بهداشت و درمان کارگران, کلیسا, گروه تاریخ L. A. police تظاهرات شنبه

در سراسر لس آنجلس شنبه معترضان راهپیمایی برای نشان دادن خشم و انزجار بیش از پلیس با قتل جورج فلوید و همچنین به تقاضای اصلاحات از جمله defunding پلیس عدالت کیفری و اصلاحات.

بیش از یک صد عبادت و دوستان از کوکران Avenue Baptist Church راهپیمایی از طریق اواسط Wilshire اعتراض درمان سیاه مردم در سراسر کشور است.

در یک نقطه کشیش چارلز جانسون خواسته راهپیمایان را به زانو. او سپس آنها را به رهبری در نماز.

“ما دعا می کنیم برای یک شاهد عینی به بی عدالتی که در جامعه ما,” او اعلام کرد.

تبلیغات

راهپیمایان رهبری همراه سن ویسنت بلوار سیم پیچ از طریق خیابان های مسکونی با یک توقف در یک محله شناخته شده به عنوان کوچک اتیوپی. آنها از رفتن به La Brea Tar Pits.

آنتوانت, اردن, 50, راهپیمایی در کنار او پسر کوین. اردن در مراسم کلیسا و گفت: این سومین اعتراض مارس.

در طول این اعتراضات او فکر شده از فیلم پسران که پزشکی مراقبان. چند ماه گذشته شده اند سخت را برای آنها.

“شما COVID شما باید نگران و سپس شما باید به نگرانی در مورد اینکه یک مرد سیاه و سفید,” او گفت:.

تبلیغات

این تظاهرات “کمک به مردم یک صدای” او گفت:. “من یاد گرفتم: بلندتر شما می خوانم بیشتر قابل شنیدن شما بهتر پیام خود را در سراسر می آید.”

خارج بزرگترین زندان در لس آنجلس پزشکان و پزشکی کارگران ملبس به کت سفید خود را گرفت و به خیابان در مرکز شهر در روز شنبه در اعتراض به درمان مردم سیاه و سفید در سراسر امریکا است. آنها را به خود جلب کرد یک ارتباط مستقیم بین نژادی و بی عدالتی در بهداشت و درمان با خطر سیاه مردم در زندان و در خیابان.

شعارهای “مراقبت های قفس” و “پال خواستار قطع بودجه دولت کلانتر” زنگ زد از طریق هوا به عنوان دو ده معاونین کلانتر نگاه کرد.

“ما در آینده برای بودجه خود را!” یک بلندگو فریاد می زدند. “ما در آینده برای حقوق بازنشستگی خود را!”

تبلیغات

در جمعیت, پزشکی, کارگران صحبت در مورد چگونه آنها برگزار شده است تا به عنوان قهرمانان در طول coronavirus بیماری همه گیر. این منجر به بسیاری از آنها به این باور است که آنها باید با استفاده از پلت فرم خود را به صحبت کردن در مورد چگونه مرگبار جرم حبس شده است به جوامع از رنگ.

Sapan Thakur یک فیزیوتراپیست در پومونا عینک یک پیراهن با سابق NFL quarterback khezri مزین در مقابل خود و سفید ژاکت. او گفت: چند هفته گذشته بوده است بیداری برای او در مورد اهمیت صحبت کردن.

“من در حاشیه. من توجه اما سکوت باعث می شود شما همدست” او گفت:. “اگر من می تواند در یک روز چیزی از آن.”

برخی از معترضان صحبت در مورد چگونه به چالش کشیدن آن را برای بیماران خود را برای دریافت رضایت بخش بهداشت و درمان و احساس کردند که پول بیشتری باید اختصاص داده شده به برنامه هایی که خانه مردم و آموزش آنها و آنها را سالم نگه دارید.

تبلیغات

“ما نه فقط در اینجا به انجام هیچ آسیبی اما برای جلوگیری از آسیب که در آن اتفاق می افتد” اینباره گفت: Mark-Anthony کلیتون-جانسون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>