رستوران ها در ادامه به نزدیک حتی به عنوان فضای باز ناهار خوری فصل بازدید

چند منطقه مترو شهرهای مصوب, هوای آزاد, گسترش سیاست های به سرعت در طول چند هفته گذشته برای کمک به رستوران ها افزایش گنجایش. در بولدر, برخی از خیابان های اطراف خیابان مروارید بازار بسته شد برای وسایل نقلیه موتوری توسط آخرین آخر هفته در ماه مه اجازه می دهد از eateries به نشت بر روی پیاده رو بدون به خطر انداختن پیاده. این هفته طلایی, Littleton و اروادا بسته برخی از خیابان های مرکز شهر به همین دلیل ایجاد جامعه فضاهای امن برای خرید ناهار خوری و نوشیدن. و انگلوود به تازگی آن کاسته ظرف باز حکومت برای پیاده از این شهر مرکز شهر کشش در جنوب برادوی دادن میله مانند انگلوود بزرگ و میک مولن میخانه ایرلندی یکی از راه های بیشتر برای افزایش درآمد.

اما در دنور که کندتر است. در حالی که خیابان بسته شدن در برخی از پرجمعیت محله پیش از آن در بهار و کسانی که به ارائه فضای بیشتر برای عبور و مرور نیست رستوران پتیس. امکانات مانند بسته کردن Larimer بین خیابان 14 و 15 خیابان یا شرق 12th Avenue در خیابان مدیسون به عنوان مثال آمده اند به نتیجه برسد. و تعداد بسیار کمی از رستوران ها مجوز دریافت کرده اند از این شهر به گسترش پاسیو خود را. از جمعه, ژوئن 12, دنور اداره مالیات و مجوز دریافت کرده بود بیش از 500 برنامه های کاربردی برای گسترش صندلی در فضای باز اما تنها حدود 40 (برخی با مشروب مجوز و برخی بدون) را دریافت میدارند. آن را بزرگ برای دیدن Coohills تنظیم جداول بر روی پل راه آهن بیش Cherry Creek (که در آن آنها به میزبانی تابستان کنسرت های موسیقی در سال گذشته) اما در مجموع خوب است کوتاه تبدیل دنور به یکی از بزرگ پاسیو در فضای باز است که بسیاری از حوزه های کسب و کار و صاحبان رستوران پیش بینی یک ماه پیش زمانی که فرم درخواست آنلاین رفت در شهر دنور سایت.

In previous years, Coohills has packed the railway bridge over Cherry Creek with music fans, but this year patio tables will be spread out for dinner guests.

در سال های گذشته Coohills دارای بسته بندی پل راه آهن بیش Cherry Creek با طرفداران موسیقی اما در این سال پاسیو جدول پخش خواهد شد برای شام مهمان.

Coohills

اعداد از کلرادو انجمن رستوران های اخیر عضو نظرسنجی نشان می دهد که آن را ممکن است به اندازه کافی. نزدیک به 80 درصد از رستوران ها در سراسر کلرادو گزارش که آنها در حال اجرا در کمتر از 50 درصد ظرفیت حتی با صندلی در فضای باز. و در حالی که 90 درصد می گویند که خود را به شهرداری ارائه داده اند از این فرصت برای افزایش فضای صندلی تنها 27 درصد واقع شده است قادر به گسترش است. ماه گذشته بررسی نشان داد که رستوران نیاز به آمار 75 درصد ظرفیت به منظور زنده ماندن بیش از سه ماه اما تنها 5 درصد از کسانی که نظر سنجی می گویند که گسترش پتیس اجازه می دهد آنها را برای رسیدن به 75 درصد است.

این هفته به تنهایی سختی بود یکی از رستوران ها به عنوان های متعدد از eateries اعلام کرد که آنها نمی تواند بازگشایی در همه. جو و پگی رومانو صاحبان پزشکی Brasserie ده ده و از طریق پرلا در بولدر اعلام کرد که آنها بسته شده بود هر سه از رستوران ها; پزشکی ساخته شده بود آن را از طریق 27 سال از کسب و کار قبل از coronavirus همه گیر رسید. “با این فشارهای اقتصادی که صنعت مهمان نوازی است که در حال حاضر رو به ما به سادگی نمی تواند همچنان به اجرا و راه اندازی رستوران ما با این سطح از کیفیت و خدمات است که ما متعهد به ارائه و مهمانان ما باید به درستی آمده است انتظار می رود” آنها اعلام کرد.

و دنور از دست رفته یکی از بهترین برگر در Meadowlark آشپزخانه به نام آن واریز شده در Larimer خیابان.

در اینجا ما لیست کامل از بسته شدن از هفته گذشته:

رستوران بسته شدن این هفته*
Brasserie ده ده 1011 گردو خیابان بولدر
غلات جعبه 5709 Olde Wadsworth بلوار اروادا
کاستاریکا Vida تازه مکزیکی کوره 7450 غرب 52nd Avenue, Arvada و 9135 شرق بلوار نورثفیلد
Meadowlark آشپزخانه, 2705 Larimer, خیابان
پزشکی 1002 گردو خیابان بولدر
پانچ کاسه اجتماعی Stapleton, 3120 Uintah, خیابان
روبیو ساحلی کوره شش مترو دنور مکان
از طریق Perla, 901 خیابان مروارید بولدر

*و یا قبل از آن و نه قبلا گزارش شده

آیا می دانید از هر تعطیلی که نیست در لیست ما? اجازه دهید ما را در نظرات و یا ارسال ایمیل به [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>