جورج فلوید اعتراضات رسیده به روستایی در ایالت کالیفرنیا. واکنش مخلوط شد و گاهی ترسناک

هنگامی که دو نوجوان از کوچک اکثریت طلا سفید با عجله شهر فرشتگان اردوگاه نوشته شده Facebook حال پرواز برای عدالت نژادی, اعتراض تهدید آمد بلافاصله.

یک شایعه وجود دارد که فوق العاده چپ antifa گرفته بودن bused در منطقه خلیج و این سازمان بودند در حال پرداخت 25 دلار در ساعت است. وجود دارد و نظرات از مردم ادعا داشتند “به اندازه کافی گلوله” به معترضان پایین. وجود دارد, شوم, تلفن, تماس, از جمله یکی از یک مرد در نزدیکی Mokelumne هیل که تهدید به “رایت کردن فرشتگان اردوگاه.”

“در پایان, آن, او گفت:,” من به شما هشدار وجود خواهد داشت جهنم به پرداخت'” گفت: Riley لوول, 18, یکی از سازمان دهندگان که سفید است.

نگران از تهدیدات مقامات شهر — گفت که این بار در یک ایمیل که “تظاهرات در فرشتگان اردوگاه بسیار نادر هستند در هر مسئله” — مجموعه ای از یک حکومت نظامی و اعلام اورژانس محلی برای شهر حدود 4000 نفر از ساکنان و هفت عضو اداره پلیس.

تبلیغات

پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که ماه گذشته پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای هشت دقیقه و 46 ثانیه در این تظاهرات که در خیابان های پر از در شهرهای بزرگ که به محافظه کار عمدتا سفید و شهرهای کوچک و حومه.

در حالی که معترضان در مناطق شهری برآورده شده است توسط پلیس باتوم گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور تظاهرکنندگان در مناطق روستایی کالیفرنیا مواجه شده اند نظامی تهدید به مرگ و تئوری های توطئه است.

A racial justice protest in Angels Camp in Calaveras County.

یک نژادی عدالت اعتراض فرشتگان در اردوگاه در Calaveras County است. نگران تهدیدات ارسال به, نوجوانان, سازمان, شهرستان, مقامات تنظیم مقررات منع رفت و آمد و اعلام اورژانس محلی برای شهر حدود 4000 نفر.

(Kassidi جیمز)

در Tuolumne County مردم را تهدید به آوردن اسلحه و سگ به یک اعتراض در پارک. در Lassen, شهرستان, مردم, فریاد نژادی تهمت ها در یک مرد که در اعتراض به تنهایی نزدیک به مک دونالد در سوزان ویل. سیاه نوجوان برگزار کننده تظاهرات در Plumas County یک پیام در Facebook خواستار یک “داخلی تروریستی است.”

تبلیغات

در یک ادعای او بعد از رفت و برگشت Humboldt County Sheriff ویلیام Honsal گفت antifascists سعی کرده بود به انتقام ویران کردن در طول یک تظاهرات در اورکا با استناد به “اثبات اجرای قانون گزارش” بودند که اتوبوس پر از antifa معترضان در جنوب اورگان و دره مرکزی.

در Shasta County, که در آن نشانه های خیابانی اعلام وجود “هیچ جایی برای نژادپرستی” ارتش اعضا در دنده تاکتیکی نشان داد تا به اعتراض در ردینگ. مسلح شبه نظامی عضو نیز در صورت درخواست یک کسب و کار محلی در راستای اعتراض در شهرستان استنیسلاس شهر اوکدیل که هرگز اتفاق افتاده است.

“این” شبه نظامی ” و ” هیچ مقام ایستاده و هیچ اقتدار و حضور آنها معکوس برای حفظ صلح و آرامش در شهرستان اوکدیل,” استنیسلاس County Sheriff جف Dirkse در بیانیه ای گفت. “فعالیت های خود را به یک تخلیه در اجرای قانون منابع و چیزی برای محافظت از شهرستان.”

در فرشتگان از اردوگاه های شهر معروف ساخته شده توسط مارک تواین در سال 1865 داستان کوتاه “جشن پریدن قورباغه از Calaveras County” مقامات نمی شد پیش بینی شد. رئیس پلیس اسکات الیس آن گفت: “ما قطعا گرفتار کردن گارد.”

تبلیغات

“من فقط آن انتظار نیست به ما ضربه کوچک county,” او گفت:.

Back Lives Matter protesters look on as the day's key speakers embrace after address in Sonora, Calif.

بازگشت زندگی توجه به معترضان نگاه به عنوان روز سخنرانان کلیدی در آغوش بعد از آدرس در Sonora, کالیفرنیا.

(کانر McCluskey)

اگر چه واکنش وادار لوول و co-سازمان 19-کلودیا Loomis, به تعویق انداختن خود, تظاهرات, نوجوانان پیوست اعضای جامعه که تصمیم به نشان می دهد تا در ژوئن 5 و اعتراض به هر حال.

در میان کسانی که در جمعیت بود Nate Frazier همسر و دو فرزند خود را. فریزر که در زندگی Calaveras County برای 20 سال شاهد اعتراض به عنوان یک فرصت “برای باز کردن برخی از بزرگتر مکالمات در منطقه” است که 1% ،

تبلیغات

“من هرگز با تجربه شهر من این آواز در مورد چیزی که خیلی نزدیک و عزیز به من به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار است که در حال مثبت و منفی تجربه” Frazier گفت. “اما نیز وجود دارد واقعا منفی بودن مجبور به بحث در مورد و واقعا تامل در مسائل ما در امریکا است. این چیزی است که خیلی سنگین است که حتی در این شهر کوچک ما همه در واکنش به آن.”

در کشور همسایه Tuolumne County است که 80% سفید, سازمان Daelyn سبالد و مورگان Wilkie که سفید و تحمل همان تهدیدات هنگامی که کلمه گسترش در مورد Sonora ایستاده در همبستگی جمع آوری است.

پیش از اعتراض حدود 200 نفر ملاقات به بحث در مورد چگونه برای محافظت از کسب و کار. در صوتی که از جلسه مشترک با زمان یک مرد پرسید: اگر او می تواند اجرای بیش از معترضان اگر آنها bashed ماشین خود ویندوز. وقتی کسی پرسید: اگر کسی تا به حال یک چوب جیک جیک کردن یک مرد دیگر پاسخ داد: “ما رو اره ما همه نوع s—.”

در ژوئن 3, اعتراض حدود 100 ضد معترضان ایستاده بود در نزدیکی پوشیدن تمام زندگی ماده پیراهن Sebold گفت. یک خودرو به مؤتلفه پرچم با کلمه “redneck” در آن است. هنگامی که معترضان برگزار شد نه دقیقه سکوت جمعیت در سراسر خیابان شروع به خواندن تعهد و وفاداری.

تبلیغات

اگر چه در زمان تهدید شدند, ترسناک, سبالد گفت: او تعجب نیست.

“من رشد تا اینجا برای اکثریت زندگی من, من می دانستم که این اتفاق می افتد ،” 22 ساله گفت. “اما من هم قابل درک است که ترس من احساس ترس است که برخی از مردم به صورت تمام عمر خود را. من می دانم که هدف من و چرا من نیاز به آن را انجام دهد من فقط به حال به دنبال از طریق.”

Quincy protest

Ahlaya قهوه ای, از سمت چپ سوزان استرلینگ و TyAnna کشاورز به سازماندهی یک اعتراض نژادی و بی عدالتی در کوئنسی در Plumas County است. کشاورز, 17 کردم یک پیام در Facebook خواستار یک “داخلی تروریستی است.”

(TyAnna کشاورز)

TyAnna کشاورز, سیاه 17 ساله و یک دوست سازماندهی یک اعتراض در خارج از Plumas County Courthouse در کوئنسی. او با بمباران Facebook messages گفت این بود که به یک شورش و که او یک “داخلی تروریستی است.” مردم را تهدید به اسلحه.

تبلیغات

هنوز صدها نفر از مردم نشان داد. آن صلح آمیز است.

وجود دارد TyAnna خواندن شعر او نوشته شده است در مورد اینکه یکی از چند دانش آموزان سیاه پوست در مدرسه:

احاطه شده در دریای سفید که دیده می شود توسط سیاه و سفید. دریاها از سفید به آرامی در حال افزایش است. نگه داشتن سر خود را بالا دست رو به جلو نگه دارید شنا کردن آنها می گویند. سفید امواج سقوط در برابر شما خفه کننده است. آنها می گویند تنفس. من نمی توانم به شما می گویند.

TyAnna وجود دارد گفت: چند سیاه و سفید خانواده در سیررا نوادا شهر و آن تنهایی است.

تبلیغات

او گفت: آن را تبدیل به یک رفلکس به جلو و از کیف پول خود را هنگامی که او پیاده روی به فروشگاه ها برای جلوگیری از مشکوک به نظر می رسد. بسیاری از زمان, او گفت:, سفید, همکلاسی, لمس کرده اند و یا کشیده ،

TyAnna منتقل مدارس گفت: پس از مبارزه با یک دانش آموز که او گفت: تف بر او و او را به نام N-word. مبارزه او گفت: هزینه یک دانش و یک کاپیتان موقعیت در تشویق تیم ملی.

او الهام گرفته شده بود البته شگفت زده شده توسط این جمعیت بزرگ در اعتراض.

“من احساس می کنم مردم شروع به در نهایت باز کردن چشم خود” TyAnna گفت. “قبل از اینکه مردم در انکار کرد و گفت نژاد پرستی وجود ندارد در اینجا. پس از همه چیز که در جهان اتفاق افتاده مردم شروع به تحقق بخشیدن به آن را در همه جا. حتی کوئنسی.”

تبلیغات

در ژوئن 2, کامرون Medico, که, نیمه, سیاه, شروع یک اعتراض در سوزان ویل — در استان-جمعیت عمیقا محافظه کار Lassen شهرستان است. او خریداری دو پوستر تخته از دلار درخت و شامل چرا او اعتراض و همچنین نام کسانی که فوت کرده اند از خشونت پلیس راه می رفت و در اطراف شهر.

اولین روز از اعتراض او را تحمل نژادی تهمت و مردم فریاد می زدند: “ما نمی مانند نوع خود در اطراف در اینجا” و “سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست.” او شگفت زده پینوشت: کسی که زمان او را از چپ یک عروسک با طناب دار اعدام و نژادی لکه دار کردن در دبیرستان اتاق قفل است.

“چه انتظاری دارید ؟” او گفت:. “این یک شهر کوچک وجود دارد نه بسیاری از مردم از رنگ مثل من اینجا.”

در روزهای بعد بیشتر مردم شروع به راه رفتن با او. در یک نقطه او گفت: مردی را دیدم تفنگ خود را در اعتراض و تهدید به آنها شلیک کنید. Medico رفت به پلیس.

تبلیغات

با وجود برخی از واکنش Medico است که هنوز هم رفتن به اعتراض در هر روز است.

با الهام از Medico محلی حزب دموکرات سازماندهی یک اعتراض مارس در هفته گذشته به خود جلب کرد که تعداد زیادی از مردم.

در ابتدا برخی از ترسیده بودند برای شرکت گفت: جیک Hibbitts, 33, صندلی Lassen حزب دموکرات است. وجود داشته است تهدید در رسانه های اجتماعی مردم گفت: آنها می خواهم اسلحه و اجرای بیش از معترضان. در یک شهر کوچک Hibbitts گفت: همه می دانند که شرکت می کند.

“ما منطقی وحشت زده گفت:” Hibbitts که سفید است.

تبلیغات

در پایان راهپیمایی معترضان به زانو در جاده و شعار “نه عدالت بدون صلح!” آنها ملاقات یک گروه کوچک فریاد می زدند: “تمام زندگی مهم!” و “پلیس زندگی می کند مهم نیست!”

اما تظاهرات صلح آمیز بود. در حال حاضر Hibbitts گفت: از مردم می خواهم به اعتراض ،

“زمانی که من شروع به این کار من واقعا تلاش به همه این افراد انجام تمام این مسائل. من فقط در تلاش بود به ایستادن برای چیزی که من نگه قوی” Medico گفت. “شاید ما به دیگر شهرهای کوچک را به ایستادگی کردن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>