شاهدانه تجارت در بر داشت خود را در حتی یک موقعیت عجیب و غریبتر از بسیاری از صنایع در طول COVID-19 همه گیر اعلام کرد ضروری کسب و کار در ایالات متحده که در آن آن را قانونی حتی در حالی که آن را رد فدرال کسب و کار کمک به دلیل این گیاه را منع. به عنوان رئیس جدید صنعت ماری جوانا یکی از کلرادو شاهدانه بزرگترین انجمن تجارت ترومن Bradley تا به حال مقدار زیادی از کار را به انجام.

دنور درمانگاه صاحب برای بسیاری از دهه گذشته Bradley نقل مکان کرده بود به نقش جدید خود فقط به عنوان جمله مسائل دشوار به عنوان صنعت تنوع مهمان نوازی و تحویل ظهور. و اوه آره COVID. ما به تازگی به گفتگو با او در مورد چالش های آن, و بیشتر.

Westword: با اقتصاد فعلی در ذهن را بیشتر شهرهای کلرادو بود باز به اجازه می دهد ماری جوانا کسب و کار ؟

ترومن Bradley: من فکر می کنم آنها هستند و آنها باید. ما دیدیم که در سطح دولت زمانی که شاهدانه وجوه آنان بود به این صندوق به طور کلی به منظور پوشش کسر بودجه. آن را مانند که کاملا بسته 3 میلیارد دلار فاصله اما آن را قطعا خوب کمی دندانه. من به تازگی دیدم که در کلرادو اسپرینگز می تواند با توجه به قانونی تفریحی, فروش, و آنها باید. یکی از بالاترین پرفروش تفریحی فروشگاه در دولت است که در Manitou Springs به دلایل آشکار است. است تقاضا برای بزرگسالان-استفاده از شاهدانه به پایین وجود دارد.

من درک می کنم وجود دارد مقدار زیادی از ارتش و وزارت دفاع چیزهای پایین وجود دارد و شهردار [جان] Suthers نمی خواهید به از دست دادن آن است. من درک می کنم که. اما هنگامی که بار سخت شاهدانه است که نسبتا اثبات رکود اقتصادی صنعت است که می تواند کمک کند. من شگفت زده است که بیشتر شهرداری نیست آشکارا با توجه به آن در حال حاضر, و من انتظار دارم که به تغییر به عنوان شهرداری باید بیشتر سخت گیری مانند furloughs و برش شغل.

شما در شهر دنور ماری جوانا صدور مجوز کار گروه. چگونه سریع شما فکر می کنم دنور در حال حرکت است با توجه به تحویل مهمان نوازی ؟

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

من نوک کلاه به دنور چرا که آنها به دعوت یک گروه گسترده ای از سهامداران به وزن در مسائل. این طراوت; این چگونه دموکراسی باید کار کند. دنور در حال رفتن به انجام آنچه آنها فکر می کنم بهتر است اما حداقل مردم فرصتی برای گفتن قطعه خود را — هر کس از مرزی prohibitionists برای mom-and-pop کسب و کار برای شهروندان نگران. من فکر می کنم که فوق العاده است.

چگونه به سرعت آنها حرکت می کند ؟ من فکر می کنم کاهش بودجه تاثیر خواهد گذاشت روی آن. منابع کمیاب تر چون کمتر پول, و شهرستان برای مقابله با اثرات COVID-19 پس از آن خواهد بود نازک کشیده. من انتظار می رود که در دنور انجام خواهد شد چیزی در ژانویه 1 2021. من نمی دانم که, اما من آن را نمی بینم اتفاق می افتد قبل از آن. شما هرگز نمی دانید, اگر چه, و ما باید یاد بگیرند که خیلی بیشتر به این کار جلسات گروه بروید.

آیا به نظر شما اجرای شاهدانه نوازی — کافه گالری, تور و دیگر کسب و کار اجازه می دهد اجتماعی گلدان استفاده بودن به طور قابل توجهی کاهش به دلیل COVID-19?

هر نوع گردهمایی اجتماعی با COVID-19 دشوار است. زمانی که من فکر می کنم در مورد گردهمایی های اجتماعی وجود دارد این است که فقط یک چشم انداز جدید در حال حاضر. من نمی دانم چه مقدار از آن هزینه های دنور به دریافت مجوز جدید مانند مهمان نوازی در سیستم وجود دارد ولی هزینه های مرتبط با آن است. من نمی دانم این شهر گاهشمار اما من فکر می کنم منابع را دیکته می کند برخی از آن.

بیشتر از این در نهایت برای رفتن به دنور شورای شهر پس از پایان کار گروه و کسی که پیش نویس این قوانین و این فرایند طول می کشد زمان. شهرستانها مانند دنور در حال تلاش برای حرکت به عنوان nimbly به عنوان آنها می توانند و ما دیده ایم برخی از چیزهای جالب اتفاق می افتد مانند بسته شدن خیابان های شهر برای ترافیک عابر پیاده — اما برخی از این چیزهای دیگر که نیاز به یک فرایند است.

چه مسائل مهم به حشیش کسب و کار در حال حاضر ؟ چه چیزی مصرف کردن انرژی خود را?

تحویل یک موضوع داغ و عدالت اجتماعی یکی از بزرگ است. در حال حاضر پس از آغاز COVID-19 ما در حال تلاش برای پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن زمان اجتماعی فاصله قوانین در محل [درمانگاه] درک که وجود دارد بسیاری از اولویت خارج از شاهدانه در سطح دولت است که سابقه. اما وجود دارد برخی از چیزهایی که بسیار مفید بوده است برای شاهدانه صنعت مانند منظقه انتخاب و سفارش آنلاین و یا اجازه می دهد این کسب و کار به تغییر محل خود را به نگه داشتن مشتریان و بیماران و کارکنان امن است. من فکر می کنم MIG اعضا می خواهم برای دیدن کسانی که ماندن در آنجا جدید و طبیعی برای خرده فروشی. در نهایت چیزی شبیه به آن را اقدام قوه مقننه بنابراین سوال این است که آیا اتفاق می افتد که در این سال یا سال آینده.

شما ذکر مسائل دیگر در نظر گرفتن اولویت بیش از شاهدانه در حال حاضر به دلیل این بی سابقه بار. به عنوان یک صنعت تجارت سکس را چگونه توضیح می دهید که به صنعت شما نشان?

رویکرد من شده است فقط تلاش صادقانه در مورد وضعیت. ما مجاز به باز بماند [در طول اقامت در خانه سفارشات] و من موافق با این تصمیم اما وجود دارد بسیاری از کلرادو از کسب و کار که نیست قادر به انجام آن هستند و با در نظر گرفتن آمار مالی. وجود دارد مقدار زیادی از اولویت های است که دولت و دولت های محلی در حال تلاش برای حقه بازی و ما بخشی از یک مقدار بزرگتر چیزی که در این بحران است. نه هر کس می خواهد به شنیدن این که اما اکثر مردم می دانند. ما لابی برای یک دلیل و به ما گفته شد تنها اسکناس که در حال رفتن برای تصویب در این جلسه کوتاه خواهد بود, سریع, دوستانه و رایگان. [یادداشت سردبیر: این نظر ساخته شد و قبل از بازداشت معترضان به خشونت پلیس.] به عبارت دیگر اگر این تفرقه و پیچیده و یا رفتن به هزینه پول است که پول وجود دارد بنابراین کسانی که صورتحساب ما شاهد مرگ در سراسر هیئت مدیره. دولت متمرکز شده است COVID-19 ثبات و بازیابی و به حق ، این چیزی است که من در تلاش برای برقراری ارتباط به اعضای ما.

عدالت اجتماعی تبدیل شده است و بخش بزرگی از شاهدانه بحث است. چگونه از یک نقش شما فکر می کنم تاسیس صنعت اعضا باید در تهیه این پتانسیل تنوع سیاست های?

من فکر می کنم آن را واقعا دشوار است چون شاهدانه صاحبان نبودند تصمیم گیرندگان زمانی که بسیاری از این قوانین اتفاق افتاده است. من ساخته شده یک زن و شوهر از شاهدانه کسب و کار قبل از این صنعت بسیار متنوع تر در سال 2009 از آن است که در حال حاضر. من فکر نمی کنم که عمدی بود اما قطعا وجود دارد سیستمیک نژادپرستی وقتی که می آید به موانع ورود.

در حال حاضر آن را تلاش برای کشف کردن چگونه ما جمعی — و نه فقط یک انجمن تجارت نه فقط کسب و کار, اما به عنوان یک جامعه ما چگونه سعی کنید به حق برخی از این اشتباهات? من فکر می کنم آن را پایین می آید به expungements شاید برخی از مجوز اولویت بندی. اما هر گونه مجوز داده شود و نیاز به پایدار, چرا که آن را دشوار است به اجرا ماری جوانا کسب و کار در سال 2020 است. داشتن آموزش درگیر مهم است. من همچنین فکر می کنم این مهم است برای تاسیس شاهدانه کسب و کار به خوب داخلی مدل های با تنوع و گنجاندن سیاست های شرکت های خود را به گسترش است که خود فروشندگان است. اگر درخواست آنها این سیاست اگر آنها ارائه فرصت های آموزشی برای افرادی که از رنگ اجازه می دهد مردم در شرکت های ما که قربانیان جنگ با مواد مخدر. این یک چند وجهی چیز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de