بورلی هیلز محدود شب مجموعه پس از پر سر و صدا و اعتراض مقامات می گویند

شهر بورلی هیلز در روز شنبه صادر شده به منظور محدود کردن شب مجموعه پس از پر سر و صدا و اعتراض آشفته ساکنان شب قبل, مقامات گفت.

که اثر در زمان شنبه شب و در محل باقی می ماند تا اطلاع ثانوی متحده که بیش از 10 نفر مجاز به جمع آوری برای مونتاژ در یک منطقه مسکونی بین ساعت 9 بعد از ظهر و ساعت 8 صبح مجمع تعریف شده است به عنوان یک گردهمایی در یک محل عمومی که متشکل از 10 یا بیشتر افرادی که در یک هدف مشترک است.

سکوت مجامع مانند شمع vigils به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در مالکیت خصوصی معاف هستند و مجامع در منطقه کسب و کار هنوز هم مجاز است.

این شهرستان اعلام اورژانس محلی در 30 مه در میان تظاهرات decrying پلیس قتل جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید. تظاهرات رسیده بورلی هیلز, و وجود دارد, گزارش خرابکاری و صدمه به اموال توسط برخی که مقامات می گویند با استفاده از این تظاهرات به عنوان پوشش به ارتکاب اعمال غیر قانونی.

تبلیغات

به منظور محدود کردن شبانه مجامع نقل حوادث مارس 30 و همچنین به عنوان یک “اشغال” اعتراض که جمعه برگزار شد از 10 شب تا 1 صبح

اعتراض “شامل bullhorns و تقویت موسیقی و اختلال در آرامش محله مسکونی در ساعت در زمانی که بسیاری از مردم خواهد بود معمولا خواب” منظور متحده است.

شهر تلقی شده است لازم است به منظور محدود کردن استفاده از محله های مسکونی در شب به ساکنان اجازه می دهد به خواب با توجه به سفارش.

کسانی که به نقض سفارش می توانید در صورت بازداشت و به اتهام بزه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>