سازمان ملل متحد می گوید ده ها مهاجر غیرقانونی در دریای مدیترانه در متصل کردن لیبی

قاهره (AP) — ده نفر از دست رفته بودند و می ترسیدند غرق شده در سواحل لیبی روز شنبه پس از یک قایق حامل حدود سه ده مهاجران عازم اروپا واژگون در دریای مدیترانه یک U. N. رسمی گفت.

صفا Msehli سخنگوی سازمان بین المللی مهاجرت گفت: این کشتی صورت گرفت خاموش شهر ساحلی زاویه. این شهر در حدود 48 کیلومتر (30 مایل) غرب پایتخت خبر داد.

او گفت که در میان گم شده بودند دو فرزند است و حداقل 20 مهاجران از چاد و نیجریه و مصر و سودان بودند نجات و بازگشت لیبی.

“جستجو در ادامه به بازیابی بدن” Msehli گفت. او اضافه کرد که این مهاجران به حال هیچ جلیقه نجات در قایق شد و در وضعیت بدی بود و واژگون مدت کوتاهی پس از تنظیم کردن.

زنگ تلفن مستقل گروه پشتیبانی برای مردم با عبور از دریای مدیترانه گفت: آن دریافت تماس از یک فامیل مهاجر که از لیبی فرار کرد که یک قایق بود در پریشانی.

این گروه گفت که آن را نمی تواند تماس با قایق. بعد نسبی در ابتدا گزارش شده است که حداقل 15 مهاجران در دریا درگذشت و حداقل 17 نفر دیگر بازگشت به لیبی را گفت.

لیبی که فرود را به هرج و مرج پس از قیام سال 2011 که سرنگون و کشته دیرین دیکتاتور Moammar Gadhafi پدید آمده به عنوان یک حمل و نقل نقطه آفریقایی و عرب مهاجران فراری از جنگ و فقر به اروپا است.

بیشترین مهاجران را در این سفر مخاطره آمیز در بیمار مجهز و ناامن قایق لاستیکی. IOM در ماه مارس گفت که آن برآورد مرگ و میر در میان مهاجران که در تلاش برای عبور از دریای مدیترانه گذشت “گریم نقطه عطف” 20 ، 000 مرگ و میر پس از 2014.

در سال های اخیر اتحادیه اروپا با همکاری گارد ساحلی و دیگر لیبی نیروهای خود را برای جلوگیری از جریان مهاجران.

گروه های حقوق بشر می گویند که این تلاش ها باید به سمت چپ مهاجران در رحمت وحشیانه گروه های مسلح و یا محدود در کثیف و پر جمعیت بازداشتگاه که فاقد مواد غذایی کافی و آب.

اتحادیه اروپا توافق کردند که در اوایل سال جاری برای پایان دادن به یک ضد مهاجر قاچاقچی عملیات مربوط به تنها نظارت هواپیما و به جای اعزام کشتی های نظامی به تمرکز بر روی مسائل به طور گسترده ای مسخره ملل تحریم تسلیحاتی که در نظر گرفته کلیدی به سیم پیچ را در لیبی جنگ بی امان.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de