انسان تغذیه افراد بی خانمان غذا رنگ و لعاب با مواد شیمیایی قوی تر از اسپری فلفل, دادستان ها می گویند

38 سال است که در مواجهه با چندین اتهام جنایت پس از مقامات ادعا می کنند او مسموم هشت افراد بی خانمان در یک سری از ضبط حملات ماه گذشته در اورنج کانتی.

دادستان ادعا ویلیام رابرت کابل, 38, از San Andreas ارائه unsheltered افراد در هانتینگتون بیچ با مواد غذایی با رنگ و لعاب ألرس فلفل دلمه ای یک ماده شیمیایی است که دو بار به عنوان قوی به عنوان اسپری فلفل توسط پلیس استفاده می شود و پس از آن فیلم برداری واکنش های خود را.

بسیاری از آنها بی اطلاع است که این مواد غذایی به آنها داده می شود با دستکاری شده است. برخی گفته شد آنها شرکت در یک “تند غذا به چالش بکشد.” دیگران داده شد مواد غذایی مختلف و آبجو به جلب آنها را به خوردن مسموم کرایه دادستان گفت.

پس از خوردن مواد غذایی, این افراد دچار انواع بیماری ها از جمله تشنج-علائم مانند اشکال در تنفس ، استفراغ و شدید دهان و معده درد. چندین بیمارستان بستری شدند.

تبلیغات

“این انسان ها بودند صید چرا که آنها آسیب پذیر هستند,” Orange County Dist. Atty. تاد اسپیتزر گفت: در یک بیانیه آماده. “آنها بهره برداری و مسموم به عنوان بخشی از یک پیچ خورده شکل از سرگرمی و درد خود را ثبت شد به طوری که آن می تواند خاطرات خود را زنده توسط مهاجم خود را دوباره و دوباره.”

کابل به اتهام هشت فقره از مسمومیت و یک تعداد از تحمیل آسیب در یک سالمند فیلم همه جنایات. او همچنین به اتهام هشت فقره بزه کمک به کوتاهی یک جزئی و یک مورد تخلف برای مصرف الکل و یا سیگار کشیدن ماری جوانا در حالی که رانندگی. او هنوز رتبهدهی نشده است وارد یک درخواست با توجه به Orange County Superior Court سوابق.

اگر محکوم حداکثر حکم 19 سال و سه ماه در زندان است. کابل دستگیر شد و توسط هانتینگتون بیچ پلیس در 22 مه برگزار می شود در تئو Lacy تاسیسات زندان در نارنجی در ازای $500,000 به قید وثیقه.

کابل عکس رزرو نشده بود بلافاصله ارائه شده در روز پنج شنبه.

تبلیغات

مقامات در حال درخواست برای کمک در شناسایی سایر قربانیان در این مورد. هر کسی با اطلاعات است که تشویق به تماس با هانتینگتون بیچ اداره پلیس در (714) 960-8825 یا اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه.

“بی رحمانه طبیعت از این جنایات شوک وجدان جامعه ما” هانتینگتون بیچ شهردار Lyn Semeta گفت: در یک بیانیه آماده. “من افتخار می کنم از تداوم ما HBPD کارآگاهان در پیدا کردن کسانی که مسئول این اعمال شنیع. ما همچنین با قدردانی از همکاری ما با دفتر دادستان منطقه در ادامه پیگیری این مهم بررسی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>