پلیس لس آنجلس بسته بندی شده بازداشت معترضان در فضای محدود برای ساعت ها تشدید coronavirus خطر

پس از گذراندن سال از نزدیک با رعایت بهداشت مقامات هشدار در مورد خطرات ناشی از کوروناویروس استفانی ون Sickel تا به حال تصمیم به تظاهرات و راهپیمایی در مرکز شهر L. A. اواخر ماه گذشته.

ون Sickel, 32 زندگی با یک پرستار که گرفتن شده تست شده برای این ویروس حداقل یک بار در هفته. او می دانست که پیوستن به جمعیت هزاران نفر که گرفته بود به خیابان در اعتراض به کشتار جورج فلوید و مسائل بزرگتر با خشونت پلیس را افزایش می دهد شانس خود را از گرفتن بیمار, اما او نیز احساس مجبور به حاشیه.

“این قطعا یک تصمیم بزرگ او و من بیرون رفتن وجود دارد” ون Sickel گفت. “اما ما تصمیم وجود دارد برخی از چیزهایی که مهم تر از خود امنیت شخصی.”

ون Sickel گفت: او صرف سه ساعت راهپیمایی در سراسر مرکز شهر L. A. بیشتر با گروه از افرادی که نقاب و اجتماعی رعایت فاصله. اما در پایان شب دست او را به فایل های فشرده به هم گره خورده است او به عنوان کهنه بر روی یک اتوبوس قرار داده و در تماس نزدیک با دیگر تظاهرکنندگان. همه آنها تحت بازداشت برای نقض یک پراکندگی سفارش بسیاری از آنها را بعدها ادعا می کنند که آنها هرگز شنیده می شود.

تبلیغات

ون Sickel گفت: ماسک افتاده بود ، هیچ یک از افسران او می خواهم با تعامل پوشیده بود یکی برای شروع با.

“که در آن نقطه بدیهی است که اضطراب و بالا رفتن سرسام آور است … اما آنها به وضوح مهم نیست,” او گفت: از افسران.

در چند هفته گذشته صدها هزار نفر از مردم گرفته اند در راهپیمایی در سراسر کشور تماس بگیرید برای عدالت کیفری اصلاحات در پی فلوید را کشته و باعث نگرانی بسیاری از که جمعیت زیادی می تواند منجر به افزایش coronavirus موارد است. اما در جنوب کالیفرنیا که در آن هزاران نفر از مردم دستگیر شدند به موارد نقض جزئی در طول تظاهرات برخی از آنها در حال حاضر سوال اگر پاسخ پلیس به تظاهرات ممکن است بیشتر به مردم بیمار از تظاهرات خود را.

“قطعا بزرگ از دستگیری افرادی که در معرض تهدید سلامت خود بودند واقعا تحمل شده. آنها واقعا قادر به توجیه آنها در نظر هر خطر [معترضان] مطرح شده گفت:” L. A. شهرستان سرپرست شیلا Kuehl که به معرفی یک شب این هفته با دعوت از مقامات بهداشت برای ارائه به پلیس با دستورالعمل در مورد چگونه به منظور بهبود پاسخ به اعتراضات در طول بیماری همه گیر. “آن را مانند آنها freaked دلیل وجود دارد بسیاری از مردم وجود دارد.”

تبلیغات

چند اپیدیولوژی گفت: بار است که در حالی که تظاهرات خود را می تواند به گسترش این ویروس, شرایط پلیس لس آنجلس و سایر سازمان ها برگزار شد و مردم شد و حتی بیشتر مشکل برای کسانی که نگران افزایش موارد است.

“اگر شما در حال بسته بندی و مردم با هم در اتوبوس, به خصوص اگر پنجره ها بسته … است که ترویج COVID-19 انتقال اگر وجود دارد آلوده و افراد مستعد در آن اتوبوس,” دکتر گفت: تیموتی آبجو یک استاد پزشکی و اپیدمیولوژی در دانشگاه UCLA.

در حالی که بخش های آهسته بوده است به ارائه جزئیات دستگیری چهره ترین برآوردها نشان می دهد بیش از 3000 نفر را در جنوب کالیفرنیا گرفته شده بودند را بازداشت در اوج تظاهرات از 29 مه-2 ژوئن. پلیس لس آنجلس دستگیر 2,700 مردم در قاب زمان و مقامات تخمین زده اند حدود 2500 از کسانی که بازداشت شدند و برای نقض اضطراری و مقررات منع رفت و آمد سفارشات و یا پراکندگی سفارشات. تنها یک بخش آن مربوط به گزارش از سرقت و خرابکاری در کسب و کار مرکز شهر در Fairfax منطقه و در وان Nuys شود.

مقررات منع رفت و آمد و پراکندگی سفارش نقض نتیجه تنها در یک استنادی که برای مردم صادر می شود یک بلیط و منتشر شد بلافاصله وکلای مدافع می گویند. این واقعیت است که پلیس لس آنجلس را انتخاب کرد به جای قرار دادن کسانی که مردم در اتوبوس و یا بسته بندی آنها را با هم در گروه در طول یک بیماری همه گیر است که به سرعت در حال گسترش از طریق هوا در فضاهای محصور نشان داد که اولویت پلیس بازداشت های غیر خشونت آمیز معترضان بیش از کسانی که سلامت مردم گفت: حقوق مدنی وکیل کارول سوبل.

تبلیغات

اتهامات که شرایط رزرو می تواند به ترویج و گسترش coronavirus در میان معترضان می تواند اضافه شده به طرح دعوی در دادگاه علیه این شهر بیش از آن در واکنش به تظاهرات گفت: سوبل.

رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور گفت که این گروه در حال بررسی راه معترضان بازداشت شدند که بخشی از آن بزرگتر نقد و بررسی بخش پاسخ. نقد و بررسی “شامل درک چه اقدامات حفاظتی بودند اقدام در حمل و نقل و پردازش از دستگیرشدگان” مور گفت.

شکایت که پلیس ماموران اقدامات خود قرار داده تظاهرکنندگان در خطر اضافه از بیمار شدن فراتر از لس آنجلس. در سانتا مونیکا 22 ساله استیو Doaty گفت: ماموران در زمان دور از معترضان ماسک زمانی که آنها دستگیر مردم برای نقض مقررات در شب مه 31. Doaty گفت: او یکی از ده ها تن از مردم همچنان در بازداشت به ساعت و فرآوری در فرودگاه سانتا مونیکا.

“من مطمئن هستم که آنچه را گونگ با این. آنها موعظه اجتماعی فاصله و چیزهای شبیه به آن اما پس از آن که در زمان ما ماسک قرار داده و ما را با هم؟” Doaty پرسید.

تبلیغات

در یک بیانیه سانتا مونیکا گفته آنها در حال انجام یک بررسی کامل از آنچه صورت گرفت در طول یک روز از تظاهرات که نیز شاهد تخریب و خرابکاری در کسب و کارهای مختلف در تفرجگاه منطقه خرید.

“ما ارزش تظاهرات مسالمت آمیز و متعهد به یک شهر که در آن تمام ساکنان و بازدید کنندگان احساس و امن هستند” این بیانیه را بخوانید.

اواخر ماه گذشته California Department of Public Health دستورالعمل صادر شده برای کسانی که به دنبال اعتراض در گیر و هشدار داد که “فعالیت های مانند شعار, فریاد, آواز خواندن و تلاوت نفی کاهش خطر زمانی” اجتماعی فاصله.

دکتر جورج رادرفورد یک استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو گفت: شرایط شرح داده شده توسط مردم دستگیر شده در جنوب کالیفرنیا به نظر می رسید متناقض با دستورالعمل های بهداشتی با هدف کاهش گسترش بیماری است. در حالی که اعتراض حمل خطرات خاص خود از پیمانکاری COVID-19 تعداد زیادی از افسران دیده می شود بدون ماسک و تصمیم خود را به نگه داشتن مردم در محله های نزدیک وخامت وضعیت.

تبلیغات

“این تنها یک مقدار محدود از زمان است اما آن زمان و آن را نشانی از افزایش خطر,” او گفت:. “این ویروس در کمتر جایی برای متفرق کردن اگر کسی سرفه یا عطسه و یا فقط تنفس.”

گفت: برخی از افسران آشکار بی تفاوتی به پوشیدن ماسک یا برگزاری تظاهرات در فضاهای تنگ در طول یک بیماری همه گیر با اشاره به بزرگتر مشکل فرهنگی است.

“مردم که قرار بود به حمایت از ما ممکن است گسترش این ویروس بیش از هر کسی” گفت: Jeremey پن, a 30-year-old توسعه دهنده بازی که داوطلبان با L. A. فصل دموکراتیک سوسیالیست آمریکا است. “چگونه ما قرار است برای محافظت از خودمان را اگر آنها نمی?”

بار نویسنده کارکنان امیلی Mathslice ریس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de