آخرین: پکن خاموش اصلی بازار مواد غذایی پس از 7 مورد جدید

پکن— پکن بسته این شهر بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار شنبه پس از کشف هفت coronavirus موارد در دو روز گذشته.

این Xinfadi بازار است که 4,000 مستاجران خواهد بود و پس از ضد عفونی کارگران آزمایش مثبت و ویروس پیدا شد در محیط رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت.

ملی کمیسیون بهداشت گفت که شش مورد جدید تایید شد در پکن در روز جمعه. یک مورد دیگر گزارش شده پنج شنبه. آنها برای اولین بار به صورت محلی منتقل موارد در چین سرمایه در بیش از 50 روز است.

توجه متمرکز بر بازار پس از کشف سه مورد. دو نفر از افراد آلوده شده به بازار و سوم مشغول به کار با یکی از آنها را در یک موسسه تحقیقاتی با توجه به گزارش های رسانه ها.

مقامات شهرستان گفت: اواخر جمعه که همه کارگران در حال آزمایش برای coronavirus. آنها همچنین دستور آزمایش مواد غذایی و محیط زیست نمونه از تمام شهر عمده فروشی مواد غذایی در بازار.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به می دانم که امروز در مورد شیوع ویروس:

— رئیس خزانه داری امتناع از افشای دریافت کنندگان کمک ویروس

— CDC پست مدتها در انتظار راهنمایی برای به حداقل رساندن خطر روزمره

— Sao Paulo, گورستان به حفر گورهای دسته برای coronavirus فضا

— رئیس سازمان بهداشت جهانی می گوید که او “واقعا نگران” در مورد بخش coronavirus ایجاد شده در سطح جهان و در تک تک کشور خواستار آن است که یک “نامرئی اما یک ویروس باعث ویران کردن.” که دبیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus روز جمعه گفت که نظام سیاسی را پیچیده تر شدن تلاش ها برای پایان دادن به این بیماری همه گیر.

— اکثر آمریکایی ها می گویند آنها با پوشیدن ماسک. آنها هنوز هم بزرگ و اجتناب از رستوران ها. و اکثریت قریب به اتفاق هنوز اقامت حداقل شش فوت از دیگران است. یک نظرسنجی جدید می یابد اکثر آمریکایی ها آماده نیست به رها کردن اقدامات پیشگیرانه در پاسخ به coronavirus حتی به عنوان متحده و مناطق شهری استراحت محدودیت.

— در جنگ مقابل COVID-19 بهداشت عمومی کارگران در سراسر متحده شهرستانها و شهرهای کوچک را تشکیل می دهند نامرئی ارتش در خط مقدم. اما ارتش که تحت حمله هنگامی که آن را بیشتر مورد نیاز. مقامات منتخب و اعضای عمومی نا امید با مستندات و ایمنی محدودیت تبدیل شده بهداشت عمومی کارگران به سیاسی مشت زدن, کیسه, ضرب و جرح آنها با قهر تماس فیزیکی و تهدید.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری است که امروز اتفاق می افتد:

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است 49 جدید کروناویروس موارد است.

اکثر آنها در پر جمعیت سئول شهری که در آن مقامات بهداشتی مبارزه کرده اند به سرعت انتقال مربوط به سرگرمی و اوقات فراغت فعالیت های کلیسا تجمعات و کارگران کم درآمد است که نمی توانیم در خانه بمانند.

ارقام منتشر شده شنبه به ارمغان ملی در مجموع به 12,051 موارد و 277 مرگ و میر.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: 44 از موارد جدید در بیشتر سرمایه منطقه است که به نیمی از کشور را 51 میلیون نفر است.

مدیر آژانس Jung Eun-kyeong است اصرار ساکنان پایتخت منطقه به ماندن در خانه در طول تعطیلات آخر هفته گفته است “نگرانی بالا” که افزایش فعالیت عمومی منجر به گسترده گردش ویروس.

___

گواتمالا سیتی — گسترش coronavirus است تجاوز در گواتمالا جمهور Alejandro Giammattei.

او می گوید: 58 کارکنان در دفاتر ریاست جمهوری باید آزمایش مثبت برای این ویروس از 18 روز یکشنبه.

کسانی که تست مثبت شامل مردم از دولت و امنیت مناطق. Giammattei می گوید او تست شده چند بار اما همیشه آمده است منفی است.

روز جمعه گواتمالا گزارش بیش از 8,600 عفونت و 351 مرگ و میر.

___

پکن — مقامات در چین سرمایه در حال حرکت به سرعت به ساقه یک فیلم جدید شیوع کروناویروس پس از کشف هفت مورد از دو روز گذشته.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: شش نفر از موارد تایید شده در پکن روز جمعه یک روز پس از اولین گزارش شد. آنها برای اولین بار به صورت محلی منتقل موارد در این شهرستان در بیش از 50 روز است.

رسانه های چینی گفت: حداقل دو نفر از افراد آلوده سفر کرده بود در یک بازار عمده فروشی خرید و فروش مواد غذایی تازه. مقامات گفت: تمام کارگران در Xinfadi بازار شد و در حال آزمایش برای ویروس ها و آزمایش مواد غذایی و محیط زیست نمونه شده بود دستور داد برای همه پکن عمده فروشی مواد غذایی در بازار.

این شهرستان گفت: آن را به تأخیر انداختن برنامه ریزی بازگشایی مدرسه در روز شنبه برای اولین بار به دانش آموزان کلاس سوم به دلیل موارد جدید.

___

سن دیگو — آمریکا گشت مرزی رسمی می گوید coronavirus موارد در حال افزایش در برخی از جیب این سازمان است.

معاون رائول Ortiz روز جمعه گفت که 93 گشت مرزی کارکنان و 16 نفر در بازداشت آزمایش مثبت برای ویروس. او می گوید که “نسبتا کم” اما اضافه می کند که “ما نه از جنگل فقط رتبهدهی نشده است.”

اورتیز می گوید کارکنان که وجود داشته اند “نشانه های موضعی را افزایش می دهد” در میان مرز گشت پرسنل. او نمی گویند که در آن یک ایمیل به عوامل که به دست آمده توسط آسوشیتدپرس و آژانس نمی بلافاصله در پاسخ به سوالات.

AP گزارش روز شنبه که در مرز ایالات آریزونا و تگزاس را دیده اند افزایش اخیر در coronavirus موارد است.

___

AUSTIN تگزاس — روزانه coronavirus بستری شدن در بیمارستان در تگزاس رسیده جدید با کیفیت بالا برای سومین بار در چهار روز به عنوان مقامات دولتی همچنان به شل محدودیت در فعالیتهای عمومی است.

مقامات بهداشت در روز جمعه گفت که 2,166 بیماران در بیمارستان تگزاس با COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. که 13 بیشتر از قبلی بالا رسیده روز شنبه.

نوزده تر COVID-19 مرگ و میر نیز روز جمعه گزارش داد آوردن دولت به طور کلی تلفات به 1,939.

مقامات گفت: تقریبا 2,100 جدید کروناویروس عفونت شده بود تایید آوردن این دولت در مجموع به 83,680.

تعداد واقعی است که به احتمال زیاد بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست. مطالعات نشان داده اند که بسیاری از مردم می تواند آلوده و احساس بیمار و بنابراین ممکن است به دنبال تست.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>