسات با برخی از ساکنان castigating او برای این منظور. در طول یک جلسه و سخنرانان عمومی نمایش داده می شود پوستر نمایش سریع عکس با سبیل هیتلر و صلیب های شکسته.

نارنجی شهرستان کلانتر بخش ارائه جزئیات امنیتی برای دکتر پس از او دریافت آنچه مقامات تلقی می شود یک تهدید به مرگ در طول یک جلسه در ماه گذشته.

پس از چند شدید هفته دفاع او سفارش سریع دوشنبه استعفا داد.

تبلیغات

در روز سه شنبه Chau پا به سریع نقش و بلافاصله فلفلی با پرسش از مقامات منتخب مورد نیاز برای اجباری ماسک سفارش. اعضای عمومی شنیده میشد فریاد در پس زمینه به عنوان Chau در پاسخ به پرسش از هیئت مدیره.

سرپرستان تحت فشار قرار دادند Chau برای یک پاسخ قطعی در مورد زمانی که او برنامه ریزی شده برای بلند کردن مورد نیاز است.

“همیشه وجود دارد رفتن به جامعه عفونت در رفتن” سرپرست همین واگنر گفت. “همیشه وجود دارد عفونت آنفولانزا در جریان است. شما به ما گفتن ماسک های حرفه ای خود را به نظر می رویم لازم است تا پایان زمان و یا تا زمانی که یک واکسن هست یا چی؟”

اختلاف بیش از نیاز است گشوده به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد و مرگ و میر در ادامه به افزایش در اورنج کانتی.

تبلیغات

هفته گذشته اورنج کانتی گزارش 1,179 جدید کروناویروس عفونت — هفتگی رکورد در این دوره از بیماری همه گیر و تا 22 درصد از هفته گذشته با توجه به زمان تجزیه و تحلیل.

بستری شدن در بیمارستان هستند تا 34 درصد از یک ماه پیش. در هفته گذشته بودند به طور متوسط نزدیک به 400 نفر در بیمارستان ها در اورنج کانتی روزانه برای تایید و یا مشکوک به عفونت کرونا ويروسی; یک ماه پیش از آن بود که نزدیک به 300.

و هفته گذشته اورنج کانتی ثبت 30 coronavirus مرگ دوم بالاترین هفتگی تلفات. از روز شنبه وجود دارد که در مجموع 7,987 مورد تأیید و 202 مرگ و میر در اورنج کانتی.

تبلیغات

کالیفرنیا پزشکی Assn., که نشان دهنده پزشکان در سراسر کشور است گفت: الزامی ماسک صورت مناسب است سیاست های عمومی و فوری آن گذشته رئیس جمهور دکتر دیوید Aizuss گفت: قانونگذاران باید پشتیبانی سریع.

“از طرف کالیفرنیا پزشکی Assn., این نظر ما که اجباری در صورت پوشش مناسب است و اورنج کانتی باید تو حمایت او را تا. موضع ما این است که, این است که محور جهل و سیاست به جای علم” Aizuss گفت. او همچنین با انتقاد از هیئت ناظران برای پشتیبان گیری از سلامت او سفارشات.

“محلی خدمتگزاران مردم باید حمایت از بهداشت محلی افسران به انجام آنچه آنها انجام می دهند برای حفاظت از مردم و برای محافظت از بهداشت عمومی” Aizuss گفت.

Orange County پزشکی Assn. این هفته به نام سریع استعفای یک “سنت خطرناک است که باید مورد توجه همه ما” و گفت که “ما باید … اجازه نمی دهد که قلدری به درایو سلامت توصیه هایی است که می تواند ما را امن و سالم است.”

تبلیغات

“این بحران بهداشت عمومی نشده است. به عنوان ما شروع به بازگشایی شهرستان ما علم روشن است: پوشیدن صورت را پوشش می تواند کمک کند گسترش این ویروس مرگبار” دکتر دیانا راموس رئیس جمهور از اورنج کانتی پزشکی Assn., در بیانیه ای گفت.

کارشناسان را رد کرده و بی اساس اتهام های مطرح شده توسط مخالفان اجباری ماسک که پوشش صورت یک خطر برای مردم سطح اکسیژن. “هیچ چیز به آن است. وجود انواع و اقسام تئوری های توطئه در مورد کم اکسیژن بالا و سطح CO2,” دکتر گفت: اتو یانگ, یک متخصص بیماری های عفونی در UCLA. “این واقعا یک مسئله نیست.”

بسیاری از مقامات بهداشتی می گویند که پوشش صورت جدایی ناپذیر ابزار در مبارزه با COVID-19 — به عنوان آنها می تواند مسدود انتقال قطرات تنفسی منتشر شده توسط افراد بدون علامت در هنگام تنفس و یا صحبت کردن.

تبلیغات

تحقیقات منتشر شده توسط مجله فاجعه پزشکی و بهداشت عمومی آمادگی در سال 2013 در بر داشت که در خانه پارچه ماسک “قابل توجهی” کاهش مقدار بالقوه عفونی قطرات اخراج توسط پوشنده لباس است.

L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر است به طور معمول تبلیغ فواید پوشیدن پوشش صورت در عمومی. که همراه با شیوه های دیگر مانند فاصله فیزیکی و منظم شستن دست ها می تواند به دفع سنبله در coronavirus عفونت, او گفت:.

“ماسک ارائه یک جهنم از بسیاری از حفاظت. و من راحت تر استراحت چیزهایی که اگر همه با پوشیدن ماسک از اگر آنها نبودند” دکتر جورج رادرفورد یک UC San Francisco اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی متخصص گفت: به تازگی.

در بازگشایی سه شنبه South Coast Plaza بسیاری از خریداران گفت: آنها نمی گرفتن هر گونه شانس — حتی برخی بودند که شک و تردید در مورد بهره مندی از ماسک است.

تبلیغات

پرداخت Wykoff — 65 سال ارواین ساکن که منتظر هفته به بازار به سازمان دیده بان باتری و پیدا کردن یک ھدیه روز پدر — عینک زرد دست دوخته شده, ماسک, اما گفت که او فکر آن را غیر ضروری است.

“نه هر کس موافق است که ماسک ها مفید” Wykoff گفت. “من فکر می کنم ماسک مضر هستند چرا که شما تنفس در خود میکروب ها است.”

بار کارکنان نویسندگان Sandhya Kambhampati و جنس زنبق و سوسن لی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>