تازه سوئیس بررسی اهداف سابق رئیس فیفا بلاتر

ژنو (AP) — سابق رئیس فیفا سپ بلاتر است هدف یک تحقیق جدید در سوئیس برای مظنون جنایی سوء مدیریت از 1 میلیون دلار پرداخت از فوتبال بودجه.

بلاتر ابلاغ شده است توسط فدرال سوئیس دادستان او یک “متهم” بیش از یک وام FIFA داد و در سال 2010 به ترینیداد و توباگو فدراسیون فوتبال با توجه به سند دیده می شود توسط آسوشیتد پرس.

84-سال بلاتر را رد کرده است هر گونه تخلف در طول دهه رسوایی مالی مربوط به فوتبال جهان حاکم بدن هر چند او ممنوع شد, از ریاست جمهوری و در حال حاضر خطر بودن محاکمه در کشور خود.

پرداخت از فیفا به حساب در مارس 13, 2010 بود بهره های نا امن و بعد از آن چشم پوشی به عنوان یک نوع از هدیه سند دقیق.

این آخرین اتهام در سوئیس و آمریکا تحقیقات فدرال بستن فیفا به نامنظم پرداخت بهره گیری جک وارنر آن معاون رئیس جمهور سابق از ترینیداد است که مبارزه با استرداد به ایالات متحده است.

وارنر مدت طولانی تحت کنترل کلید بلوک در انتخابات فیفا تا زمانی که او در سمت چپ فوتبال پس از دخیل در رای دهندگان رشوه دادن به مخالفت بلاتر در سال 2011. او همچنین انتخاب نماینده مجلس در کارائیب ملت و یک دولت وزیر پس از انتخابات عمومی در ماه مه سال 2010 است.

دو ارشد سابق فیفا مقامات – ژروم Valcke به عنوان دبیر و مارکوس Kattner به عنوان مدیر امور مالی – نیز به عنوان متهم اشخاص در سند است.

فدرال سوئیس دادستانی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از AP.

این تحقیق جدید است که به تاریخ مارس 13 سال 2020 – چند هفته پس از این دفتر گفت این بسته یکی از دو پرونده کیفری باز در برابر بلاتر و پنج سال قبل.

آنچه در حال حاضر کاهش یافته بود که بلاتر جناح جام جهانی پخش معامله برای کارائیب است که اجازه وارنر شخصا سود توسط میلیون ها دلار.

که دادستان تصمیم نشان داد در ماه آوریل پیشنهاد بلاتر خواهد بود پاک سوئیس عدالت پس از سالها تحت سوء ظن و در حالی که خدمت در شش سال محرومیت توسط فیفا به کمیته اخلاق. آن منقضی می شود در ماه اکتبر 2021.

سوئیس پیگرد قانونی سند به طور مستقیم نمی link زمان بندی فیفا $1 میلیون پرداخت با انتخابات عمومی در ترینیداد و توباگو است.

وارنر آن را سعی کنید به لینک مقامات فیفا را به خود سیاسی داخلی حرفه ای در ژوئن 2015 تلویزیون ظاهر در کشور خود. که آمد در روز از بلاتر اعلام کرد برنامه ای برای استعفا خود را 17 سال ریاست فیفا در خرید اینترنتی از آمریکا و سوئیس در تحقیقات فدرال.

Warner شده بود مخالفت مجلس از سال 2007. پس از انتقال قدرت در ماه مه 2010, انتخابات, Warner شد وزیر کار می کند و حمل و نقل. او رای دادند از مجلس خود را به صندلی در سال 2015 چند ماه پس از تحت تعقیب بودن توسط وزارت دادگستری ایالات متحده.

به اتهام فساد مالی علیه وارنر شامل گرفتن 10 میلیون دلار رشوه از سال 2010 میزبان جام جهانی فوتبال آفریقای جنوبی روت از طریق فیفا.

تازه کیفرخواست منتشر شده در مارس ادعا وارنر شد پرداخت 5 میلیون دلار توسط منافع روسیه را به عنوان رشوه به حمایت این کشور از پیشنهاد برنده برای میزبانی جام جهانی 2018. وارنر رد اتهامات در نظرات گزارش ترینیداد رسانه ها.

جدید سوئیس بررسی است که نظارت با توجه به سند دیده می شود توسط AP توسط دادستان توماس Hildbrand که قبلا بسته شده و این پرونده در فیفا کارائیب تلویزیون معامله است.

Hildbrand پیوست فدرال دست زدن به تیم فوتبال تحقیقات در سال گذشته در میان آشفتگی در دادستانی. سرب دادستان یقه سفید جرایم مالی چپ در سال 2018 با وجود اینکه پاک یک شکایت رسمی در مورد رفتار خود در جام موارد است.

در فیفا رشوه رسوایی که به سوئیس دادگاه جنایی در سال 2008 Hildbrand محاکمه مدیران ISL آژانس بازاریابی به فروش می رسد که جام جهانی را پخش, حقوق و به طور معمول پرداخت رشوه.

دوم سوئیس کیفری اقدام شده است باز در برابر بلاتر از سپتامبر 2015 مربوط به فیفا پرداخت به سابق UEFA رئيس جمهور میشل پلاتینی. که اتهام منجر به فیفا کمیته اخلاق منع مردان از فوتبال است.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>