L. A. گروه جوانان خواسته defunding پلیس دیگر اصلاحات

جوانان-رهبری گروه از صدها نفر از معترضان بسیج بعد از ظهر جمعه در خارج از لس آنجلس تالار شهر به عنوان تظاهرات همچنان در میان گسترش بحث ملی در مورد خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در پی مرگ جورج فلوید.

این تظاهرات با حمایت و توسط جوانان عدالت ائتلاف صورتحساب به عنوان یک راهپیمایی تجمع و باز میکروفون برای خانواده ها و جوانان “نهفته خشونت دولتی” با توجه به در حال پرواز.

در پست های رسانه های اجتماعی تبلیغات این رویداد ائتلاف به نام برای گرفتن صدها میلیون دلار از بودجه شهرستان و شهرستان اجرای قانون و دادستانی و مشروط شدن سازمان ها و هدایت آنها به صندوق جوانان مراکز مشاغل و استقرار نظام جامع توسعه جوانان بخش است.

به عنوان رویداد رو در جریان پوستر با چهره سیاه قربانیان صف فلز محاصره در مقابل شهرستان سالن. سیاه زندگی مسائل گرافیتی و پیام از “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” شد فلفلی در سراسر ساختمان بتنی بیرونی.

تبلیغات

مسالمت آمیز معترضان ریخته بر روی خیابان بهار ترک یک خط باز برای ترافیک به عنوان آزتک رقصنده های انجام شده در همبستگی.

Veatrice جانسون 34 ساله ساحل طولانی ساکن آورده ماسک برای فروش برای $5 هر. آنها مزین با “Black Lives Matter” و “من نمی توانم نفس بکشم.”

“حتی اگر آنها پول ما هنوز به آنها,” او گفت:. “ما می خواهیم مردم را به امن کردن در اینجا,” او گفت:.

جانسون به تازگی از دست داده و کار خود را با توجه به COVID-19 و ایجاد ماسک برای حمایت از این جنبش و کمک به خانواده اش از نظر مالی.

تبلیغات

جنیفر آلوارز 28 ساله داوطلب با جوانان عدالت ائتلاف گفت که او کمک به انتشار این پیام از جوانان سازمان و اطمینان از لیست خود را از خواسته های عمومی ساخته شده است.

“من آمد به مطمئن شوید که صدای خود را و پیام ها شنیده شد,” او گفت:. “من شده است به گسترش پیام چگونه این نیز یک مسئله بهداشت عمومی است.”

به عنوان آنها در راهپیمایی به پلیس لس آنجلس ستاد معترضان شعار می دادند “شما در مورد از دست دادن کار خود را.”

مشابه تماس پال خواستار قطع بودجه دولت از سازمان های اجرای قانون به نفع انحراف بودجه به شغل برنامه های طرح سلامت و دیگر خدمات حمایت از جوامع رنگ شده اند به طور فزاینده ای با صدای بلند پس از مرگ فلوید 46 ساله سیاه, مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس دوخته گردن خود را با زانو خود را به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه است.

تبلیغات

L. A. شهردار اریک Garcetti متعهد شده است که دولت او را برای $250 میلیون دلار کاهش از ادارات شهرستان از جمله پلیس لس آنجلس به سرمایه گذاری مجدد برای اهداف است.

در حالی که برخی از تظاهرات در اوایل پس از فلوید را مارس 25 مرگ شد و در برابر خدشه دار درگیری های خشونت بار بین جمعیت و پلیس و مواردی از خرابکاری و سرقت روزهای اخیر دیده می شود یک جریان تظاهرات مسالمتآمیز در جنوب کالیفرنیا خواستار تغییرات اساسی در پلیس.

دیگر تظاهرات برنامه ریزی شده روز جمعه در هاوتورن Inglewood و پاسادنا.

تبلیغات

در جای دیگر در L. A., تظاهرات برنامه ریزی شده برای جمع آوری جمعه در رونالد ریگان ساختمان وزارت امور خارجه به تماس برای حذف یک مجسمه کریستف کلمب است که نشسته است در کالیفرنیا کاپیتول.

“به عنوان یک نژادی حساب رخ می دهد در سراسر کشور ما نباید فراموش کنیم که بسیاری از نمادهای نژادپرستانه آمریکا را تیره میراث ظلم و برده داری و استعمار که هنوز ایستاده” سازمان نوشت: در اعلام این تجمع است.

تماس برای حذف آثار به ایتالیایی اکسپلورر چیز جدیدی نیست. در حالی که سفرهای خود را در سراسر اقیانوس اطلس بودند جشن گرفته و گرامی برای قرن ها کلمبوس’ ورود هموار راه را برای استعمار اروپا از آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی و بسیاری از فعالان نظر او را به عنوان نمادی از نسل کشی مردم بومی.

تبلیغات

هر چند روز کلمبوس باقی می ماند تعطیلات فدرال در ایالات متحده برخی از شهرداری ها از جمله لس آنجلس — در سال های اخیر انتخاب شده به جای رعایت مردمان بومی در روز است.

در اوایل این هفته به معترضان پاره کردن یک مجسمه از کلمبوس در Richmond, Va., تنظیم آن را در آتش انداخت و آن را به یک دریاچه است. جمعیت نیز سرنگون مجسمه کلمبوس در خارج از مینه سوتا کنگره و دیگر مجسمه سر بریده شد در بوستون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>