Nonracist به زاد نژادپرستی: هفت سريع فرهنگ تغییرات پس از کشتار جورج فلوید

براندون Laushaul راهپیمایی به مارتین لوتر کینگ جونیور بنای تاریخی در کامپتون در لباس کفش و شلوار و با وجود گرما لباس پیراهن و تخم مرغ رنگی ژاکت. آن جمعه پس از همه. بیشتر از آن لباس رسمی به نظر می رسید به خصوص مناسب برای Laushaul. به عنوان او راهپیمایی با هزاران نفر دیگر در خود افتخار شهر انرژی وحدت به نظر می رسید به دست گرفته اند و نگه داشتن بخشی از یک فرهنگی تنظیم مجدد در L. A. و فراتر از آن پس از چند روز از ترس و عدم اطمینان.

“من کامپتون بومی و هنگامی که من شنیده ام آنها را دارا بودند مارس در شهرستان من تا به حال به بیرون آمدن گفت:” 23 ساله کریتوس دانشجو. “همه ما می تواند تنها در بسیار است.”

چیزی در نهایتممکن است تغییر Lashaul ادامه داد و برای او آن همه می رود به تاریخ مبارزه led توسط آمریکایی ها در گذشته است.

“رفتن به مارتین لوتر کینگ او به ما یک خیابان شنیده می شود با استفاده از قانون اساسی ما حقوق” Laushaul گفت. “و من احساس می کنم که تمام دلیل به اینجا در یادبود به نمونه آن است.”

تبلیغات

تبلیغات

این احساس در همه جا: فرهنگی تغییر بیش نژادی عدالت و نابرابری است که اتفاق می افتد یک آغاز شد که کمتر از سه هفته پیش اما که gestating بسیاری دیگر. حتی برای همیشه تغییر لس آنجلس در چند هفته گذشته ارائه داده اند این نوع از قطب-تغییر تغییر دهید که در غیر این صورت پخش می شود در طول سال و نه روز.

پس از همه ما به تماشای مرگ جورج فلوید با یک افسر پلیس را به زانو در گردن او برای نزدیک به نه دقیقه تظاهرات ظهور در شهرستان پس از شهرستان.

Hundreds join a Black Lives Matter-L.A. memorial service and funeral procession to honor George Floyd on June 8, 2020.

صدها نفر پیوستن به یک زندگی ماده-L. A. مراسم یادبود و تشییع جنازه صفوف افتخار جورج فلوید در مرکز شهر لس آنجلس در تاریخ 8 ژوئن سال 2020 است.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

در کمتر از یک هفته به شمال کالیفرنیا رفت و از کمرویی پله در ماسک به عنوان کسب و کار شروع بازگشایی پس از بیش از سه ماه در همه گیر مستند به پیوستن عظیم تظاهرات خیابانی خواستار عدالت برای Floyd بلکه برای Breonna تیلور در کنتاکی Ahmaud Arbery در گرجستان و بیش از حد بسیاری از دیگر غیر مسلح سیاه مردان و زنان کشته شده توسط پلیس. در راه تظاهر کنندگان گفت: در مصاحبه هفته گذشته آن را به عنوان اگر وجود دارد در نهایت چیزی به ترک خانه برای چیزی که واقعا اهمیت ندارد.

که اولین جمعه چند کسب و کارهای کوچک در مرکز شهر بودند تخریب در بسیاری از موارد با افرادی که گیر کرده به لبه تظاهرات صلح آمیز است. و در روز شنبه حکومت نامیده می شد در سراسر شهر و شهرستان — یکی دیگر از بی سابقه وقوع در L. A. در دهه های اخیر — به عنوان یک روز از تظاهرات مسالمتآمیز در سراسر شهر تبدیل به یک شب از تخریب اموال همراه لینک خیابان. در سهشنبه, مارس 31 گارد ملی و نیروهای نورد در.

آن را مستند reloaded.

تبلیغات

اما حس هرج و مرج و اختلال فروکش کرد و قطره ای از خوش بینی شروع poking تا از آسمان مانند یک L. A. بهار. به عنوان پلیس ضد شورش ایستاده بود و برخی از امتیازات ساخته شده بودند در اعتراض به خواسته های مسالمت آمیز تظاهرات متوقف نمی. آنها ادامه داد و حتی رشد داشته است.

این حرکت به نظر می رسید به تغییر. در حال حاضر تماس بود نه تنها برای پایان دادن به خشونت پلیس اما شاید کل ایده از پلیس به عنوان ما آن را می دانم. و بیشتر مردم پیوست. این یکشنبه گذشته پس از ده ها هزار نفر جریان را از طریق خیابان های هالیوود, کامپتون, Santa Ana و ده ها تن دیگر تظاهرات در سراسر جنوب کالیفرنیا تحت کامل در اواخر بهار آب و هوای آفتابی روشن بود که این جنبش هیچ جایی نمی تونم برم.

اینها چند کلید اجتماعی روندهای در حال ظهور از جاری در سراسر کشور تظاهرات خواستار پایان دادن به خشونت پلیس و نژادی و عدالت است.

از زاد نژادپرستی شیفت

Mek Bitul held up a sign with the words "This Is the Tipping Point!!!" in front of Los Angeles City Hall on June 5, 2020.

مجاهدین Bitul برگزار شد تا نشانه با کلمات “این نقطه اوج است!!!” در مقابل لوس آنجلس سالن شهر پیوستن به یک زندگی ماده-LA اعتراض در جمعه 5 ژوئن 2020.

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

کلیدی ترین تغییر جدید فرهنگی اجماع: آن است که دیگر به اندازه کافی به nonracist. مردم باید در تلاش برای زاد نژادپرستی. یعنی کسی که به طور فعال کار می کند برای پایان دادن به نژاد پرستی در جامعه و نه منفعلانه چشم پوشی از اقدامات نژادپرستانه و یا نظرات خود را در اطراف.

رشد تعداد غیر-چهره های سیاه و سفید در تظاهرات در لسآنجلس و در سراسر کشور نشان می دهد یک نقطه عطف در درک نیاز به صریحا مبارزه با نژاد پرستی. برای بیش از حد طولانی, سیاه فعالان بودند پیوست بیش از حد چند غیر سیاه و متحدان.

“برای دیدن دوباره آن است فقط فرسوده گفت:” ایرنه تلو یک کامپتون بومی که در راهپیمایی روز یکشنبه گذشته در کنار سیاه و همسایگان و همکاران.

در عین حال دامنه این اعتراضات به شکست قبلا دیده اتصالات. هنگامی که یک محافظه کار سیاسی شکل مانند میت رامنی نیز گفت: عبارت “Black lives matter,” شما می دانید که چیزی تغییر کرده است.

تبلیغات

Ibram X. Kendi نویسنده کتاب “چگونه می توان یک زاد نژادپرستی” و بنیانگذار زاد نژادپرستی تحقیقات و سیاست های مرکز گفته است که درست تغییر زمان می برد. در عین حال او را هدف قرار دادن تاریخ در این موضوع.

“من نمی دانم که آیا هر فرد می تواند زاد نژادپرستی سال 2030 اما من امیدوارم که هر نژادپرستانه سیاست می تواند حذف شود ، که بزرگ خواهد بود” Kendi گفت: ارین Aubry کاپلان در یک مصاحبه در زمان.

“مردم سفید در حال دیدن نژادی و بی عدالتی آنها در حال دیدن Breonna [تیلور] و جورج [فلوید] و آنها از دیدن علت مرگ نبود Breonna یا جورج; آن را نژادپرستانه پلیس” Kendi رفت. “در حال حاضر آنها به دنبال تبدیل این سیاست و این یک چیز خوب است.”

A crowd gathered to protest the death of George Floyd and in support of Black Lives Matter, in downtown Los Angeles, June 5.

در میان ثبت نام پیام برگزار شد در یک گردهمایی در اعتراض به کشتار جورج فلوید “Filipinx برای زندگی” و رد از عبارت “تمام زندگی” موضوع را با این سوال که “اما آیا شما می میرند؟”

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

این فرایند اتفاق می افتد در بسیاری از جبهه ها. یکی از دراماتیک ترین: سرنگونی مؤتلفه مجسمه. برخی از اقدامات در حال انجام توسط معترضان اما بسیاری از بنای حذف در حال تحریم توسط مقامات دولتی در سراسر جنوب.

و اگر آن را در ماه مارس منتشر شد شایان ذکر است وجود دارد یک بازی ویدئویی “خیانت در Beatdown شهر” ایجاد علاقه به راه آن ترویج antiracism. این بار’ تاد Martens توصیف آن به عنوان یکی از “ترین های مربوطه از لحظه ای بازی های ویدئویی در سال 2020 است.”

پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس

"Defund LAPD" signs held by marchers at a protest honoring George Floyd and in support of Black Lives Matter.

“پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس لس آنجلس” نشانه های برگزار شده توسط راهپیمایان در مرکز شهر لس آنجلس در تاریخ 5 ژوئن در اعتراض به سوء استفاده پلیس و کشتن جورج فلوید.

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

سیاه و سفید-رهبری تظاهرات در اوایل در مینیاپولیس و در شهرهای بزرگ است که به دنبال نه تنها در مورد عینک و یا آزادی نوع معمولی رسانه روایات در اطراف ناآرامی های مدنی. آنها سازمان یافته به شناور خاص سیاست مطالبات و تا کنون تاکتیک کار کرده است.

یک هدف فوری مجموعه تظاهرات توسط پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس. در لس آنجلس شهردار و شورای شهر اعلام کردند که به طور رسمی به دنبال راه هایی برای کاهش LAPD بودجه تا 150 میلیون دلار است.

و فقط می خواهم که در یک ماده از روز چه ممکن است یک بار در نظر گرفته شده است یک نتیجه محتمل از تظاهرات در حال حاضر در حال درمان به عنوان مشروع در جدول.

Defund LAPD protest sign

یک مسافر در یک خودرو در بلوار غروب آفتاب نمایش “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس لس آنجلس” نشانه.

(فرانسین Orr / لس آنجلس تایمز)

بالا و پایین پاپ مقیاس از اواخر شب, کمدی, اخبار, نشان می دهد, به محلی پخش در لس آنجلس اصطلاح “پال خواستار قطع بودجه دولت” و یا “defunding” وارد واژگان. هر دو از نظر آمار آنچه که به عنوان اوج محبوبیت (یا ارزش 100 در حداکثر از جستجو در اینترنت بهره) با توجه به گرایش های گوگل در ژوئن 5 و 6. رسانه ارقام در هر راه در حال حاضر شرکت در.

“‘پال خواستار قطع بودجه دولت’ به این معنی است که سیاه و قهوه ای جوامع در حال درخواست برای همان بودجه اولویت های که جوامع در حال حاضر ایجاد شده برای خود” نوشت: Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) در توییتر در روز سه شنبه. “مردم خواست در راه های دیگر اما همیشه بود گفت:” نه چگونه شما برای آن پرداخت?’ به طوری که آنها در بر داشت line item.”

لغو

 Hundreds of protestors march numerous blocks demonstrating against police brutality and the death of George Floyd.

صدها نفر از معترضان در هالیوود راهپیمایی علیه خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید در مه 31.

(رابرت Gauthier / لس آنجلس تایمز)

تئاتر ممکن است رفته و حتی بیشتر. هسته ای میان ایده های رقص و نزدیک به جریان اصلی است که تصور جهان بدون پلیس — در همه. “مطلقا این است که در مورد لغو” Melina عبدالله یکی از رهبران نظامی جنبش اصلاحات در لس آنجلس و سازمان با موضوع زندگی-L. A. گفت: تشویق تظاهر کنندگان در جورج فلوید یادبود در مرکز شهر لس آنجلس در روز دوشنبه.

“این واقعا مهم است که ما می گویند لغو, ما معنی پاره کردن سیستم از پلیس است که ما در حال حاضر ارائه و همچنین ایجاد چیزی جدید” عبدالله گفت.

تبلیغات

پریسیلا Ocen یک استاد دانشگاه لویولا دانشکده حقوق و عضو کلانتر غیر نظامی نظارت کمیسیون تماشا از یک فاصله امن به عنوان به عنوان ناظر در آن روز در دو ماسک. Ocen گفت: بعد از آن که “خارج از فعالان محافل و خارج از فضاهای فکری در سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع” پلیس لغو و از زندان لغو شد معمولا درمان به عنوان حاشیه ایده های.

The words "Abolish Police" spray-painted on the sidewalk in downtown Los Angeles.

واژه “لغو پلیس” دیده می شود اسپری نقاشی در پیاده رو تاریخ 5 ژوئن در مرکز شهر لس آنجلس است.

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

“من فکر می کنم در این فضا از چند هفته گذشته آن را گرفته است در یک تنور آن را تبدیل به یک جریان اصلی جایگزین برای چگونه پلیس توابع و خشونت دولتی است که به آن متصل” Ocen گفت. “این یک تغییر بزرگ در یک دوره کوتاه از زمان, اما در واقع چند دهه در ساخت به ویژه لغو شده است.”

تا کنون مینیاپولیس رهبران شورای شهر اعلام کرده اند آنها به دنبال منحل کردن آن به اداره پلیس و تجدید نظر ایمنی عمومی در راه است که متکی بر سلامت روانی و اجتماعی کارگران به بسیاری از تماس های داخلی پلیس به طور معمول رسیدگی است. در اینجا در L. A. وجود دارد نه بسیاری از جمله بحث در انتخاب سطح — هنوز. اما وجود دارد rumblings. ایالات معلمان لس آنجلس تازه کردن آن 2019 اعتصاب کرده و در حال حاضر متعهد به حمایت از تلاش برای از بین بردن لس آنجلس مدرسه اداره پلیس.

محاسبات در مطبوعات و چاپ و نشر

Thousands of protesters gather at the Los Angeles Civic Center to demonstrate for justice for George Floyd.

هزاران نفر از معترضان جمع شده در تاریخ 3 ژوئن در لس آنجلس مرکز مدنی برای نشان دادن برای عدالت پس از جورج فلوید قتل توسط پلیس.

(لوئیس Sinco / لس آنجلس تایمز)

تغییر نیز آمده است به یک موسسه آمریکایی است که در میان اکثر تمایلی به در اخبار — اخبار کسب و کار خود را. از آنجا که جورج فلوید تظاهرات شروع, سیاه روزنامه نگاران و روزنامه نگاران از رنگ گسترده را آغاز کرده اند که مقابله با سیستمیک تعصبات و نژاد پرستی در نیمه تقدیس سالن امریکا میراث, اخبار سازمان.

آن آغاز شده و با داد و بیداد بیش از یک ستون را … تام پنبه در op-ed بخش از نیویورک تایمز. اعضای هیات در اخبار طرف سازمان یافته و تصمیم به عموم سرپیچی از قوانین سختگیرانه مربوط به رسانه های اجتماعی برگزار شد توسط n. y. Times, tweeting مرتبه: “در حال اجرا در این نهاد سیاه @NYTimes کارکنان در معرض خطر است.”

سرمقاله صفحه ویرایشگر جیمز بنت استعفا داد آخرین یکشنبه.

همیشه پس از یک فوران شهادت از روزنامه نگاران از رنگ مرتبط با تبعیض و بدرفتاری و یا نژاد پرستی در محل کار خود را اند و از جمله در این روزنامه که روز سه شنبه اجرایی ویرایشگر نورمن Pearlstine با ارسال یادداشتی به کارکنان متعهد و حتی بیشتر تغییرات با هدف استخدام و ترویج بیشتر روزنامه نگاران کمتر از جوامع است.

تبلیغات

ویرایشگر همچنین گفت که بلافاصله موثر به بار خواهد تغییر سبک خود را به سرمایه گذاری اصطلاح “سیاه” که اشاره به مردم آفریقایی.

حساب واقعی است. پس از مواجهه با یک پخش طولانی داخلی نارضایتی بیش از نژادپرستی و تبعیض سردبیران Bon Appetit تنوع و در Philadelphia Inquirer نیز استعفا کرده اند و یا در مرخصی رفته است.

در تاریخی فیلادلفیا روزانه, استعفای استن Wischnowski آمد و پس از آن روزنامه منتشر تیتر مطلب “ساختمان ماده بیش از حد.” و بیش در Pittsburgh Post-Gazette یک نوع متفاوت از گرداب دم بیش از یک خبرنگار زن را پست در رسانه های اجتماعی با دیگر کارکنان آمدن به دفاع از 27 سال الکسیس جانسون بود که محروم از پوشش تظاهرات در شهر پس از برجسته طنز در چگونه تصاویر از اختلال درمان می شوند زمانی که آنها شامل طرفداران سفید در یک کشور کنسرت موسیقی.

صحبت کردن در PBS NewsHour در شنبه Pearlstine به نظر می رسید نشان می دهد که اثرات پس از جورج فلوید تظاهرات ممکن است تبدیل به اخبار صنعت در یک مطلب اساسی است: “ما فکر نمی کنم دو بار گفت که antifascism خواهد بود بخشی از ما وظیفه داریم به عنوان یک روزنامه نگاری نهاد. Antiracism باید به طور مشابه مرکزی به ما هسته ای.”

در ضمن بعد از نویسنده L. L. مککیننی آغاز شده رسانه های اجتماعی با هشتگ #PublishingPaidMe این اختلاف بین نویسندگان و نویسندگان از رنگ گذاشته شده است لخت جرقه جدی گفتگو در مورد نژادپرستی در چاپ و نشر.

تعهد شرکت

Retired NFL wide receiver and hall of famer Terrell Owens leads a protest outside of SoFi Stadium in Inglewood.

بازنشسته NFL گیرنده گسترده و hall of famer ترل اونز در اعتراض خارج از SoFi ورزشگاه در کالیفرنیا خواستار آن است که NFL عذرخواهی به سابق NFL quarterback khezri. اونز و دیگر معترضان در زمان زانو به مدت 8 دقیقه و 46 ثانیه زمان جورج فلوید تا به حال یک افسر پلیس را به زانو در گردن او قبل از مرگ او به عنوان یک نتیجه.

(Mel Melcon / لس آنجلس تایمز)

شیفت رسیده اند تمام راه را به امریکا عمده boardrooms. در روزهای اخیر شرکت های بزرگ و کوچک را علنا اعلام تعهد به عدالت اجتماعی و پایان دادن به نژادپرستی حرکت می کند که در برخی از بخش ها برآورده شده است با درجه سالم از شک و تردید.

شرکت های ایالات متحده را اهدا بیش از $450 میلیون به حقوق مدنی گروه پس از جورج فلوید تظاهرات آغاز شد و با توجه به بررسی های مالی بار. در رسانه های اجتماعی برندهای عمده ای اعلام کرده اند مواضع خود را در میان آنها Netflix که توییتی در مه 30: “به سکوت است به همدستی” در یک موضوع است که ضرب در میان برندها در روز پس از.

Facebook, آمازون, گوگل, Spotify, ورایزون, گلدمن ساکس و هدف در میان شرکت هایی که متعهد هدیه به عدالت اجتماعی باعث می شود از $10 میلیون یا بیشتر گزارش گفت:. Warner Music Group اعلام کرد که 100 میلیون دلار صندوق با یک پایه و اساس در روز شنبه ، دو روز بعد سونی ساخته شده همان صندوق اعلام تعهد از $100 میلیون.

اما فعالان را با اشاره به تناقضات در پیام مقابل اقدامات در سراسیمگی از شرکت ذکراست بیش از سیاه و سفید زندگی می کند. پس از NFL کمیسر راجر Goodell اظهار داشت: لیگ اشتباه بود به گوش دادن به بازیکنان خود را در مورد نژاد پرستی او به چالش کشیده شد به آن را اثبات کند با تضمین یک تیم خواهد استخدام کارفرمایی khezri.

تبلیغات

Katie Fuller, 74, of Inglewood, right, joins protesters in Inglewood, demanding that the NFL apologize to Colin Kaepernick.

کتی فولر 74 از Inglewood, راست, برگزاری, ثبت نام می پیوندد معترضان ژوئن 11 در انجمن پارکینگ در سراسر خیابان را از SoFi ورزشگاه در کالیفرنیا. در میان خواسته های خود را: که NFL عذرخواهی به سابق San Francisco 49ers کارفرمایی khezri.

(Mel Melcon / لس آنجلس تایمز)

و هنگامی که Facebook رئیس مارک زوکربرگ روز یکشنبه اعلام کرد کمک مالی 10 میلیون دلار به عدالت اجتماعی و علل و منتقدان تردید در اهداف خود با اشاره به امتناع خود را به نوار جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از ارسال نظرات به Facebook که ترویج خشونت بار’ Johana Bhuiyan گزارش شده است. کارکنان در رسانه های اجتماعی غول سازمان کار توقف در اعتراض به زوکربرگ را توجیه نگه داشتن مغلوب ساختن پیشی جستن پست.

به طور مشابه, CBS بود به نام برای اجازه دادن به پلیس و استفاده از آن اموال در طول تظاهرات در لسآنجلس و آمازون اندرز برای همکاری با پلیس در نظارت بر محصولات. را “ارابه موسیقی” فروکش? برای منتقدان از غلیان احساسات تعهد شرکت به نژادی عدالت, شرکت ها ممکن است پاسخ با وحشت به یافته های یک نظرسنجی جدید نشان داد که تا 60 درصد از مصرف کنندگان ایالات متحده خواهد تحریم و یا خرید از یک نام تجاری خود را بر اساس پاسخ به اعتراضات.

“این خوب است که آنها در حال نوشتن چک” گفت: عبدالله در مصاحبه روز شنبه با اشاره به افزایش منافع شرکت های بزرگ در این حرکت جدید. “ما باید مطمئن شوید که کسانی که چک در حال هدایت به حق سازمان است. ما نیاز به مطمئن شوید که جنگ در مردم دریافت نمی کند به خاک سپرده شد تحت بزرگتر نقل قول را تمام کردن ‘تنوع’ تلاش که در آن مردم سیاه و سفید اغلب تبدیل به پاک و invisibilized.”

زاد نژادپرستی پوشاک

Morris Griffin walks between cars before a procession leaves Leimert Park for a memorial service to honor George Floyd.

موریس گریفین پیاده روی بین اتومبیل قبل از ژوئن 7 خودرو در صفوف حرکت Leimert پارک مرکز شهر لس آنجلس به عنوان بخشی از یک مراسم یادبود به افتخار جورج فلوید و اجرای عدالت برای کسانی که کشته شده به دست پلیس.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز)

Wayne نلسون دارای یک تی شرت فروشگاه در پاسادنا شده است و در آینده به anti-پلیس-خشونت تظاهرات در نزدیکی مرکز شهر L. A. فروش تعداد زیادی از سیاه و سفید تی شرت با سفید sans serif حروف هجی کردن اظهارات سیاسی مربوط به لحظه مربوط به تم مربوط به زندگی مهم است.

او برگزار شد تا ماسک او فقط ساخته شده بود و چاپ با حروف سفید: “من نمی توانم نفس بکشم.” دیگر کتاب پرفروش خود هستند Nipsey Hussle كم. “وجود دارد یک کل بسیاری از راه های این سیستم چوک آمریکایی های آفریقایی تبار” نلسون گفت: کمتر از یک بعد از ظهر داغ خورشید با اشاره به ماسک. “این چیزی بود که من نمی توانم نفس بکشم.”

Protesters at the Compton Peace Ride on June 7.

Jason استرادا و پسرش ایلیا, 6, پیوستن به معترضان در کامپتون صلح سوار با کامپتون کابوی ها در کامپتون تالار شهر در ژوئن 7.

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

او بخشی از یک کلبه صنعت پوشاک و چرخ دنده است که به همراه عمده خیابان اتفاقات عصر ما در L. A. گذشته عمده فوران جدید مهم كم آمد با مرگ بسکتبال بزرگ Kobe Bryant. نلسون گفت که او بیش از حد وجود دارد.

“من استعداد است که خرید و فروش من گوش دادن به آنچه که مردم می خواهند از من جلو بروید و آن را دریافت و آن را به آنها را” نلسون گفت. به محض این که مقامات اعلام کردند توصیه به پوشیدن ماسک در همه زمان ها در فضاهای عمومی نلسون گفت: “من می دانستم که آنچه که من فروش نیست بدون شک در ذهن من است.”

تبلیغات

سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات اضافه شده اند یک لایه جدید از معنی برای او افزود: به عنوان استقبال از او با دختر و خواهر زاده که فقط پس از آن وارد چمن از پارک بزرگ غرب شهر با افتخار پوشیدن خود را سیاه و سفید زندگی می کند ماده تی شرت. آنها آماده بودند برای فروش.

فرهنگ دادن

A peaceful protest in Hollywood against police brutality and racial discrimination.

یک اعتراض مسالمت آمیز ژوئن 1 در هالیوود علیه خشونت پلیس و تبعیض نژادی باعث قتل جورج فلوید.

(فرانسین Orr / لس آنجلس تایمز)

مدیسون کالدرون به حال گاز باند و یک جعبه پر از 60 کره بادام زمینی و ساندویچ ژله او ساخته شده بود خود, همه در یک واگن او را پایین آورده به L. A. شهرستان سالن بنابراین او می تواند به ارائه کمک به جمعیت کثیری از مردم به افتخار جورج فلوید با این حال او می تواند.

22 ساله از پاسادنا عینک چهره و پوشش به عنوان او در توصیف فعالیت های جمعه گذشته است. “من شده است به 99 Cent store و فقط به گرفتن تا آنجا که ما می تواند به من اخذ شده است مانند شش بار در روز” کالدرون گفت. “به من داده اند از دو گروه-ایدز است که خوب است من خوشحالم که من تا به حال به استفاده از آنها.”

شده است وجود دارد بیشتر کمک های متقابل اتفاق می افتد در جورج فلوید تظاهرات در L. A. از طول هر یک از رشته های اخیر اعتراض های مردمی جنبش است که باید از طریق این شهرستان در دهه گذشته — مسلما شایع تر از طول ضد جنگ جنبش مهاجر-حقوق پیمایی و پیاده روی تظاهرکنندگان گفت.

بیشتر از آن شده است یک بار مصرف بطری های آب. آنها انباشت اشیاء بدست آمده در پیاده رو در بسته های 24 نوعی که ارزان هستند و همه جا در سوپرمارکت ها و داروخانه های زنجیره ای در سمت چپ وجود دارد توسط داوطلبان. در همه جا یک marcher نوبت وجود دارد کسی در دسترس مایل به آنها را با ضد عفونی کننده دست یک میان وعده یک تکه میوه و یا یک بطری پلاستیکی آب.

Snacks and water left for protesters in Hollywood on June 7.

تنقلات و آب سمت چپ برای معترضان در هالیوود در ژوئن 7.

(فرانسین Orr / لس آنجلس تایمز)

در کامپتون, میشل Merritt دیرین رهبر کامپتون Girl Scout Troop 943 متوقف ون در میان مه مسیر و شروع به توزیع بطری های آب از یخ سینه با کمک از دخترش. “از آنجا که من 61, من می توانم در یک مقدار زیادی از راه رفتن” مریت گفت. “اما من می توانم عبور از آب و این چیزی است که من انجام می دهند.”

این روح است که شایع ترین و متمرکز در سراسر شهرستان در سالن که در آن طبیب ایستگاه های راه اندازی شده که در طول تظاهرات بزرگ در صورت هر گونه آسیب. برای کالدرون که با حضور زنان در ماه مارس و در آن گفت: “نبود همان پرنیان” این ضد خشونت پلیس تظاهرات ارائه یک فرصت برای هر کسی که به درگیر شدن. خیلی از سازماندهی است که اتفاق می افتد از طریق رسانه های اجتماعی.

تبلیغات

"Momma Cat" Daniels puts out snacks as protesters gather along West Florissant Avenue in Ferguson, Mo., Tuesday night. 

“مامان گربه” Daniels قرار می دهد و از تنقلات به عنوان حدود 70 معترضان جمع آوری در امتداد غرب فلریسنت خیابان در فرگوسن Mo. سه شنبه شب.

(جف رابرتسون / آسوشیتد پرس )

“من می خواهم اینجا باشم و در اکثر سازنده و مثبت در راه است. دوستان من ارسال شده است در مورد منابع و شما می توانید بر روی یک گروه کمک شما می توانید طبخ برنج شما بیرون می آیند و مفید” کالدرون گفت. “در بالا از آن قرنطینه من احساس ساخته شده است که هر کس آمد, آن را فقط بدتر در بدتر در بدتر و من امیدوارم که باعث می شود مردم می خواهند به آن را تغییر دهید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>