زندانی می میرد در Chuckawalla دره سایت از بدترین شیوع کروناویروس در سیستم زندان

یک زندانی در Chuckawalla دره زندان های کشور تبدیل شده است که این تنظیم برای بدترین شیوع کروناویروس به آمار زندان کالیفرنیا سیستم به تاریخ درگذشت پنج شنبه از آنچه که مقامات مظنون شد و عوارض مربوط به COVID-19.

زندانی که نه شناخته شده است, درگذشت یک بیمارستان خارج از زندان است. در حالی که علت مرگ هنوز نهایی نشده, به نظر می رسد این مرد در اثر عوارض مربوط به COVID-19 گفت: Dana Simas مطبوعاتی وزیر برای وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی.

اگر پس, مرگ و میر خواهد بود که برای اولین بار coronavirus مربوط به مرگ در زندان در شرق رودخانه شهرستان و 15 در زندان ایالتی سیستم Simas گفت.

زندان و زندان که در آن شرایط شلوغ می توانید آن را به چالش کشیدن برای حفظ فاصله فیزیکی که مقامات بهداشتی می گویند حیاتی در جلوگیری از گسترش این بیماری به اثبات رسانده اند به ویژه آسیب پذیر است.

تبلیغات

“CDCR طول می کشد ایمنی و بهداشت از همه کسانی که زندگی می کنند و کار ما در زندانها بسیار جدی و ادامه خواهد داد به کار پشتکار به آدرس COVID-19 همه گیر” Simas نوشت: در بیانیه ای.

در سه هفته گذشته تعداد تایید عفونت کروناویروس در Chuckawalla افزایش یافته است از صفر تا 991 عنوان از جمعه. پنج نفر آزاد شده اند و پس از آزمایش مثبت با توجه به دولت ،

در مجموع حدود 44 درصد از بیش از 2000 نفر از مردان زندانی در Chuckawalla باید آزمایش مثبت برای coronavirus داده ها را نشان می دهد.

تبلیغات

Chuckawalla و چهار دیگر موسسات — کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین کالیفرنیا موسسه برای زنان در تاج آونال زندان ایالتی و ایالتی کالیفرنیا در زندان زاهدان هر دو در کینگز کانتی — که حساب کمتر از 10% از زندان ایالتی سیستم جمعیت اما حدود 75 درصد از موارد تایید شده.

هیچ زندانیان جدید پذیرفته شده اند Chuckawalla پس از وقوع آغاز شد Simas گفت: بار اوایل این هفته. زندان تعیین مسکن مستقل برای زندانیان که مورد آزمایش منفی برای این ویروس و مقامات در حال آزاد کردن فضای خالی به جای اجتماعی فاصله اقدامات او اضافه شده است.

اما مایکل دورن یک زندانی در Chuckawalla که صرف 35 سال گذشته در زندان در قتل درجه دوم اعتقاد سوال که چگونه این تسهیلات می تواند جدا کردن سالم زندانیان هنگامی که حدود نیمی از جمعیت آلوده شده است. ساخته شده برای برگزاری 1,738 مردان Chuckawalla در حال حاضر خانه های 2,237 با توجه به آمار منتشر شده روز شنبه.

“که در آن آنها می خواهند برای قرار دادن همه؟” Duran پرسید. “وجود دارد COVID مثبت مردم در همه جا.” اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است کار در خارج از زندان اما در اینجا او گفت: “وجود دارد هیچ جایی برای رفتن. که در آن شما در حال رفتن به رفتن ؟ ما گیر با یکدیگر است. ما در حال تنفس در هوا است.”

تبلیغات

از صبح روز جمعه 3,161 زندانیان در زندان ایالتی سیستم تایید شد به توان و حذف. در علاوه بر این به مرگ در Chuckawalla, 13 زندانیان کشته شده در چین و یک سالگی درگذشت در تاج زندان زنان با توجه به دولت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>