‘همه سیاه و سفید زندگی می کند, ماده,’ نقاشی در بلوار هالیوود

“همه سیاه و سفید زندگی موضوع” نقاشی شده بود در رنگین کمانی از رنگ ها در امتداد یک کشش از بلوار هالیوود در مقابل تئاتر دالبی در هالیوود روز شنبه در یکی از آخرین حرکت در جریان اعتراض به خشونت پلیس و قتل جورج فلوید.

بلوار هالیوود شده است, صحنه تظاهرات متعدد در دو هفته گذشته از جمله یکی از یکشنبه گذشته به خود جلب کرد که بیش از 20 ، 000 مردم است. دیگری برنامه ریزی شده است این صبح است.

این همه سیاه و سفید زندگی می کند ماده مارس سازماندهی شده توسط یک هیئت مشورتی ساخته شده از تجاوز+ رهبران و سازمان تنظیم شده است را در غرب هالیوود. در وب سایت این رویداد به هیئت مدیره ارسال شده بیانیه ای اعلام کردند “در پاسخ مستقیم به نژادی و بی عدالتی و نژادپرستی نظاممند و تمام اشکال ظلم و ستم.”

اضافی اعتراضات برنامه ریزی شده در سراسر لس آنجلس روز یکشنبه — آخرین اقدامات در یک آخر هفته از تظاهرات.

تبلیغات

"All Black Lives Matter" is painted on Hollywood Boulevard.

معترضان رنگ “سیاه و سفید زندگی می کند موضوع پیام” در بلوار هالیوود در نزدیکی El Capitan عکس تئاتر در روز شنبه.

(Wally Skalij/لس آنجلس تایمز)

در روز شنبه بیش از صد عبادت و دوستان از کوکران Avenue Baptist Church راهپیمایی از طریق اواسط Wilshire اعتراض درمان سیاه مردم در سراسر کشور است.

در یک نقطه کشیش چارلز جانسون خواسته راهپیمایان را به زانو. او سپس آنها را به رهبری در نماز.

“ما دعا می کنیم برای یک شاهد عینی به بی عدالتی که در جامعه ما,” او گفت:.

تبلیغات

راهپیمایان رهبری همراه سن ویسنت بلوار سیم پیچ از طریق خیابان های مسکونی با یک توقف در محله اتیوپی کوچک. آنها از رفتن به La Brea Tar Pits.

آنتوانت, اردن, 50, راهپیمایی در کنار او پسر کوین. اردن که حضور کوکران Avenue Baptist Church گوید این سومین اعتراض مارس. طول آنها او فکر شده از فیلم پسران که پزشکی مراقبان او گفت:. چند ماه گذشته شده اند سخت را برای آنها.

“شما COVID شما باید به نگرانی در مورد” او گفت:, “و سپس شما باید به نگرانی در مورد اینکه یک مرد سیاه و سفید.”

این تظاهرات “کمک به مردم یک صدای” او گفت:. “من یاد گرفتم: بلندتر شما می خوانم بیشتر قابل شنیدن شما بهتر پیام خود را در سراسر می آید.”

تبلیغات

یکی دیگر از مارس برای عدالت نژادی صورت گرفت در اکو پارک در بعد از ظهر شنبه و جلب بیش از 500 نفر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de