لس آنجلس مقامات اذعان به تاخیر در تست در خانه های سالمندان

لس آنجلس مقامات اذعان کرد که خود تست از ساکنان و کارکنان در خانه های سالمندان است که مصرف بیش از حد طولانی پس از یک بار بررسی است که در این شهرستان در بخش بهداشت و درمان بیش از یک هفته به ارائه آزمون برای کارکنان در نورواک ماهر پرستاری & مرکز سلامتی پس از یک اقامت آزمایش مثبت است.

از آنجا که اقامت بیمار شد در اواسط ماه مه در خانه دچار جدی شیوع COVID-19 با حداقل 43 ساکنان و 34 کارکنان آلوده لس آنجلس داده ها نشان می دهد. حداقل شش فوت کرده اند.

وضعیت خط چگونه به سرعت coronavirus گسترش می تواند در خانه های پرستاری ماهر و چگونه ضروری اوایل گسترده تست شده است.

“من فکر نمی کنم این خوب است که وقتی وجود دارد تاخیر در همه” شهرستان سلامت عمومی مدیر باربارا فرر گفت: در طول یک جمعه جلسه. “من می دانم که تیم ما در حال کار واقعا سخت و تقریبا در سراسر ساعت به مطمئن شوید که ما را در ادامه مشاهده کنید تاخیر به خصوص تاخیر غیر ضروری در تست در پرستاری ماهر امکانات.”

تبلیغات

شهرستان مقامات بهداشت به رسمیت شناختن تهدید مطرح شده توسط کارکنان بهداشتی درمانی — که غالبا کار در بیش از یک خانه است و ممکن است آلوده اما بدون علامت — متعهد در اواخر ماه آوریل به آزمون ساکنان و کارکنان در تمام شهرستان را نزدیک به 400 پرستاری ماهر امکانات. یک ماه بعد بار یافت, آنها تا به حال موفق به پایان کار تنها در حدود یک سوم از آنها.

به عنوان جمعه 306 پرستاری ماهر امکانات حال آزمایش خود ساکنان و کارکنان از طریق خود labs, L. A. شهر برنامه تست و یا با بهداشت عمومی و پشتیبانی به گفته دکتر Prabhu Gounder که کار می کند در این بیماری مسری بخش از شهرستان در بخش بهداشت و درمان

تست در مانده و نه امکانات است که انتظار می رود در پایان هفته آینده. که کامل آزمایش اولیه در همه 315 پرستاری ماهر امکانات در شهرستان و نه از جمله ساحل طولانی و پاسادنا — که خود بهداشت عمومی ادارات — و امکانات است که دارای مجوز هستند به عنوان بخشی از یک بیمارستان Gounder گفت.

در مصاحبه ای شهرستان سرپرست مارک ریدلی-توماس که در ماه گذشته تحت فشار قرار دادند برای یک بازرس کل برای نظارت بر پرستاری ماهر امکانات و تاکید کرد که باید به صورت “گسترده و عمیق تست های معمول در آن محیط.”

تبلیغات

“بیشتر باید انجام شود و این باید انجام شود با فوریت. و رک و پوست کنده آن را به ساخته شده اولویت است که آن را سزاوار به,” او گفت:.

از 15 جدید مرگ و میر گزارش روز شنبه, فرر گفت: 10 در میان مردم ساکن در پرستاری ماهر امکانات.

از آغاز coronavirus بحران سالمندان, خانه سالمندان ساکنان که تا کنون بیشتر در معرض خطر دچار ویرانگر تلفات. به عنوان جمعه, COVID-19 تا به حال به کشته شدن بیش از 2000 نفر از ساکنان و 64 نفر از کارکنان پرستاری ماهر امکانات در کالیفرنیا.

با وجود های اخیر چشم انداز مثبت در مورد دولت به عنوان اقتصاد شروع به بازگشایی این ویروس به نظر می رسد به تحت کنترل در بیمارستان ها و دیگر تنظیمات بهداشت و درمان. اما خانه های پرستاری به عنوان یکی از در نورواک که موفق به نگه داشتن اشکال در خلیج برای ماه هنوز درد و رنج بیماری.

تبلیغات

دکتر دیوید نقره ای, مدیر عامل شرکت Rockport, بهداشت و درمان, خدمات این شرکت است که نظارت نورواک پرستاری ماهر و بیش از 70 خانه های دیگر در کالیفرنیا اذعان کرد که آن را در زمان “کمی بیش از یک هفته” به آزمون کارکنان پس از اولین ساکنان تبدیل شده تا مثبت. پرسید: اگر تست هر چه زودتر را محدود شیوع او گفت: “من نمی خواهد اختلاف است.”

در پایان ممکن است Norwalk, ماهر, پرستاری, تک-طبقه اشغالگر در مورد یک شهر بلوک در بزرگراه شاهنشاهی بود و در میان خانه های شهرستان مقامات بهداشت تا به حال بدست نمی اطراف برای تست.

بیش از نیمی از کارکنان که صحبت با زمان در این بیماری نام خود را نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ترس از اقدامات تلافی جویانه گفت: امکانات رنج می برد از یک کمبود شدید تجهیزات حفاظت شخصی و مجاز پرستار دستیاران به حرکت به عقب و جلو بین “کثیف” جداسازی واحد به معنای شامل ساکنان آلوده و “پاک” واحد به معنای برای کسانی که نبودند بیمار نشده است.

این خانه نیز مواجه با خطر جرم اعتصاب توسط یک ترسم خسته کارکنان مگر اینکه آنها شروع به گرفتن خطر پرداخت کارکنان گفت.

تبلیغات

به عنوان تعدادی از ساکنان آلوده صعود در ماه گذشته چندین دستیاران پرستاری گفت: آنها التماس کرد با دولت شروع به تست اما کارکنان است که کارفرمایان خود را به جای انتظار برای بخش بهداشت و درمان به ارائه کیت های تست که هزینه حدود 150 $در هر.

یک کارمند که مشغول به کار بود با COVID-19 مثبت ساکنان در این مرکز گفت: او به دنبال او خود را تست حتی اگر او بدون علامت. او آزمایش مثبت است.

نقره گفت: شرکت خود را تا به حال شده است در تماس منظم با هر دو دولت و مقامات بهداشت شهرستان. زمانی که اولین بیمار مثبت تبدیل شده تا در نورواک تسهیلات در اواسط ماه مه در شهرستان مقامات مطلع از او است که “آنها کسانی بودند که مراقبت از تست” نقره گفت.

“آنها نمی تواند انجام دهد آن است که در روز, اما آنها می توانید یک روز” نقره گفت: مسئولان شهرستان به او گفت. در پایان, آن را در زمان بیش از یک هفته برای شهرستان به ارائه تست سواب نقره گفت.

تبلیغات

با توجه به سلامت عمومی کارکنان بخش رسیده به نورواک تسهیلات در مارس 5, درخواست اطلاعات در مورد همه کارکنان و ساکنان طوری که آنها می توانند با ثبت نام در این آزمایشگاه برای تست.

یک لیست ناقص ارائه شده در مارس 13, توجه به بهداشت عمومی چیزی است که می تواند به تاخیر روند. یک لیست به روز شده ارائه شده در مارس 18 و تست شد و هشت روز بعد.

وقتی پرسیده شد که در مورد تاخیر این اداره گفت که آن را تا به حال ارائه شده برای حمایت از امکاناتی که قادر به انجام آزمایش بر روی خود را و که در آن زمان وجود دارد بیش از 200 امکانات با شیوع بیماری که نیاز به کمک.

برنامه ریزی و امکانات برای تست انجام شد در جهت است که امکانات ارائه لیست با توجه به گروه. تیم قادر به انجام حدود هفت امکانات یک روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>