خانواده سوالات تیراندازی مرگبار از لنکستر مرد توسط کلانتر معاون

یک مرد به ضرب گلوله توسط یک معاون که وارد خانه اش در لنکستر اوایل روز شنبه در پاسخ به یک گزارش از خشونت و خانواده اش سوال که آیا کشتن توجیه بود.

Los Angeles County sheriff نمایندگان در پاسخ به مرد خانه در 600 بلوک غرب خیابان H12 مدت کوتاهی قبل از 5:30 a. m. مقامات می گویند که این مرد را نامزد ساخته شده یک تماس 911 و بعد گفت: نمایندگان او تجاوز توسط مرد است.

“در طول تماس 911 او هرگز صحبت می کند به اپراتور بلکه خط تلفن است که به سمت چپ باز” معاون James Nagao نوشت: در بیانیه ای. “برای چند دقیقه با این استدلال و مبارزه بین تماس گیرنده و مشکوک شنیده می شود در پس زمینه است.”

نمایندگان اقدام به بازداشت مرد اما او حاضر به پیروی از سفارشات خود را و یک نزاع در گرفت. در طول درگیری های رسیده و اقدام به گرفتن یک معاون اسلحه گرم باعث شد دیگر معاون برای باز کردن آتش Nagao گفت.

تبلیغات

این مرد شناسایی شد و توسط مقامات گرفته شده است به یک بیمارستان که در آن او مرده.

اما مرد نامزد گفت: شریک زندگی خود را هرگز تلاش برای گرفتن یکی از معاونت اسلحه. او گفت KCBS-تلویزیون کانال 2 که نامزدش که او به عنوان 62 ساله مایکل توماس گفت: پلیس از درب جلو است که او تا به حال حق امتناع از ورود آنها و تلاش به نوبه خود به دور از آنها را زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد.

“من شنیده مایکل می گویند,” من یک راست به شما اجازه نمی دهد در خانه,’ ” از نامزد گفت: ایستگاه.

این تیراندازی منجر به مرگ می آید به عنوان تظاهرات در سراسر ایالات متحده همچنان بیش از خشونت پلیس و افسران استفاده بیش از حد از زور به خصوص در برابر مردم سیاه و سفید.

تبلیغات

برادلی گیج وکیل برای یکی از توماس’ اعضای خانواده گفته او “خوب شواهدی وجود دارد که ادعا می کنند که آقای توماس که قرار بود برای یک تفنگ کاملا نادرست” هر چند او کاهش یافته است به استادانه درست شده به طور خاص.

“اگر او نبود رفتن برای یک تفنگ و افسران در حال دروغ گفتن در مورد آن چرا که آنها را به دروغ گفتن ؟” او در مصاحبه جمعه. “تنها یک توضیح منطقی: آنها در حال تلاش برای پوشش آن است.”

گیج گفت: او معتقد است توماس ” مرگ “قابل پیشگیری بود” و ادعا آن است که نمونه ای دیگر از بی دلیل اجرای قانون خشونت علیه یک مرد سیاه و سفید.

“آنها شکست را به یک مرد در خانه صبح زود بدون حکم و بدون هر گونه شواهد از هر گونه آسیب و یا آسیب به نامزد,” او گفت:. “من فکر نمی کنم یک فرد سفید را به حال خود شکسته.”

تبلیغات

لس آنجلس کلانتر را به قتل اداره بررسی خواهد شد تیراندازی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>