صدها نفر تجمع به رنگ سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری در برادوی

شهر تعطیل کردن یک بخش از برادوی شروع پنج شنبه گرد هم آوردن هنرمندان و جامعه داوطلبان به رنگ سیاه زندگی ماده خیابان نقاشی دیواری.

هنرمند Adri نوریس که در همکاری با پت Milbery دعوت داوطلبان به آمدن به سایت در روز جمعه به کمک رنگ. در صبح روز جمعه بیش از یک صد نفر نشان داد تا برای کمک به. داوطلبان چرخش نقاشی در گروه حدود بیست با استفاده از رنگ های مختلف غلطک هر چند ساعت. نزدیک به 90 درجه و آب و هوا نمی جلوگیری از آنها را از گرفتن بر روی زانو های خود را برای پر کردن ترک ها و پرچین خطوط با رنگ های جسورانه.

“ما در یک لحظه و من واقعا می خواهید مردم را به یاد داشته باشید این لحظه نگه دارید و چیزهایی که می گوید:” نوریس. “بسیاری وجود دارد و تغییر است که نیاز به اتفاق می افتد.”

نوریس و Milbery اسپری-رنگ خطوط از حروف شب گذشته با چند هنرمند دیگر از تیم خود را. آنها را به سایت در 8:30 p. m. و کار تا 2:30 صبح به آنها پوشش خود اسپری خطوط و پروژکتور شب گذشته در اعتراض به آمد راست پایین خیابان.

این بود تعجب آور به عنوان نقاشی دیواری طول می کشد تا همه بیشتر از برادوی بین Colfax و 14 راه راست که در آن سیاه و سفید زندگی می کند موضوع معترض شده اند decrying پلیس با خشونت به مدت دو هفته.

“واقعیت این است که در سفارش به خواندن این, شما باید به نگاه مستقیم در ساختمان کاپیتول است که باعث می شود و اجرا قوانین ما…این واقعیت است که ما در اینجا در یک خیابان اصلی است که تعطیل به منظور برای این نقاشی دیواری به اتفاق می افتد — آن را کاملا ضروری است که این اتفاق می افتد حق در اینجا در حال حاضر می گوید:” نوریس.

قطعه خود را بار خوانده شده “Black Lives Matter” در قهوه ای و سیاه رنگ که میآید از یک پس زمینه سفید. زیر پر جنب و جوش رنگ زرد مایل به نارنجی رنگ جادوها “به یاد داشته باشید این زمان.” “ب” در “Black Lives Matter” است که به رنگ قهوه ای “ل” و “C” در قهوه ای تیره و روی “یک” در نارنجی در حالی که بقیه حروف سیاه و سفید هستند.

“به جای داشتن همه چیز یک رنگ, ما می خواستیم به یک مناسب و خوب نمایندگی از تن های مختلف پوست می گوید:” Milbery. “بنابراین زنگ های مختلف از قهوه ای, زنگ های مختلف از اقوام اینجا به جای فقط یک سیاه تن.”

وجود دارد عمدی عیوب در متن نیز هست. پس زمینه سفید رنگ و گاهی اوقات جریان بیش از مرزهای بلوک نامه به نمایندگی از عیوب همه ما به عنوان مردم می گوید Milbery — و نوریس متصل انتخاب به نژاد پرستی. “عیوب در حروف معنی راه است که در آن سیاه و سفید و قهوه ای بدن در حال تجاوز بر سفید برتری. وجود خواهد داشت بیشتر عیوب بعد از آن. من قصد دارم به رفتن در آن وجود دارد و بعد واقعا گرانج, آن را,” او می گوید.

نوریس مهاجر و کهنه نقل مکان کرد و از باربادوس به نیویورک و سپس به مکزیک و سپس پیوست تفنگداران دریایی. از طریق تمام کسانی که در انتقال هنر باقی مانده این نیرو در زندگی است. در کار او عمدتا با تمرکز بر گفتن داستان زنان در تاریخ است.

“من با تجربه بسیاری از اشکال تبعیض — و نه فقط از مردم عادی بلکه از مردم در لباس آبی رنگ و مردم در لباس سبز. این است که فوق العاده برای من مهم است,” او می گوید.

Artist Adri Norris speaks with the press about her vision behind her mural.گسترش

هنرمند Adri نوریس صحبت با مطبوعات در مورد چشم انداز خود را پشت دیواری.

@twistedfallacies

Milbery ایجاد کرده است عظیم هنر خیابانی در اطراف قطعات دنور و جهان است. پس از ده سال به عنوان یک هنرمند حرفه ای او احساس می کند که این یکی از ارزشمندترین قطعه او تا به حال یک بخشی از ,و مفتخر است برای کمک به تسهیل آن است.

در میان مردم داوطلبانه است دنور مدارس دولتی دبیرستان معلم هنر الکساندرا Mamatas. در کلاس درس او می گوید: او تلاش می کند برای اتصال هنر و جنبشهای اجتماعی است. “در علاوه بر این به آموزش تکنیک های مانند نقاشی و صنایع دستی و چگونه به خودتان را بیان بصری من تدریس درس مورد اعتراض ایستادن برای آنچه شما ايمان و ساخت صدای شما شنیده می شود,” او می گوید.

یک زن که می گوید او یک دختر سابق, هنرمند عینک یک مقوا در اطراف گردن او را که اظهار داشت: “من ایمنی بدن به خطر بیافتد. لطفا ماندن شش پا و یا بیشتر دور. با تشکر از شما!” او قادر به شرکت در این تظاهرات به دلیل وضعیت سلامت او به طوری که او در تلاش است برای انجام تا آنجا که او می تواند از راه دور فعالیت. احساس او این نقاشی رویداد خواهد بود یک راه نسبتا امن به انجام خوبی برای جامعه است.

Artists, creatives and volunteers collaborate on Adri Norris's new mural in front of the Statehouse on June 12.گسترش

هنرمندان و معماران و طراحان و داوطلبان همکاری در Adri نوریس جدید نقاشی دیواری در مقابل خانه ملت در ژوئن 12.

@twistedfallacies

اگر چه برخی از افرادی که بیرون آمد به رنگ در گرما هستند معماران و طراحان بسیاری فقط به دلیل آنها می خواستم به گسترش این کلمه در.

“این کمک می کند تا دریافت این پیام در سراسر. بدیهی است که این کافی نیست. آن را ثابت بنای تاریخی که رانده خواهد شد بیش از چند روز می گوید:” مت گلن که در پیوست همسر خود را در سایت پس از یادگیری در مورد این رویداد در رسانه های اجتماعی. “اما آن را یادآوری مهم است که مردم نیاز به دریافت در اینجا. من امیدوارم که دیگران را تشویق به انجام این کار زمانی که آنها آن را ببینید.”

Milbery فکر می کند که هنر خیابانی گذشته بین 20 و 35 روز بسته به ترافیک سطح. در حال حاضر او می گوید آن را لازم بیانیه و فقط یک گام بیشتر به خار مکالمه و تغییر دهید.

نوریس توضیح می دهد که چگونه متن دیواری — به خصوص “به یاد داشته باشید این زمان” — بر طبیعت بی سابقه ای از تظاهرات نژادی عدالت و به رسمیت شناختن بین المللی از نژاد پرستی نهادینه شده. او می گوید که این اولین بار نیست که این نوع از تظاهرات رخ داده است اما او امیدوار است که گسترده جنبش های استرس است که این موضوع رفته است و نه دور است و نه دور این زمان.

“بحث در این مورد به بچه های خود را. بحث در این مورد به خود grandkids. در مورد این بحث به همسایگان خود. بحث در این مورد به همه. این است که یک سیاه و سفید و یا قهوه ای مشکل است. این است که آمریکا مشکل” او می گوید. “و اگر ما همچنان به این داستان آن ادامه خواهد داد به آمریکا مشکل است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>