ناخن سالن تو مغازه ها و سالنهای ماساژ می تواند بازگشایی در هفته آینده در برخی از شهرستانهای کالیفرنیا

ناخن سالن تو مغازه ها و سالنهای ماساژ در کالیفرنیا خواهد بود و مجاز به بازگشایی در هفته به عنوان دولت همچنان به سهولت اقامت در خانه محدودیت های قرار دادن در محل به سرعت گسترش coronavirus مقامات دولتی جمعه اعلام کرد.

هر شهرستان هنوز هم به greenlight کسب و کار برای باز کردن در حوزه های قضایی خود را و موسسات مورد نیاز خواهد بود به دنبال دستورالعمل های دقیق صادر شده توسط دولت است. دستورالعمل صادر جمعه دیکته جزئیات از جمله جریان از مردم در داخل و خارج از موسسات و راه است که در آن پدیکور کاسه ضد عفونی هستند.

این تاخیر یک هفته ای بین صدور دستورالعمل و تاریخ که سالن و سرو می توانید شروع به بازگشایی در نظر گرفته شده است به کسب و کار زمان برای آماده سازی و مقامات محلی فرصت “نگاه به داده های خود و تعیین اگر در جهانی حرکت به بازگشایی آیا آن را در زمان مناسب به یک بخش اضافی دوباره به جوامع خود” دکتر مارک Ghaly دولت وزیر بهداشت و خدمات انسانی در روز جمعه گفت.

حرکت در آمد یک روز پس از دولت گزارش شده و بزرگترین آن یک روز افزایش در coronavirus موارد ورود 3,620 موارد جدید. لس آنجلس باقی می ماند که کانون این ویروس در کالیفرنیا ثبت شده 1,848 موارد جدید پنج شنبه, که همچنین یک روز بالا.

تبلیغات

اما کارشناسان می گویند که به طور کلی مورد شمارش لزوما یک اندازه گیری که چگونه دولت است مراتب در مبارزه با کروناویروس. افزایش تست می توانید تعدادی از موارد که عفونت های شناسایی در میان کسانی که به طور جدی بیمار است.

“ما ramped تا تست در یک راه فوق العاده ای نزدیک به هدف قرار دادن هدف ما این بود که مجموعه ای برای ماه اوت — نه ماه ژوئن نیست اما همایون — گرفتن برای 60,000 80,000 آزمون در روز,” Ghaly گفت. “ما در حال حاضر در حال ضربه زدن بر روی این درب به طور متوسط در اواسط به بالا 50s طی چند روز گذشته در سراسر کشور.”

در عوض مقامات نزدیک به نظارت دو متریک: مثبت رای است که بسیاری از افرادی که آزمایش مثبت از تمام کسانی که تست شده اند و روزانه تعداد زیادی از بستری شدن در بیمارستان. افزایش سابق می تواند نشان می دهد یک چشم انداز مثبت در جامعه و انتقال آن به محل مصرف به طور جداگانه از افزایش تست. یک افزایش در حالت دوم می تواند به این معنی است که بیشتر مردم در حال تبدیل شدن به طور جدی بیمار احتمالا خطر انداختن توانایی سیستم بهداشت و درمان برای مقابله با هجوم بيماران.

تا کنون کالیفرنیا رای مثبت همچنان به روند نزولی و بستری شدن در بیمارستان باقی مانده در محدوده ثبات Ghaly روز جمعه گفت.

تبلیغات

L. A. شهرستان دیده می شود شبیه روند با کاهش جزئی در هر دو مثبت و نرخ تعداد بستری شدن در بیمارستان باربارا فرر, شهرستان, بهداشت, مدیر روز جمعه گفت.

“قطعا ما به عنوان تست بیشتر ما می بینیم بیشتر موارد” Ghaly گفت. “که لزوما به این معنی نیست که آنها به نوبه خود به بستری شدن در بیمارستان.”

او گفت که پا تا تست همراه با افزایش تماس با ما-ردیابی تلاش است که قادر می سازد دولت و استان ها “برای مهار و سرکوب بیماری انتقال مانند ما نمی تواند قبل از اقامت در خانه سفارش و حتی در طول اقامت در خانه سفارش دهید.”

“همه این چیزهایی که واقعا نقطه به این واقعیت است که اگر چه ما در حال شناسایی بیشتر موارد ما بسیار که در آن ما فکر می کنیم خواهد بود با COVID-19 در کالیفرنیا” Ghaly گفت.

تبلیغات

“ما بسته به آماده سازی ما ایجاد آگاهی در میان کسانی که در جوامع ما و ما در حال شروع به آغاز بازگشایی آوردن به اقتصاد آوردن که حیاتی اجتماعی و اقتصادی و حضور در جوامع ما در حالی که ما هنوز هم به ماندن هوشیار و مراقب حرکت COVID-19 بنابراین ما می تواند به ماندن در مقابل آن تا آنجا که ما می توانیم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de