برخی از سازمان های اجرای قانون محلی در سمت چپ دنور پس از قاضی حاکم

پس از یک قاضی فدرال در اواخر شب حاکم در ژوئن 5 محدود کردن چگونه پلیس می تواند با استفاده از زور در برابر دنور معترضان چندین سازمان های اجرای قانون است که کمک به دنور اداره پلیس تصمیم گرفت که آنها انجام می شود.

“من تیم ما بلافاصله پس از سفارش ضابط موقت و ما نمی بازگشته می گوید:” Broomfield رئیس پلیس Gary Creager. “رئیس Paul Pazen او بسیار هوشمند ، او خود را با استفاده از زور در سیاست. من در یک موقعیت در 8:30 جمعه شب زمانی که سفارش محدود صادر شد به نقد و بررسی رئیس Pazen سیاست.”

مانند بیش از یک دوجین دیگر سازمان های اجرای قانون است که به کمک DPD در دنور تظاهرات Creager بخش عمل خود را تحت استفاده-از-نیروی, سیاست, حتی زمانی که آن را در یکی دیگر از آژانس صلاحیت — مانند دنور.

به سفارش ضابط موقت صادر شده توسط قاضی R. بروک جکسون در ایالات متحده دادگاه منطقه کلرادو پایان دادن به این scattershot نرم افزار استفاده-از-نیروی سیاست. تمام سازمان های اجرای قانون کار در دنور باید رعایت دنور استفاده-از-نیروی, سیاست, قاضی دستور داد. و که منجر Creager به درک که او خود را به جلو و افسران.

اگر چه برخی از سازمان تصمیم گرفت که دیگر نمی تواند کار کند در دنور دیگران همچنان به کمک DPD. “ما هنوز در حال دریافت کمک از ما کمک متقابل همکاران. ما از شما خواهد خواست برای کمک به عنوان مورد نیاز می گوید:” جی کاسیاس یک DPD سخنگو.

اگر DPD خواسته بخش خود را برای کمک به دوباره Creager می گوید: “این می تواند یک کمک متقابل درخواست مبتنی بر هر آنچه مورد نیاز آنها و پس از آن ما می خواهم که تعیین دوباره بر همه آن عوامل است.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اما در حالی که Creager خواهد بود مایل به در نظر گرفتن این درخواست دیگر سازمان های اجرای قانون قطعا قادر نخواهد بود برای کمک به دنور.

چرا که جکسون حاکم دیکته است که بدن فرسوده دوربین “باید فعال شود و فیلمبرداری هر و همه اعمال درگیری بین ماموران پلیس و دیگران و در صورتی که به معنی افزایش عرضه باتری آن باشد.”

حداقل سه نفر از سازمان های اجرای قانون است که کمک به دنور ندارد و بدن فرسوده دوربین های پرسنل ،

ماموران با اروادا اداره پلیس و نمایندگان با Jefferson County Sheriff که با هم کار کنند در JeffCo منطقه ای تاکتیکی تیم آماده بودند برای کمک به پلیس دنور در ژوئن 6. اما پس از آن مقامات متوجه شدم این تیم نبود و در یک موقعیت به کمک از آن استفاده نمی کند بدن فرسوده دوربین.

“اگر شما نمی [باید بدن دوربین] شما اجازه نداشتند [به کمک]. شما نمی خواسته برای کمک به می گوید:” دیوید Snelling یک سخنگوی اروادا اداره پلیس.

ماموران با وست اداره پلیس دیگر قادر به کمک به دنور چرا که آنها لازم نیست که بدن فرسوده دوربین یا.

قاضی جکسون حاکم بود که با هدف حفاظت از حقوق اساسی شد. شکایت در مورد استفاده بیش از حد از زور توسط اجرای قانون و سوء رفتار پلیس در جریان تظاهرات منجر شده برخی از اعضای شورای شهر دنور به تماس برای defunding پلیس; دنور دفتر مستقل نظارت نیز آغاز شده و تحقیقات. و در سطح دولت قانونگذاران در حال هل دادن از طریق یک لایحه که به طور قابل توجهی افزایش می دهد پلیس پاسخگویی و اصلاح برخی از قانون اجرای سیاست های.

Westword رسیده به “کمک متقابل همکاران” شده اند که به کمک DPD در جریان تظاهرات. در اینجا چیزی است که خود اطلاعات عمومی افسران مورد گفت: زمانی که مقامات اجرای قانون در حال حاضر در دنور و به همین دلیل آنها به سمت چپ.

آدامز شهرستان کلانتر دفتر
30 مه تا ژوئن 1. دفتر نگفت چرا آن را متوقف و در تاریخ 1 ژوئن.

Arapahoe شهرستان کلانتر دفتر
ژوئن 2 تا 6 ژوئن. “متقابل-درخواست کمک از دنور بود و تنها از 2 ژوئن تا ژوئن 6, می گوید:” زنجبیل دلگادو یک سخنگوی کلانتر ،

Arvada اداره پلیس (سهام JeffCo منطقه ای تاکتیکی تیم با Jefferson County Sheriff دفتر)
مه 29, 31 مه و ژوئن 1. در ژوئن 6, JeffCo منطقه ای تاکتیکی تیم بود “رفتن به پایین” با توجه به Jefferson County Sheriff دفتر سخنگوی مایک Taplin اما اعضای این تیم ندارد و دوربین های بدن, بنابراین تیم مورد استفاده قرار گرفت در آن روز.

“اگر شما نمی [باید بدن دوربین] شما اجازه نداشتند [به کمک]. شما نمی خواسته برای کمک به می گوید:” دیوید Snelling یک سخنگوی اروادا اداره پلیس.

شفق قطبی اداره پلیس
30 مه تا ژوئن 1. “DPD نیست درخواست برای کمک های ما پس از ژوئن 1 می گوید:” ایمان Goodrich یک سخنگوی شفق قطبی اداره پلیس.

برایتون اداره پلیس (سهام یک تیم SWAT با تجارت اداره پلیس شهر)
30 مه تا ژوئن 1. این DPD بپرسید نه برای کمک بیشتر پس از ژوئن 1, با توجه به تجارت شهرستان سخنگو.

Broomfield, اداره پلیس
ژوئن 1, ژوئن 2, ژوئن 5. این Broomfield اداره پلیس کشیده افسران خود را از دنور به عنوان به زودی به عنوان قاضی حکم آمد در شب 5 ژوئن.

“من تیم ما بلافاصله پس از سفارش ضابط موقت و ما نمی بازگشته می گوید:” Gary Creager. اگر DPD شد و دوباره به درخواست کمک او می افزاید: “این امر می تواند یک جدید کمک های متقابل درخواست مبتنی بر هر آنچه مورد نیاز آنها و پس از آن ما می خواهم که تعیین دوباره بر همه آن عوامل است.”

کلرادو گارد ملی
30 مه تا ژوئن 6. “تیم ما بود منتشر شد ما به عنوان خدمات ارائه اجرای قانون حمایت شد دیگر مورد نیاز شهر و شهرستان می گوید:” یوسف VonNida یک سخنگوی کلرادو گارد ملی.

“این هیچ ربطی به با یک ضابط موقت سفارش” Micki Trost, حالت اضطراری عملیات سخنگو می گوید از پایان تاریخ ذکر است که درخواست اصلی برای کمک های متقابل باسابقه در ژوئن 6.

Colorado State گشت
بدون پاسخ.

تجارت اداره پلیس شهر (سهام یک تیم SWAT با برایتون)
30 مه تا ژوئن 1. این DPD بپرسید نه برای کمک بیشتر پس از ژوئن 1, با توجه به تجارت شهرستان سخنگو.

دنور Sheriff Department
بدون پاسخ.

داگلاس شهرستان کلانتر دفتر
30 مه تا ژوئن 1 و 6 ژوئن از طریق ژوئن 7. دفتر نمی گوید چرا نمایندگان خود را در اطراف گیر دنور پس از قاضی باشد.

Jefferson County Sheriff دفتر (سهام Jeffco منطقه ای تاکتیکی تیم با اروادا)
مه 29, 31 مه و ژوئن 1. در ژوئن 6, JeffCo منطقه ای تاکتیکی تیم بود “رفتن به پایین” با توجه به Jefferson County Sheriff دفتر سخنگوی مایک Taplin اما اعضای این تیم ندارد و دوربین های بدن, بنابراین تیم مورد استفاده قرار گرفت در آن روز.

Lakewood, اداره پلیس
30 مه و ژوئن 1. “این DPD که تعیین آنها دیگر مورد نیاز ما کمک می گوید:” جان رومرو یک لیکوود یک سخنگوی پلیس.

وست اداره پلیس
ژوئن 1 تا 4 ژوئن. وست پلیس را متوقف کرده اند کمک به DPD به دلیل دادگاه فدرال حکم که “هر افسر بدن فرسوده دوربین.” وست افسران پلیس در حال حاضر صادر بدن فرسوده دوربین با توجه به Cheri Spottke یک سخنگو برای وزارت.

ویت ریدج اداره پلیس
30 مه. “تا آنجا که من می دانم ما نمی خواسته شده است به پشت در می گوید:” سارا Spaulding یک سخنگوی وزارت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de