دانش آموزان در تلاش برای ایجاد پردیس مسکن تصمیم گیری به عنوان کالج ها را بازگشایی برنامه

زمانی که UC Irvine, پردیس به طور ناگهانی تعطیل می شود در اواسط ماه مارس در واکنش به کروناویروس — مانند بسیاری از کالج ها در سراسر کشور — لری Sinanian بلافاصله به سمت چپ به او نزدیک آپارتمان به پناهگاه با خانواده اش در لس آنجلس.

برای شکستن اجاره در ارواین شرکت متعلق به آپارتمان Sinanian و سه هم اتاقی ponied تا حدود 2000 دلار در هر کدام.

“این یک وضعیت وحشتناک” گفت: Sinanian که فارغ التحصیل این ماه است. “ما پرداخت دو ماه اضافی برای یک آپارتمان خالی.”

این وضعیت نیست و منحصر به فرد به Sinanian. ده ها تن از دانش آموزان در حال حاضر اعتراض ارواین Co.’s شیوه در میان همه گیر و اخیرا به خواست مقامات محلی برای دخالت کند. این شرکت کاهش یافته است به نظر از طریق یک سخنگوی اما اشاره کرد که این شرکت ارائه کرده است به طور موقت کاهش اجاره.

تبلیغات

بدون شهرستان اقدام دانش آموزان نیست از نظر قانونی محافظت شده است. اجاره-شکستن نیست یکی از ایالت های اضطراری اجاره حمایت از تصویب به دلیل بیماری همه گیر.

تنها Solano County با تصویب قانون دادن ساکنان این حق را به طور موقت شکستن اجاره نامه بدون مجازات به عنوان طولانی به عنوان آن مربوط به coronavirus با توجه به جوزف Tobener یک منطقه خلیج وکیل متخصص در مستاجر قانون است.

دیگر وجود دارد اضطراری حمایت در محل. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom متوقف مسکونی اخراج در کالیفرنیا برای سه ماه پس از پایان coronavirus اضطراری دوره است. در شهر لس آنجلس ساکنان می تواند تاخیر در پرداخت اجاره تا یک سال پس از دولت محلی اضطراری به پایان می رسد.

آمریکایی پردیس جوامع بزرگ ملی مسکن دانشجویی مالک را حفظ کرده است و عمدتا ثابت اشغال از ماه مارس افسر ارشد بازاریابی Jason بخواهد گفت. بخواهد به نام راش اجاره-شکستن در بهار یک “زانو حرکت تند و سریع پاسخ” به سردرگمی و نگرانی است. در اواسط ماه مارس این شرکت preleased 76.6 درصد از نمونه کارها خود را برای سال تحصیلی آینده از 76.2% در دوره مشابه سال گذشته است.

تبلیغات

اما Tobener گفت: قانون اتاق است فیلدینگ 15 تا 20 تماس یک هفته از والدین و دانش آموزان در درجه اول در منطقه خلیج که می خواهند برای شکستن اجاره نامه خود را. “این نه تنها به بدتر” او گفت:.

تام Bannon, رئيس جمهور از کالیفرنیا آپارتمان Assn., گفت: چندین نگران صاحبخانه رسیده برای مشاوره در مورد این موضوع در ماه گذشته.

Tobener و Bannon شکل است که بیشتر دانش آموزان ممکن است می خواهم به خارج از خود را اجاره اگر خود دانشگاه باقی می ماند بسته و یا باز کردن به صورت محدود استفاده singling از دانشگاه کالیفرنیا سیستم که هنوز اعلام بتن طرح پاییز.

“سوال بزرگ این است که کسانی هستند که به دانش آموزان رفتن به ماندن با پدر و مادر و یا دوستان و یا می خواهند به حرکت به آن آپارتمان که آنها در حال برنامه ریزی برای حرکت به?” Bannon گفت.

تبلیغات

UC مقامات گفت: همه از آن دانشگاه خواهد بود “در عمل” در پاییز, اما آنها ارائه جزئیات کمی. هر دانشگاه است و به احتمال زیاد به اعلام برنامه های این ماه, سخنگوی سارا مک براید گفت.

“ما با توجه به یک مخلوط رویکرد برای کلاس” — گاهی اوقات به عنوان یک مدل ترکیبی — “با برخی از دانش آموزش به طور بالقوه ارائه شده در کلاس های درس و آزمایشگاه در حالی که آموزش دیگر ممکن است باقی می ماند از راه دور” مک براید در بیانیه ای گفت.

USC اعلام کرد این امر ارائه در کلاس های حضوری با اقدامات ایمنی و کلاس های آنلاین در پاییز تبدیل شدن به یکی از اولین و مهمترین دانشگاههای دولتی اعلام خاص بازگشایی طرح است. دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در بزرگترین کالج چهار ساله نظام در این کشور برنامه ای برای ارائه آموزش در درجه اول آنلاین با چند استثنا.

با اشاره به مدل ترکیبی Sinanian گفت: “دانش آموزان در حال حاضر تعجب, ‘من می خواهم به اجاره یک آپارتمان برای یک فرد در کلاس؟'”

تبلیغات

درو قند سخنگوی Glendale Community College گفت: خطوط بین آنچه در دانشگاهها به این معنی که آنها می گویند آنها را باز یا بسته است مات. او در کالج چوب به آموزش از راه دور در پاییز با چند استثنا.

مدارس دیگر هستند “گفت: اساسا چه میگویم اما آنها بسته بندی آن متفاوت” قند گفت.

این بدان معناست که دانش آموزان در حال ساخت سقوط مسکن تصمیم گیری بر اساس محدود جزئیات آنچه “باز” و “بسته” را واقعا مانند نگاه.

جیمی Winick افزایش junior در UCLA امضا اجاره نامه برای نزدیکی آپارتمان حتی قبل از همه گیر رسید. او گفت: صاحبخانه نیست اجازه دادن به دانش آموزان دیگر او می دانست که از خود اجاره پس از coronavirus آمار “بنابراین من نمی خواهد تصور کنید که آنها می خواهم اجازه دهید ما اگر چیزی مانند کلاس های آنلاین اتفاق افتاده است.”

تبلیغات

Winick را در حال رفتن به سعی کنید برای شکستن اجاره نامه خود را. بازتاب دانش Winick گفت که او می خواهد به نزدیک به پردیس “به انتخاب و برگشت تا حداقل کمی در برخی از عنصر اجتماعی است که همه ما به نوعی از دست رفته است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>