خانواده رابرت فولر یک مرد سیاه و سفید در بر داشت حلق آویز از یک درخت در گراش خواستار ‘حقیقت’

هزاران نفر از معترضان با تجمع در پالم دیل در روز شنبه به سوگواری مرگ یک جوان سیاه که داشت حلق آویز از یک درخت در نزدیکی تالار شهر این هفته یک حادثه است که موجب زنگ در دره آنتلوپ به عنوان محققان سعی کنید برای تعیین اینکه آیا مرگ این مرد شد, خودکشی یا اگر بازی ناپاک درگیر شد.

مقامات در ابتدا گفت: آنها مشکوک به خودکشی در مرگ جوان 24 ساله رابرت فولر اما پس از آن حمایت کردن که بیانیه و دستور کالبد شکافی. بدن او پیدا شد حلق آویز از یک درخت در نزدیکی تالار شهر در اوایل روز شنبه.

Robert Fuller was found hanging from a tree in Palmdale this week.

رابرت فولر داشت حلق آویز از یک درخت در پالم دیل این هفته است.

(فولر در ترن)

بسیاری از مردم در روز یادبود ابراز خشم و سرخوردگی در فولر مرگ و آنچه آنها را به عنوان یک راش توسط مقامات به برچسب آن را یک خودکشی است. روز جمعه ستوان کلی Yagerlener از لس آنجلس پزشکی قانونی-پزشکی قانونی گفت که تصمیم در مورد علت فولر مرگ شده است معوق در انتظار بررسی. کامل کالبد شکافی برنامه ریزی شده است.

تبلیغات

“آنها مشکوک به خودکشی?” یک زن در میان جمعیت گفت: روز شنبه. “چگونه می تواند به آنها می گویند که ؟ من می توانم بگویم من گمان می کنم یک مجازات.”

“من معتقدم که خانواده سزاوار باخت. نه, دفتر پزشکی قانونی گفت: یک مرد که گفت که او برنامه ریزی شده به درخواست دادستان منطقه به بررسی مرگ است.

الماس الکساندر فولر را خواهر خطاب به رشد قومیتی جمعیت در حیاط پشت گراش سالن شهر.

“ما می خواهیم برای پیدا کردن حقیقت در مورد آنچه واقعا اتفاق افتاده است” عاطفی الکساندر گفت. “همه چیز به ما گفته شده است درست نیست. ما فقط می خواهم حقیقت است. برادر من نه خودکشی. او یک بازمانده. او در خیابان هوشمند.”

تبلیغات

دیگر سخنران فرعون Mitchell, نام کوچک فضای سبز به تغییر نام رابرت فولر پارک یادبود.

فعال Najee علی و سپس به رهبری جمعیت که از ظهر تا به حال دارای عقاید به حدود 2000 نفر در یک نیم مایل مارس پایین مرکز سیرا بزرگراه به گراش کلانتر جایی که او برای اولین بار در زمان زانو برای یک لحظه سکوت قبل از تپش بر روی درب های شیشه ای ساختمان و خواستار صحبت با افسر.

ده نمایندگان در شورش کلاه ایستاده بود محکم مفتول در کویل در سمت دیگر شیشه رنگی به عنوان یک کلانتر هلیکوپتر دور سربار. بعد از نیم ساعت صبر کنید, Lt. جرثقیل Ballentine, سازمان دیده بان فرمانده آمد یک طرف درب به آدرس جمعیت و سوالات.

تبلیغات

فولر مرگ هنوز در حال بررسی پرونده قتل کارآگاهان Ballentine گفت: هر چند او تا به حال هیچ به روز رسانی. ستوان گفت که او شخصا هیچ مشکلی با مستقل کاوشگر که علی در نظر دارد به تماس برای روز دوشنبه.

اما Ballentine گفت که او نیست تماس بگیرید. پس از او صحبت کرد راهپیمایان بازگشت به شهرستان در سالن صلح آمیز مارس.

فولر مرگ است تولید توجه شدید به خصوص پس از هفته ها درگیری با پلیس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس. کیم کارداشیان وست توییتی در مورد مورد خواست مردم را به امضای طومار خواستار تحقیق کامل.

تبلیغات

اعضای جامعه مواجه مسئولان شهرستان در اخبار جلسه سهشنبه سوال که چرا آنها سریع به برچسب فولر مرگ خودکشی و پرسیدن که آیا او ممکن است شده اند, قتل, قربانی.

ساکنان پرسید که آیا وجود دوربین در اطراف پارک. شهرستان, گفت هیچ, هوای آزاد, دوربین های دیجیتال و دستگاه های ضبط ویدئویی در نزدیکی یک سیگنال ترافیک نمی تواند دستگیر کرده اند چه اتفاقی افتاده است.

برخی از اعضای جامعه دقیق نمونه هایی از نژادپرستی در بالا کویر شهرستان از جمله مؤتلفه پرچم و گفت: مسئولان نباید سریع به اخراج آن را به عنوان بازی در نقش فولر مرگ است.

“ما یک تاریخ با nooses. ما نمی مانند طناب در اطراف گردن ما” گفت: یک مرد. “این یک پیام برای اعتراض ما تا به حال در پالم دیل و لنکستر.”

تبلیغات

شهرستان, مدیر, J. J. Murphy اذعان کرد “شاید ما باید گفت: اتهام خودکشی.'” سپس او اضافه کرد: “آیا من هم می خواهیم که ما را متوقف صحبت کردن در مورد lynchings?”

مخاطبان ورزشگاه با فریادهای “نه جهنم!”

“من شک و تردید در مورد آنچه اتفاق افتاده است” گفت: Marisela Barajas زندگی می کند که در پالم دیل. پس از کنفرانس خبری Barajas رفت و پیوست جمعیت جمع آوری و در درخت که در آن فولر پیدا شد. یک پرچم آمریکا پرواز کرد در این نزدیکی هست.

“همه به تنهایی در مقابل تالار شهر — آن را بیشتر شبیه به یک بیانیه” او گفت:. “حتی اگر آن را یک خودکشی که در خود نوعی از یک بیانیه است.”

تبلیغات

در روز شنبه چندین راهپیمایی برنامه ریزی شده بودند در سراسر لس آنجلس به نگرانی پلیس آمریکا در پی فلوید مرگ است.

بیش از یک صد عبادت و دوستان از کوکران Avenue Baptist Church راهپیمایی از طریق اواسط Wilshire اعتراض درمان سیاه مردم در سراسر کشور است.

در یک نقطه کشیش چارلز جانسون خواسته راهپیمایان را به زانو. او سپس آنها را در نماز.

“ما دعا می کنیم برای یک شاهد عینی به بی عدالتی که در جامعه ما,” او اعلام کرد.

تبلیغات

راهپیمایان رهبری همراه سن ویسنت بلوار سیم پیچ از طریق خیابان های مسکونی با یک توقف در یک محله شناخته شده به عنوان کوچک اتیوپی. آنها از رفتن به La Brea Tar Pits.

آنتوانت, اردن, 50, راهپیمایی در کنار او پسر کوین. اردن در مراسم کلیسا و گفت: این سومین اعتراض مارس.

در طول این اعتراضات او فکر شده از فیلم پسران که پزشکی مراقبان. چند ماه گذشته شده اند سخت را برای آنها.

“شما COVID شما باید نگران و سپس شما باید به نگرانی در مورد اینکه یک مرد سیاه و سفید,” او گفت:.

تبلیغات

این تظاهرات “کمک به مردم یک صدا,” او گفت: “من یاد گرفتم: بلندتر شما می خوانم بیشتر قابل شنیدن شما بهتر پیام خود را در سراسر می آید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>