تورانس پلیس شناسایی زن که رفت بر ضد آسیایی نژادپرستانه tirades

تورانس پلیس شناسایی این زن در مرکز رسانه های اجتماعی طوفان بیش نژادپرستانه و ضد آسیایی, tirades ویدئو به ساحل مقیم لنا هرناندز 56.

در چهارشنبه هرناندز berated دو نفر در دو رویداد جداگانه در Charles H. Wilson پارک در تورانس پلیس گفت: با توییتر کلیپ های ویدیوئی رفتن ویروسی چهارشنبه و پنج شنبه.

تورانس شهردار پاتریک Furey توصیف صحنه در رسانه های اجتماعی به عنوان “تهوع به مطلقا هر کسی در جامعه ما” در یک شهرستان است که او گفت: بین 30 تا 40 درصد آسیایی و یا جزایر اقیانوس آرام و در آن 80 زبان گفتاری هستند.

این حادثه برای اولین بار برای رسیدن به رسانه های اجتماعی درگیر زن شناخته شده به عنوان هرناندز اذیت و آزار یک زن جوان ورزش در مجموعه ای از پله ها در Wilson پارک. در دوم نژادپرستانه فوران او berated یک مرد در ماشین خود را با دو نفر از فرزندان خود را در حال حاضر.

تبلیغات

تورانس پلیس نشان داد که آنها در حال بررسی هرناندز در ارتباط با حادثه دیگری در ماه اکتبر در Del Amo مد مرکز.

تورانس رئیس پلیس حوا برگ گفت: وزارت او آگاه شد از رویدادهای نژادپرستانه از طریق رسانه های اجتماعی شنبه و کار برای اولین بار برای شناسایی قربانیان.

اولین قربانی شناسایی کرده خودش را به این بار به عنوان شری بود کار کردن زمانی که او تقریبا ضربه به یک زن که راه اندازی شد و به سخنرانی دراز وشدیداللحن.

تبلیغات

زن تهدید به خشونت قبل از گفتن شری به ” … از این دنیا ، از این دولت و بازگشت به هر … کشور آسیایی به شما تعلق دارد.”

“هنگامی که ما قادر به شناسایی قربانی جنایت گزارش گرفته شده بود” برگ گفت. “در حالی که ما کارآگاهان مشغول به کار بودند در این حادثه ما آگاه شد از شخص دیگری که قربانی در همان ماده و, در واقع, که همان روز در حالی که او را با خانواده اش در Wilson پارک.

“جرم گزارش در نظر گرفته شد که حادثه در مدت کوتاهی پس از آن رخ داده است.”

در روز بعد همان زن بود در فیلم ضبط شفاهی آزار یک مرد که تا به حال پارک شده در نزدیکی او در Wilson پارک. گروهبان. ران حقوق تورانس اداره پلیس گفت: مقدار زمان بین حوادث ناشناخته بود.

تبلیغات

در این ویدئو این زن می گوید: “شما می دانید آنچه شما نیاز به رفتن به خانه” در حالی که اجمالی در انسان و وسیله نقلیه, که در آن دو فرزند خود در حال نشستن.

این مرد ناشناس پاسخ, “من هستم صفحه اصلی” قبل از زن به او می گوید برای متوقف کردن بازی.

این زن پس از آن شنیده می شود با استفاده از یک ناسزا و تهدید به کشتن مردی که تبدیل به دوربین خود را برای ضبط روی پلاک قبل از او با اشاره به او را به عنوان یک “چین” و شکایت خود را وسیله نقلیه پارک شده بود بیش از حد به او نزدیک هوندا.

مرد همچنان به تکرار به زن تا حدودی آرامش “تحصیل” و “احترام”.

تبلیغات

برگ اضافه کرد که او معتقد است Hernandez بخشی از اوایل درگیری در ماه اکتبر است که در آن یک نگهبان در Del Amo مد مرکز شفاهی حمله و هرناندز همچنین مسئول “آزار جسمی دیگر فردی بود که اقدام به عنوان یک سامری خوب زمانی که آنها در تلاش برای دخالت کند.”

“ما اعتقاد داریم که که مشکوک است که مسئول تمام این حوادث” برگ گفت. “که قربانی بیش از حد شده است تماس گرفته توسط کارآگاهان با توجه به این مهم است.”

برگ گفت: کارآگاهان شده اند جستجو برای ساحل طولانی ساکن اند اما او در بر داشت. برگ درخواست جامعه به تماس تورانس پلیس در (310) 328-3456 با اطلاعات در مورد هرناندز محل سکونت و یا سایر افرادی که ممکن است مورد حمله قرار گرفته اند.

تبلیغات

همانطور که برای اتهامات برگ گفت: او در حال انتظار برای شنیدن از شهرستان سالن.

“این چیزی است که ما در حال ترک تا به شهر ما دفتر دادستان,” او گفت:. “در این مورد ارائه شده است به شهر ما دفتر دادستان در واقع به عنوان ما صحبت می کنند.”

بیش از دو روز گذشته اداره پلیس مواجه شده است به انتقاد از ساکنان و خارجی به طور یکسان برای درک عدم حرکت در این مورد چیزی برگ تحت فشار قرار دادند پشت در.

“به همین دلیل ما در میانهی شب در یک کنفرانس مطبوعاتی و یا قرار دادن هر گونه اطلاعات در این زمینه است چرا که ما نمی خواهم به سازش یکپارچگی این تحقیقات” او گفت:. “ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما تا به حال شناسایی مثبت از همه قربانیان با این گمان.”

تبلیغات

برگ همچنین گفت که معلوم نیست که آیا هرناندز یک بیماری روانی است اما این که “ما به دنبال آن جنبه ای است.”

برگ همچنین گفت که او نمی تواند تایید کند که آیا هرناندز بود همان فردی بود که در یک سفارش محدود در برابر او در سال 2018 توسط مادرش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de