مردم عزیز سفید: به عنوان یک متحد نیست همیشه آنچه شما فکر می کنم

نیویورک (AP) — در یک کلیپ یک مرد سیاه و سفید زانو زده در مقابل یک خط از پلیس و سپس توسط یک جوان مردان سفید در حرکت به عنوان سپر انسانی موانع بین او و قانون است.

در یکی دیگر از, یک زن سیاه و سفید yells در دو رنگ سفید زنان, اسپری نقاشی استارباکس فروشگاه با “BLM,” — Black Lives Matter — گفتن آنها را به توقف که خرابکاری نیست کمک می کند.

تغییرات در هر دو صحنه های بازی در سراسر کشور بسیاری از بار در بیش از دو هفته از اعتراضات پس از کشتن جورج فلوید توسط پلیس. آنها بالا بردن موضوع: برای افرادی که مایل به بخشی از یک ضد نژادپرستانه جنبش به چه معنی است به عنوان یک متحد?

به عنوان یک نسل جدید گام تا فعالان و مورخان بر این باورند وجود دارد کار مهمی که باید انجام شود برای مردم سفید: گوش دادن به صدای زیر به جای تلاش برای سرب به صورت یک تعهد عمیق درون گرایی مورد نیاز برای مقابله با ناخودآگاه تعصب و قدرت پردازش امتیاز آمده است که فقط از سفید.

مردم سفید بازی کرده اند لازم است در نقش های نژادی عدالت حرکات در طول زمان از لغو به دوران حقوق مدنی از 1950s و ’60s گفت: علامت گذاری وارن یک استاد سیاست عمومی و امور عمومی در دانشگاه ماساچوست در بوستون است.

اما “متاسفانه بسیاری از افراد هنوز هم لازم نیست که هر گونه گسترده و یا تجربه واقعی در چند نژادی سازمان ها و تنظیمات است که به رهبری توسط مردم در زندگی خود را,” او گفت:. “بنابراین در حال حاضر آنها می خواهند برای نشان دادن به عنوان متحدان که فوق العاده است اما در حال آمدن به این وضعیت با مقدار زیادی از تجربه در مورد چگونه عمل می کنند.”

مقدار ساخته شده است از چند نژادی جمعیت که رسید به خیابان ها در سراسر کشور و جهان پس از ظاهر این دستبند فلوید رو به پایین در یک خیابان مینیاپولیس زیر زانو از یک افسر پلیس به همراه اخیر مرگ و میر ناشی از Ahmaud Arbery در نیوبرانزویک گرجستان و Breonna تیلور در لوئیزویل ،

در حالی که جمعیت متنوع ساخته شده اند برای خوب و تلویزیون و برخی از فعالان تردید دارند که این نشان از حمایت از تولید خواهد شد تعهد دراز مدت در میان بسیاری از مردم سفید پوست و از آنها سوال که آیا سطح-سطح فعالیت و چگونگی نقش آن در رسانه های اجتماعی بیش از آسیب خوب.

ارنست اونز یک 28 ساله سیاه روزنامه نگار, سوالات مفهومی از سفید پوستان به عنوان “متحدان.”

در حالی که بسیاری از نیت خوب او گفت: درست allyship — حمایت از سیاه و سفید, کسب و کار, عمیقا کاوش شخصی تعصب و ومعلول از راه هایی که امتیاز مداوم منجر به نژاد پرستی — باید اتفاق می افتد به منظور واقعا ایستادن در همبستگی با به حاشیه رانده شده و تحت ستم.

که اونز گفت: بیشتر نیاز به همدلی و شفقت بیشتر در پاسخگویی و بیشتر فروتن رویکرد است.

“من واقعا فکر نمی کنم متحدان و این خود عظمت مفید است برای مکالمات در اطراف نژادی, تغییر,” او گفت:.

تانیا DePass, 47, سیاه, بنیانگذار یک سازمان است که باعث تنوع در بازی های ویدئویی صنعت ارسال شده در توییتر با موضوع راهنمایی برای افرادی که به دنبال کمک بود که ترجمه بیش از 19,000 بار. در میان آنها: “آموزش خود را قبل از اینکه شما درگیر.”

DePass اشاره به چیزی دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار اشاره کرده اند که در میان ناآرامی های اخیر: سفید آشنایان به طور ناگهانی ظاهر, ظاهرا برای بررسی بر روی آنها و سپس درگیر شدن در گفتگو در مورد چگونه بد “آنها” احساس.

که DePass گفت: قرار می دهد تعهد خود برای مقابله با احساسات خود را.

“توقف ساخت آن را به یک گناه چیز” شیکاگو ساکن آسوشیتدپرس گفت. “من و بعد فورا رفت واز بسیاری از پیامهای” من متاسفم ، من می دانم که شما می ترسم ” و این است که از مردم من را به صحبت نکرده در چند سال. و آن را مانند آنچه که رانندگی این ناگهانی برسد ؟ … من احساس می کنم مانند آنها یک قدم دور از گفت: “من متاسفم من سفید است.'”

او افزود: “توقف عذرخواهی برای اینکه سفید. که انجام نمی دهد هر چیزی به جز re-مرکز ما را در داشتن برای متقاعد کردن, ‘هیچ, هیچ, هیچ, شما یک OK فرد سفید.'”

کارلا والاس که سفید نمی مانند اصطلاح “متحد.” او بنیانگذار شرکت در لوئیزویل کنتاکی نشان دادن برای عدالت نژادی, یک سازمان فعال با تمرکز بر بسیج سفیده به کار برای پایان دادن به نژاد پرستی و سفید برتری.

او انجام شده است کار را برای یک دهه است. پس از اعتراضات آغاز شد و پس از فلوید مرگ او را شنیده است از هزاران سفید بیشتر مردم به دنبال درگیر شدن.

“در این لحظه, سفید, سکوت بزرگترین مانع برای کسانی که در قدرت ایجاد تغییرات مورد نیاز,” والاس گفت. “من اصلا استفاده از کلمه ‘متحد’ دلیل است که تمایل به ایجاد یک وضعیت که در آن من کمک شخص دیگری است.”

آن را به کمک به او که مورد نیاز او گفت:.

“این در مورد من پیوستن هر چه قدرت من با قدرت است که سیاه و سفید و قهوه ای مردم. آن را در مورد آنچه که ما منافع متقابل در کار های مختلف جامعه ؟ … ما باید حرکت از آن چیزی است که ما هنگامی که ما با هم در روز شنبه به چیزی که ما انجام می دهیم چون زندگی ما به آن بستگی دارد.”

برای 37 سال آماندا Alappat در نیویورک, سفر خود را برای ریشه کن کردن تعصب در درون خودش شروع دو سال پیش هنگامی که او از پیمایش از طریق Instagram و فرار در سراسر 28 روز من و سفید برتری چالش با هدف ترویج درک بهتر از امتیاز.

“من یک قهوه ای ، من یک نژاد مخلوط کودک است. من سیاه و سفید دوستان است. من احساس نمی نژادپرستانه بنابراین من فکر کردم من بود معاف گفت:” Alappat که سفید است و ازدواج یک مرد هندی. “من عمل از 35 سال از زندگی من بدون حتی یک نگاه اجمالی به خود من امتیاز. من بهره مند است. من همدست شد.”

Alappat در حال حاضر به دنبال سیاه و سفید, کسب و کار به حمایت و برنامه را به یک بخشی از درآمد به عنوان یک مربی یوگا به علت است.

“ما نمی توانیم اعلام خودمان را به عنوان متحدان” Alappat گفت. “این واقعا به مردم سیاه و سفید به تصمیم, `Yes آماندا است که یک متحد. من او را به عنوان آن است.'”

فوران اعتراضات در هفته های اخیر در فقط در مورد هر قاره در حال شواهدی وجود دارد که سیستمیک نژادپرستی و نابرابری نیست begin و end در مرزهای ایالات متحده.

تعطیلات فیلیپس, یک جامعه شناس در لندن به یاد می آورد روز پس از Arbery را Feb. 23 تیر اندازی مرگ و چگونگی دستگیری یک پدر و پسر بیش از دو ماه بعد شد منادی به عنوان یک پیروزی برای قدرت رسانه های اجتماعی پس از, تصویری از حمله به مرد سیاه و سفید ظاهر.

“به دنبال از طریق خوراک من, من می خواستم بگم به دوستان سفید `شما در اینجا در حال حاضر اما که در آن شما دیگر 364 روز سال که ضد نژاد پرستی نیست روند? وقتی نژاد پرستی نیست جمع با خیال راحت پشت صفحه نمایش در دست خود را, اما در سمت راست وجود دارد در مقابل صورت خود را?'” او نوشت: در رسانه محبوب وبلاگ نویسی سایت.

تعهد واقعی به معنی دعوت کردن رئیس خود را زمانی که او به طور مداوم مخلوط را دو هندی همکاران و یا گرفتن یک نژادپرست نسبی فیلیپس گفت. این همچنین بدان معنی بازیگری خود را با کیف پول درخواست دوستان در مورد تجارب خود را از نژادپرستی و صمیمانه گوش دادن.

“شما فقط می توانید می گویند چیزهای,” او گفت:, “و تیک را فعال جعبه.”

___

Hajela یک عضو از آسوشیتد پرس’ نژاد و قومیت تیم. او در توییتر دنبال کنید در https://twitter.com/dhajela. Leanne Italie عضو AP به شیوه تیم. او در توییتر دنبال کنید در https://twitter.com/litalie.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>