خواننده: Westword توسط A$$سوراخ برای انتشار COVID-19 راهنمای

پس از شروع کلرادو پاسخ به COVID-19 گیر ما شده است گزارش در مورد شیوه های ایمنی توصیه شده توسط مقامات بهداشتی دولت — ماسک برای مثال که فرماندار Jared پلیس اتحاد صمیمانه تایید شده — و همچنین افرادی که نبوده است زیر آنها را.

برای کمک به خوانندگان نقطه این مردمی در پیشبرد طوری که آنها می تواند مطمئن شوید که برای نگه داشتن حداقل شش فوت مایکل رابرتز ارائه یک دستی field guide, “چگونه برای شناسایی یک دنور COVID-19 Asshole.”

برخی از خوانندگان درک نمی کرد و یا طنز. می گوید: Jay:

Westword توسط a$$سوراخ برای انتشار این COVID-19 راهنمای.

می افزاید: Bridget:

این اشتباهترین مقاله من تا کنون به عنوان خوانده شده. Snoozing Westword برای زندگی است.

شمارنده کارول:

به جز برای همه قطع تبلیغات این مقاله بسیار خنده دار است! من آشکار انتقاد در “بی ریا” بیشتر نر نگرش است. تا زمانی که هر خانواده آلوده شده است و تحت تاثیر این ویروس وجود دارد مقاومت مواجه خواهد شد.

می پرسد جان:

Westword, آیا شما نیاز واقعی و روزنامه نگاران است که نوشتن مقالات است که مردم در واقع به گه در مورد و یا آیا شما می خواهید برای ادامه به محول به شعله شمع از زباله است که شما در حال حاضر تبدیل شده اند و با ادامه به کار روزنامه نگاری تخصصی مانند مایکل رابرتز است ؟

پاسخ اندرو:

خوب گفت: مایکل رابرتز ????

نظرات جان:

من به یاد داشته باشید زمانی که Westword به ارزش خواندن. غم انگیز است.

می افزاید: دنا:

این یک غم مقاله تولید را بیشتر نفرت در زمانی که ما باید در تلاش برای گرد هم می آیند بیشتر است. امریکا در مورد آزادی و آزادی و این مقاله ترویج یک ” راه من یا هیچ راه نگرش. شما نمی دانید که شخص دیگری را به داستان و شاید همه چیز بهتر خواهد بود با عشق بیشتر و پشتیبانی و کمتر قضاوت. به عنوان طولانی به عنوان شما را در انجام آنچه که بهترین است برای شما, چرا شما نیاز به انفجار دیگران ؟ در اینجا به این امید برای صلح و عشق یک روز.

گزارش JD:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

من خواهد شد به گزارش Westword و نویسنده “Covid-19$$سوراخ” به اداره کسب و کار بهتر و از طریق رسانه های اجتماعی. من به آن می گویند بد است بدانید ویرایشگر اجازه می دهد تا برای خورد منزجر کننده مواد به فضل صفحات خود را. من با فرض اینکه شما یک چپ متوسط که دارای گرایش سوسیالیستی چون هر کسی دیگری را ببینید رقت انگیز ضعیف نوشته شده و به شدت کلیشه ای مقاله در بهترین حالت وحشتناک تلاش در اخبار. ما وجود داشته باشد در یک کشور که در آن افراد حق دارند به یک نظر. ما زندگی نمی کنند در یک چپ حباب. شما باید به وضوح انتخاب شده به سمت کمونیسم و فاشیسم است. (توجه داشته باشید که شما تنها می تواند فاشیستی از طریق سوسیالیسم. شما چپی به نظر نمی رسد به درک که اما این یکی از ساده تر ایده های سیاسی سیستم.) این مقاله باید در نظر گرفته شود و عذرخواهی باید ساخته شود. من نمی خواهم نویسنده به از دست دادن شغل خود. من می گویند که چون شما به وضوح DNC منادی و لغو است و تمام هویت. لطفا همین حالا. ما در سمت راست قدردانی از نظرات متفاوت است. ما اختلاف نظر دارند, البته, اما ما نمی مانند پرتاب پرنیان نفرت مثل شما و نویسنده این ناخالص مقاله. من خواهد بود پس با BBB من خواهد شد ارسال از طریق رسانه های اجتماعی (من 123k پیروان و بسیاری از کسب و کارهای محلی) و من خواهد بود در تماس با دفتر خود را به شکایت رسمی داخلی. آیا بهتر است. شود بهتر است. سعی کنید سخت تر است.

و جان آمده است:

چنین یک مقاله عالی… اما تمام COVID تشکرها اظهار نظر در آن را کامل است. آنها فقط اضافه کردن به لیست!

در طول مدت زمان تصدی در Westwordمایکل رابرتز را پوشش داده است همه چیز را از موسیقی به رسانه ها به بله ماسک و سیاسی و فرهنگی بخش بیش از پوشیدن آنها.

چه چیزی شما فکر می کنم او COVID-19 پوشش? از پلیس توصیه که ماسک در ادامه به فرسوده در خارج از خانه ؟ ارسال نظر و یا ایمیل خود را به افکار [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>