دنور مقامات فلیپ فلاپ زنده-موسیقی قوانین برای رستوران

شهر و شهرستان دنور در حال ارسال سیگنال های مختلط به صاحبان رستوران در مورد اینکه آیا آنها می توانند میزبان موسیقی زنده. تلنگر-flopping در قوانین باعث شده است کسانی که کسب و کار است که به عنوان دو باشگاه — که بسیاری از آنها در حال حاضر در آستانه بسته شدن — یک سردرد وحشتناک و قرار دادن کسب و کار خود را در معرض خطر.

آخر هفته گذشته برادوی Roxy صاحب پائولا Vrakas میزبانی موسیقی در محل و رستوران. مشتریان شد گفتن او این بود که اولین بار آنها را دیده بود موسیقی زنده پس از coronavirus خاموش کردن و چگونه زندگی در نهایت به احساس مانند آن می تواند شروع دوباره.

“زنده موسیقی واقعا تقویت روح خود را” Vrakas می گوید. “ما شروع به تمرکز زیادی بر روی چگونه به بیمار و یا چگونه به گسترش این بیماری است که ما را فراموش کرده و به فکر می کنم در مورد چگونه ما باید این مسائل در زندگی ما است.”

اما دیروز بعد از ظهر Vrakas و صاحبان جاز سالن و رستوران ها خیره و Nocturne — که خود نیز شروع به میزبانی موسیقی زنده — فرستاده شد توجه داشته باشید از دنور و هنر سالن توضیح داد که این شهر دفتر دادستان تصمیم گرفته بود هیچ سرگرمی زندگی می کنند اتفاق می افتد در رستوران, با وجود گفت: در غیر این صورت.

نامه ای از دادستان شهرستان اظهار داشت: “با توجه به اجرای برنامه در رستوران خود را امن تر در خانه بهداشت عمومی به منظور نیاز است که عملکرد تئاتر, سالن کنسرت و موسیقی در سالن های بسته باقی می ماند. این همچنین بدان معنی است که شما ممکن است اجازه نمی دهد, اجراهای زنده در این زمان. ما عذر خواهی برای هر گونه راهنمایی های قبلی شما ممکن است دریافت کرده اند به خلاف. ما شما را تشویق به ماندن بگیرید به روز در همه امور خارجه و شهرستان سفارشات در مورد این موضوع.”

خیره صاحب دونالد Rossa که اعلام کرده بود یک شب جمعه Grand بازگشایی شد و مات و مبهوت از سالن شده اند عامل برای هفته گذشته این شهر برکت و رحمت است.

طولانی نیست پس از گرفتن ایمیل Rossa می گوید وکیل Jan کلیولند صحبت با دادستان شهرستان و دفتر به عنوان دفتر دادستان ایالتی و کلیولند بود و قادر به کمک گرفتن از موسیقی زنده در رستوران, حداقل به طور موقت در حالی که قطعی قوانین میله میله به بیرون می آیند در هفته از 15 ژوئن.

Rossa می گوید: قوانین فعلی دولت که وجود دارد می تواند بیش از ده نوازندگان در مرحله افراد باید پایبند به اجتماعی فاصله ماسک باید فرسوده وجود دارد نمی تواند بغل کردن یا خاموش کردن مرحله و شاخ بازیکنان اجازه داده شد از آنجا که آنها نمی تواند پوشیدن ماسک.

Nocturne صاحب اسکات Mattson, Rossa و Vrakas مشغول به کار بود با دنور هنر و سالن و لویت غرفه, مدیر اجرایی, Chris Zacher که در خدمت به عنوان کاپیتان کلرادو اعضای هیئت ملی مستقل برگزاری انجمن در مورد ساخت یک برنامه بازی ها و پروتکل برای بازگشایی سالن.

NIVA قرار داده است از گزارش های اخیر حاکی از این است که 90 درصد از مستقل سالن در سراسر کشور با خطر بسته شدن بدون حمایت دولت. 3 پادشاهان میخانه, La Cour و زنده @ جک در حال حاضر بسته در دنور و بسیاری از سالن به دنبال بستن درهای خود را در هفته ها و ماه آمده اگر آنها مجاز نیست به بازگشت به کسب و کار.

هر دو Rossa و Vrakas نگرانی آنها را مجبور به بستن کسب و کار خود را اگر زنده موسیقی مجاز نمی باشد.

هر سه سالن موسیقی میله میله از طریق این آخر هفته و Nocturne اتحاد هفتگی اقامت رزرو برای بقیه ماه.

Mattson می گوید بیش از هفته گذشته در محل ستاد راحت بود با کار و نوازندگان هستند خدا را شکر برای بازی دوباره.

“ما دریافت انتقادات و پیشنهادات و همچنان باز و شفاف و صحبت با آنها در مورد آنچه که امن است و آنچه احساس می کند درست” Mattson می گوید. “تا کنون بازخورد از مهمانان و کارکنان و نوازندگان بوده و چیزی جز خدا را شکر و ‘بله شما آن را انجام حق.”

این شهر از سوی دیگر است سکندری بیش از همه خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>