انسان باقی می ماند بهبود در Mt. کچل سه ماه پس از کوهنورد مفقود شده

بقایای انسانی یافت شده در بالای کوه. کچل چند هفته بعد مرد به گفته خانواده اش او را برای یک پیاده روی وجود دارد و بازگشت نیست گفته مقامات این هفته است.

باقی مانده بودند بهبود یکشنبه توسط کارآگاهان از لس آنجلس کلانتر و آن سان دیماس کوه تیم امداد و نجات و اورژانس خدمات جزئیات گفت کلانتر معاون Juanita ناوارو-سوارز.

بدن هنوز به شناسایی توسط پزشکی قانونی شهرستان, او گفت:.

در اواخر ماه مارس در لس آنجلس ساکن کونگ خورشید کیم 72 رفت از دست رفته پس از گفتن خانواده او در حال رفتن به یک پیاده روی در کوه. Mt. کچل محبوب شدید پیاده روی مقصد; در زمستان و اوایل بهار دنباله شرایط می تواند یخ زده و خطرناک است.

تبلیغات

در ژانویه حمل و نقل هوایی و خدمه با سن برناردینو کانتی کلانتر نجات چندین کوهنورد بودند که آمادگی بسیار یخی شرایط در این منطقه است.

دو L. A. ساکنان پیاده روی ستون فقرات شیطان دنباله شرق Mt. کچل اجلاس بدون گربه هنگامی که یکی از آنها تضعیف و تضعیف حدود 200 فوت کردن یخ چوت قبل از هدف قرار دادن یک درخت.

مرد دیگری تا به حال از دست رفته که در آن زمان در نزدیکی خانه یخ دره منطقه قبل از خدمه او را در بر داشت یک چند کیلومتر از ابتدای مسیر در 8000 پا در ارتفاع شیب دار کوهستانی تحت پوشش در برف و یخ.

در ماه دسامبر تیم استیپلز 32 سال جستجو و نجات داوطلب مرده پیدا شد در یخ و برف پس از او هم جدا کردم از شریک زندگی خود را در حالی که جستجو برای Sreenivas “Sree” Mokkapati یک ارواین ساکن که رفت از دست رفته قبل از آن که ماه در حالی که پیاده روی تن. کچل با یک گروه. Mokkapati یافت نشده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>