ستون: سیاه مردم را تا 8 درصد از L. A. جمعیت و 34 درصد از آن بی خانمان. که غیر قابل قبول

در لس آنجلس, آمریکایی های آفریقایی تبار نمایندگی 7.9% از جمعیت.

در آخرین خانمان تعداد دو رقمی شهر و شهرستان را افزایش می دهد که به طور یکنواخت ناامید کننده و نگران کننده مردم سیاه و سفید را تشکیل می دهند 34 درصد از 66,000-به علاوه مجموع.

عنوان شده است درست در سال های اخیر است که در خارج از ضربت سخت زدن توسط چهار بار و آن را به ویژه مهم شماره به برجسته امروز به عنوان یک reinvigorated ملی در گفتگو نژادی و نابرابری در حال وقوع است در سراسر ایالات متحده است.

“بدون نژادپرستی نهادی وجود دارد خواهد بود 15,000 مردم کمتر دچار بی خانمانی و تقریبا همه از آینده سیاه و آمریکایی های بومی جمعیت گفت:” جمع شهرستان آمار منتشر شده این هفته در لس آنجلس بی خانمان خدمات سازمان.

تبلیغات

در روز جمعه سفر من skid row در مرکز شهر لس آنجلس که من برای اولین بار آشنا با 15 سال پیش پس از دوستی یک بی خانمان آمریکایی آفریقایی تبار نوازنده. من به وضوح به یاد بیاورید که چگونه پلیس در آن زمان به طور معمول صدور بلیط برای چنین چیزهایی به عنوان jaywalking به افرادی که دچار بیماری شدید روانی. من یک هدف بیش از یک بار.

این منطقه است که هنوز هم یک موزه های اجتماعی و اقتصادی شکست با استارک نتایج بر روی صفحه نمایش کامل. چادر و برزنت آبی هنوز هم در همه جا مردم در خواب مسدود شدن پیاده رو و اکثریت قریب به اتفاق افراد بی خانمان در skid row — من می خواهم بگویم 75% یا بیشتر — سیاه و سفید هستند.

شما می توانید پیدا کردن بی خانمان سیاه مردم در هر بخشی از L. A. شهرستان این روزها اما چرا چنین غلظت ترمز ماشین ردیف ؟

برای یک چیز county رسمی بهداشت به من گفت بسیاری از محله ها ندارد و به عنوان مقدار حمایتی مسکن اعتیاد توانبخشی و سلامت روان منابع به عنوان ترمز ماشین ردیف می کند, دلیل تا حدودی به سازماندهی محله مخالفان در سراسر L. A. طریق این دهه اگر شما بی بضاعت و بیمار و گرسنه صدمه skid row است که در آن شما بروید. و برای چند دهه, سیاه Angelenos باید نامتناسب دست و پنجه نرم با تمام کسانی که همه چیز.

تبلیغات

در L. A. شهرستان نژادی و نابرابری وجود دارد. مردم سیاه و سفید دو برابر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 به مردم است.

در لس آنجلس متحد, دومین مدرسه منطقه در کشور حدود 90 درصد از کسانی که حضور در منطقه مدارس دانش آموزان از رنگ و 80 درصد از الاییواسدی دانش آموزان سقوط به زیر خط فقر.

یک بار مطالعه منتشر شده چند روز پیش مشخص شد که از نزدیک به 900 نفر توسط پلیس در L. A. شهرستان از سال 2000 80 درصد مردم از رنگ.

همانطور که من نوشت: در اولین روز از عمده تظاهرات در لس آنجلس برای تمام ثروت در کشور که به عنوان پنجمین اقتصاد جهان, مدارس برابر با دسترسی به بهداشت و درمان است برابر قانون برابر نیست و نه دسترسی به شغل خوب با حقوق مناسب و معقول.

تبلیغات

“شما باید همه این نهادی چیزهایی است که بیش از چند دهه و دهه خراب سیاه و سفید خانواده” گفت: دولت سابق بهداشت ، کوین موری که عضو قوه مقننه سیاه حزبی و در حال حاضر هدایت Weingart بی خانمان خدمات آژانس در قلب skid row.

آنچه به دنبال این بود جرم حبس و پیامدهای آن.

زمانی که کسانی که زندانی بودند اجازه موری گفت: “گاهی اوقات پس از یک نسبتا جزئی جرم آنها تا به حال هیچ جایی برای رفتن و موانع نگه داشته و آنها را از اشتغال درآمدزا. آنها تا به حال هیچ ایمنی خالص بدون حمایت خانواده سیستم و … [بی خانمانی] است در نتیجه انتظار می رود از نوع نژادپرستی نهادی مردم در حال حاضر شروع به مقاومت در برابر.”

“چه ذاتی در این اختلافات گفت:” Va Lecia Adams Kellum که در خط مقدم مبارزه با بی خانمانی به عنوان رئيس جمهور از سنت جوزف مرکز “است که به جای دستگیری بچه ها بیایید آموزش آنها و اجازه دهید آنها را استخدام کنند چون ما می دانیم چه اتفاقی می افتد زمانی که آنها در حال تحصیل و مستقر و مشغول به کار است.”

تبلیغات

آدامز Kellum در LAHSA کمیته مطالعه و بی خانمانی در میان آمریکایی های آفریقایی تبار. صندلی که کمیته ژاکلین Waggoner یک LAHSA کمیساریای که با این نسخهها کار در مسکن مقرون به صرفه میشه.

“دولت به ایجاد تفاوت نگاه ما در مسکن” Waggoner گفت: دست بر تاریخ طولانی از مسکن تبعیض که سوار تفکیک و redlining عمل امتناع از موضوع و یا بیمه وام مسکن در جوامع است.

در یک منطقه که در آن هزینه های مسکن را به شدت افزایش یافت و دستمزد باقی مانده اند, تخت, Waggoner گفت: مردم رنگ شده اند در سخت ترین ضربه.

“بسیاری از مردم در لبه صخره و بی خانمانی در هر روز و اگر فقیر هستید و یک فرد از رنگ شما همیشه با پاهای خود را نیمه خاموش است که بلوک” Waggoner گفت.

تبلیغات

جالب است که او به ذکر redlining زیرا زمانی که من در skid row جمعه من متوقف به دیدن یک پسر من می دانم که بی خانمان ها برای یک دهه یا بیشتر می رود و به نام مدرسه قدیمی. او وجود ندارد, بنابراین من خواسته خود را بی خانمان دوستان اگر او می خواهم بگویم در مدرسه به من تماس بگیرید.

و حال شما چطور است ؟ من از این دوست.

“نه” او گفت: به من گفتن در مورد دیابت و سایر مسائل. “چگونه می تواند من?”

مدرسه قدیمی به نام چند دقیقه بعد و من از او پرسیدم که چرا چنین تناسب تعداد افراد بی خانمان در L. A. سیاه و سفید هستند.

تبلیغات

بدون تردید در بخشی خود را.

“به دلیل محرومیت” مدرسه گفت. “این یک ضربه پنالتی بود که در اعمال آفریقایی خانواده های آمریکایی است. فرصت های شغلی خشک مسکن خشک شده و آنها را به خود جلب کرد خط قرمز مستقیم در سراسر هیئت مدیره. مردم جریمه برای رنگ پوست خود … و پس از رادنی کینگ شورش همه نشاندار شده با یک غارتگر و یا یک دزد. تصویر آفریقایی آمریکایی است که از یک قاتل.”

تظاهرات و خشونت در سراسر آمریکا پس از کشتن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس را به راه انداخته و بیش از چند نژادپرستانه طغیان و این نوع از زشتی هرگز از بین برود. اما وجود دارد نیز تشویق چند نژادی تقاضا برای اصلاحات در بسیاری از جبهه ها.

“این اقدام جمعی و چند فرهنگی اعتراضات را به من بدهد چرا که هیچ چیز تغییر خواهد کرد تا … مردم می بینند که این برادر من این آخرین نفس من, من نمی توانم نفس بکشم چرا که او نمی تواند نفس” گفت: Adams Kellum. “به عنوان یک فرد سیاه و سفید, من عاشق دیدن است که آن را نه فقط به ما گفت: این.”

تبلیغات

اما ما مایل به انجام بیش از اعتراض ؟ ما مایل به حرکت به دور از آنچه Waggoner تماس “مسابقه خنثی” سیاستگذاری و در آغوش “نژادی سهام” سیاستگذاری حتی اگر پول است و به همین دلیل همه گیر است اثر مخربی بر دولت بودجه ؟

ما آماده برای پایان دادن به خودنمایی و نابرابری در K-12 آموزش و پرورش ؟ ما آماده برای سرمایه گذاری در بیشتر بی خانمان پیشگیری برای خانواده ها از رنگ به احتمال زیاد به نشان می دهد تا در سال آینده را بی خانمان شده ؟

L. A. شهرستان نیاز به یکی دیگر از نیم میلیون واحد از مسکن مناسب Waggoner گفت: اما شده است وجود دارد مخالفت شدید به توسعه های جدید در کالیفرنیا محله های طبقه بندی برای خانه های تک خانواده.

“وجود دارد یک تمایل در جامعه می گویند ما می خواهیم برای مبارزه با نژاد پرستی اجازه می دهد تراکم?” Waggoner پرسید.

تبلیغات

لس آنجلس است به تنهایی وقتی که می آید به نامتناسب بی خانمان آمار Waggoner گفت. مردم سیاه و سفید نشان دهنده حدود 13 درصد از جمعیت آمریکا و 40 درصد از این کشور را بی خانمان جمعیت.

“اگر ما می توانیم آن را برای مردم سیاه و سفید, ما می توانیم آن را برای هر کس” Waggoner گفت. “از آنجا که آنها در حال سخت ترین ضربه.”

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de