معترضان خواستار تحقیق و تفحص پس از جوان سیاه یافت می شود حلق آویز از درخت در پالم دیل

کشف 24 ساله سیاه مرد حلق آویز از یک درخت در نزدیکی شهرستان گراش در سالن این هفته را برانگیخته زنگ در دره آنتلوپ به عنوان محققان سعی کنید برای تعیین اینکه آیا مرگ ناشی از خودکشی و یا اگر بازی ناپاک درگیر شد.

یک رهگذر کشف بدن انسان در 3:39 a. m. روز شنبه در 38300 بلوک 9 خیابان شرق با توجه به مقامات. پرسنل اورژانس پاسخ داد و مشخص شد که این مرد — به عنوان رابرت فولر — مرده بود, مقامات گفت.

ستوان کلی Yagerlener از لس آنجلس پزشکی قانونی-پزشکی قانونی گفت که مرگ در ابتدا گزارش شده به عنوان یک خودکشی ظاهری اما تصمیم در مورد علت مرگ به تعویق افتاده است در انتظار بررسی. کامل کالبد شکافی برنامه ریزی شده است.

“محققان در تماس با آقای فولر خانواده و در ادامه تحقیقات خود را به شرایط اطراف آقای فولر مرگ” پالم دیل مقامات نوشت: در بیانیه ای.

تبلیغات

فولر مرگ است تولید توجه شدید به خصوص پس از هفته ها درگیری با پلیس از قتل جورج فلوید. کیم کارداشیان وست توییتی در مورد مورد خواست مردم را به امضای طومار خواستار تحقیق کامل.

اعضای جامعه مواجه مسئولان شهرستان در اخبار جلسه سهشنبه سوال که چرا آنها سریع به برچسب فولر مرگ خودکشی و پرسیدن که آیا او ممکن است قربانی قتل.

ساکنان پرسید که آیا وجود دوربین در اطراف پارک. شهرستان, گفت هیچ, هوای آزاد, دوربین های دیجیتال و دستگاه های ضبط ویدئویی در نزدیکی یک سیگنال ترافیک نمی تواند دستگیر کرده اند چه اتفاقی افتاده است.

برخی از اعضای جامعه دقیق نمونه هایی از نژادپرستی در بالا کویر شهرستان از جمله مؤتلفه پرچم و گفت: مسئولان نباید سریع به اخراج آن را به عنوان بازی در نقش فولر مرگ است.

تبلیغات

“ما یک تاریخ با nooses. ما نمی مانند طناب در اطراف گردن ما” گفت: یک مرد. “این یک پیام برای اعتراض ما تا به حال در پالم دیل و لنکستر.”

شهرستان, مدیر, J. J. Murphy اذعان کرد “شاید ما باید گفت: اتهام خودکشی.'” سپس او اضافه کرد: “آیا من هم می خواهیم که ما را متوقف صحبت کردن در مورد lynchings?”

مخاطبان ورزشگاه با فریادهای “نه جهنم!”

سروان. ران شیفر از L. A. شهرستان کلانتر گراش ایستگاه گفت: قتل کارآگاهان در حال تحقیق و خواست اعضای عمومی برای تماس با قتل اداره با هر گونه اطلاعات.

تبلیغات

“من شک و تردید در مورد آنچه اتفاق افتاده است” گفت: Marisela Barajas زندگی می کند که در پالم دیل. پس از کنفرانس مطبوعاتی Barajas رفت و پیوست جمعیت جمع آوری و در درخت که در آن فولر درگذشت. یک پرچم آمریکا پرواز کرد در این نزدیکی هست.

“همه به تنهایی در مقابل تالار شهر — آن را بیشتر شبیه به یک بیانیه” او گفت:. “حتی اگر آن را یک خودکشی که در خود نوعی از یک بیانیه است.”

فولر خانواده راه اندازی کرده است یک GoFundMe صفحه به دنبال کمک به پوشش هزینه های مراسم تشییع جنازه.

“کلمات نمی تواند توصیف چگونه خانواده من احساس است. ما بزرگ وجود دارد در دره آنتلوپ ما بسیاری از دوستان و خانواده ها که عاشق رابرت” یکی نوشت.

تبلیغات

هر کسی با اطلاعات اضافی خواسته است برای تماس با بخش کلانتر در (323) 890-5500.

مرتبط با: پیشگیری از خودکشی و بحران مشاوره منابع

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>