ملکه الیزابت از تولد مشخص شده با کوچکتر مراسم

لندن (AP) — ملکه الیزابت دوم تولد است که مشخص شده شنبه با کوچکتر مراسم بیش از حد معمول سالانه Trooping رنگ رژه لغو شده است در میان coronavirus بیماری همه گیر.

عجیب نمایش از نمایش با شکوه و تجمل یک نماد سلطنتی تقویم است که به طور معمول جذب هزاران نفر از گردشگران به خط خیابان های مرکزی لندن تنها لغو شده است یک بار در طول تقریبا 70 سال از ملکه سلطنت — در سال 1955 در ملی راه آهن اعتصاب.

در این سال تعداد کمی از سربازان و نظامی نوازندگان ادای احترام به شاه در قلعه ویندسور. ملکه را دریافت خواهد کرد یک سلام سلطنتی خواهد شد که به دنبال آن نظامیان. سربازان خواهد مارس در محوطه قلعه با توجه اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

ملکه او را جشن گرفتند 94 تولد در آوریل 21, اما او را “رسمی” تولد همواره مشخص شده با Trooping رنگ رژه در ماه ژوئن. این ‘رنگ’ اشاره به پرچم نمایندگی های مختلف هنگ از ارتش بریتانیا.

این رویداد معمولا ویژگی های صدها نفر از راهپیمایی سربازان و اسب کالسکه در صفوف منظم با خانواده سلطنتی و نیروی هوایی سلطنتی flypast بیش کاخ باکینگهام.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>