کالیفرنیا coronavirus افزایش به افزایش در تست نمی بازگشایی کسب و کار رسمی می گوید

کالیفرنیا همچنان به افزایش در coronavirus موارد به عنوان آن مرگ و میر روش 5,000 باعث زنگ از برخی به عنوان دولت در ادامه به بازگشایی آن اقتصاد است.

اما در حال caseloads بهترین اندازه گیری چگونه به خوبی کالیفرنیا کنترل COVID-19?

لزوما یکی از کالیفرنیا بالا مقامات بهداشت روز جمعه گفت که او اعلام کرد که دور جدیدی از کسب و کار است که واجد شرایط برای بازگشایی, از جمله ناخن سالن.

حرکت آمد و به دولت گزارش شده در دو دوره متوالی رکورد تک روز افزایش coronavirus موارد ورود 3,620 موارد جدید پنج شنبه و 3,644 جمعه. لس آنجلس باقی می ماند که منجر کالیفرنیا ویروس نقطه داغ, ثبت 1,848 موارد جدید پنج شنبه, که همچنین یک روز بالا و 1,575 موارد جمعه.

تبلیغات

دکتر مارک Ghaly دولت وزیر بهداشت و خدمات انسانی در روز جمعه گفت که به طور کلی مورد شمارش لزوما یک اندازه گیری که چگونه دولت است مراتب در مبارزه با رمان coronavirus. افزایش تست می توانید تعدادی از موارد به عنوان عفونت های شناسایی در میان کسانی که به طور جدی بیمار است.

“ما ramped تا تست در یک راه فوق العاده ای نزدیک به هدف قرار دادن هدف ما این بود که مجموعه ای برای ماه اوت — نه ماه ژوئن نیست اما همایون — گرفتن برای 60,000 80,000 آزمون در روز,” Ghaly گفت. “ما در حال حاضر در حال ضربه زدن بر روی این درب به طور متوسط در اواسط به بالا 50s طی چند روز گذشته در سراسر کشور.”

در عوض مقامات نزدیک به نظارت دو متریک: مثبت رای است که بسیاری از افرادی که آزمایش مثبت از تمام کسانی که تست شده اند و روزانه تعداد زیادی از بستری شدن در بیمارستان. افزایش سابق می تواند نشان می دهد یک چشم انداز مثبت در جامعه و انتقال آن به محل مصرف به طور جداگانه از افزایش تست. یک افزایش در حالت دوم می تواند به این معنی است که بیشتر مردم در حال تبدیل شدن به طور جدی بیمار احتمالا خطر انداختن توانایی سیستم بهداشت و درمان برای مقابله با هجوم بيماران.

تا کنون کالیفرنیا رای مثبت همچنان به روند نزولی و بستری شدن در بیمارستان باقی مانده در محدوده ثبات Ghaly روز جمعه گفت.

تبلیغات

L. A. شهرستان دیده می شود شبیه روند با کاهش جزئی در هر دو مثبت و نرخ تعداد بستری شدن در بیمارستان باربارا فرر, شهرستان, بهداشت, مدیر روز جمعه گفت.

این چشم انداز مثبت به عنوان کالیفرنیا اجازه داده است بسیاری از کسب و کار برای بازگشایی با اقدامات پیشگیرانه در محل. که موجب نگرانی هایی است که در کالیفرنیا بازگشایی بیش از حد به سرعت و می تواند در صورت شیوع بیماری های جدید. اما Ghaly معتقد است که این افزایش عمدتا به دلیل تست.

“من فکر می کنم این طبیعی است که آن را آسان به تمرکز فقط بر روی تعداد موارد جدید. اما من فکر می کنم که واقعا لنگر — اگر شما در حال دیدن یک فوق العاده ای از چشم انداز مثبت در تعداد بستری در سمت راست جدول زمانی و یا … ICU موارد که واقعا متصل حداقل در کالیفرنیا مورد به افزایش در تست. بنابراین من فکر می کنم آن را همیشه مهم است به نوعی که در زمینه.”

او گفت: تسریع تست همراه با افزایش تماس با ردیابی تلاش است که قادر می سازد دولت و استان ها “برای مهار و سرکوب بیماری انتقال مانند ما نمی تواند قبل از اقامت در خانه سفارش و حتی در طول اقامت در خانه سفارش دهید.”

تبلیغات

کالیفرنیا دیدم به مراتب مرگ و میر کمتر از نقاط داغ مانند نیویورک و نیوجرسی و بسیاری از ویژگی های است که به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش برای اولین بار در کشور. مقامات گفت: کسانی که هفته محدودیت در حال حاضر اجازه می دهد برای بازگشایی تدریجی.

“ما بسته به آماده سازی ما ایجاد آگاهی در میان کسانی که در جوامع ما و ما در حال شروع به آغاز بازگشایی — بازگرداندن اقتصاد آوردن که حیاتی اجتماعی و اقتصادی و حضور در جوامع ما — در حالی که ما هنوز هم به ماندن هوشیار و مراقب حرکت COVID-19 بنابراین ما می تواند به ماندن در مقابل آن را به عنوان بسیار به عنوان ما می توانیم” Ghaly گفت.

مقامات دولتی همچنان اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر از جمله سینما و ورزشگاه به بازگشایی در این هفته با محدودیت و انتظار شهرستان تصویب.

روز جمعه اعلام کرد مقامات ناخن سالن تو مغازه ها و درمانگران ماساژ در کالیفرنیا خواهد بود و مجاز به بازگشایی در هفته به عنوان دولت همچنان به سهولت اقامت در خانه محدودیت.

تبلیغات

هر شهرستان را به greenlight کسب و کار برای باز کردن در آن صلاحیت و موسسات مورد نیاز خواهد بود به دنبال دستورالعمل های دقیق صادر شده توسط دولت است. کسانی که دستورالعمل صادر جمعه دیکته جزئیات از جمله جریان از مردم در داخل و خارج از موسسات و راه است که در آن پدیکور کاسه ضد عفونی هستند.

این تاخیر یک هفته ای بین انتشار دستورالعمل و تاریخ که سالن و سرو می توانید شروع به بازگشایی در نظر گرفته شده است به کسب و کار زمان برای آماده سازی و مقامات محلی فرصت “نگاه به داده های خود و تعیین اگر در جهانی حرکت به بازگشایی آیا آن را در زمان مناسب به یک بخش اضافی دوباره به جوامع خود” Ghaly گفت.

هر چند بسیاری از سالن ناخن کارکنان می گویند که آنها را هیجان زده خواهد کرد برای بازگشت به کار یک مانع بزرگ باقی مانده است برای بسیاری از آنها: ماسک صورت. در برخی از شهرستانها در کالیفرنیا مقامات نیاز نیست مردم برای پوشش چهره خود را هنگامی که در عمومی.

“سالن آرایش ناخن صاحبان در یک شهرستان که نیازی به پوشش صورت برای مشتریان در حال حاضر قرار داده و در یک مخمصه به درخواست مشتریان به پوشیدن آن پوشش زمانی که آنها می آیند برای خدمات. این یک راه برای محافظت از هر دو مشتری و کارگر. که یکی از اقدامات ایمنی ما باید در جایی که ما بازگشایی” گفت: Tam Nguyen, رئيس جمهور از پیشبرد زیبایی که دارای مکان در لاگونا هیلز و باغ بیشه. “ما در یک موقعیت برای به اجرا درآوردن. که ناعادلانه به کسب و کار کوچک صاحبان.

تبلیغات

“میلیون دلار سوال می شود: آیا شما از دست دادن کسب و کار خود و راه رفتن درب به یک رقیب پایین خیابان — یا شما خوش آمدید مشتری و خطر سلامت خود را همراه با کارکنان خود را?”

نگوین و حامیان راه اندازی استخوانی آن را برای امریکا یک داوطلب ابتکار است که در ماه های اخیر شده است و با تحویل بیش از 1.2 میلیون قطعه از تجهیزات حفاظت شخصی و 52,000 رستوران وعده های غذایی به بهداشت و درمان کارگران و دیگران مبارزه COVID-19. او گفت: ایمنی باقی مانده از اولویت بالا “بدون توجه به جایی که شما عامل. برای شهرستان ها با ماسک مقررات قدرت بیشتر به آنها. خود را به سالن باید قادر به بازگشایی با کمتر از یک بار.”

اما در اورنج کانتی که در آن شبکه است که بر اساس مقامات دوشنبه اعلام کرد یک تغییر ناگهانی در دستورات بهداشتی را پس از هفته از استدلال بر استفاده از پوشش صورت. ماسک قبلا مورد نیاز در حال حاضر فقط به شدت توصیه می شود در تنظیمات عمومی دکتر گفت: Clayton Chau این شهرستان مراقبت های بهداشتی مدیر آژانس.

“این کاهش نمی اهمیت در صورت پوشش” Chau گفت. “من ایستاده با کارشناسان بهداشت عمومی و معتقدند پوشیدن پارچه پوشش صورت کمک می کند تا به سرعت گسترش COVID-19 در جامعه ما و صرفه جویی در زندگی می کند.

تبلیغات

“توسط سازگار بودن با دولت این را به ما و جامعه کسب و کار و افراد این توانایی را به مناسب ترین تصمیم را برای آنها و وضعیت خود را.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>