L. A. police اتحادیه صرف بزرگ در انتخابات محلی است. برخی از سیاستمداران در حال حاضر اجتناب پول

آن روز صبح پس از لس آنجلس Councilwoman مونیکا رودریگز و دیگر مقامات پیشنهاد کرده بود برش تا 150 میلیون دلار از اداره پلیس و او رو به یک تاسف جمعیت در یک پست فرماندهی در شهرستان پانوراما.

یک افسر گفت که اگر شهر مورد نیاز برای کاهش آن باید با حفاظت اطلاعات در شورای اعضای خانه. یکی دیگر از متهم رودریگز “pandering” به معترضان و گفت که اگر نیست آن را برای پلیس این شهر را سوزانده است.

“من به شما قول می دهم این اتحادیه را به ما قبر مبارزه با. … ما میخوایم مبارزه” گفت: Jerretta Sandoz, یک عضو هیئت مدیره با پلیس لس آنجلس محافظ لیگ.

“در صندوق های رای” فرد دیگری chimed در.

تبلیغات

این LAPPL که نشان دهنده رتبه و فایل افسران شده است یک نیروی قابل توجهی در انتخابات محلی است. در دهه گذشته این اتحادیه داده است بیش از 100.000 دلار به طور مستقیم به شهر نامزد. خود را مستقل از هزینه های کمیته که از نظر قانونی نمی توانند کنترل شده توسط نامزدها و لازم نیست که همان محدودیت در کمک های مالی صرف میلیون ها دلار بیشتر است.

در حال حاضر که پول تحت بررسی توسط Angelenos حمایت از یک جنبش ملی علیه خشونت پلیس و برخی از سیاستمداران محلی می گویند که آنها نمی خواهد آن را قبول کنه. آن است که این آخرین نشانه ای از فشار علیه دیرینه شیوه در تالار شهر به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده-لوس آنجلس و دیگر گروه مبارز را تحت فشار قرار دادند پال خواستار قطع بودجه دولت و تعمیرات اساسی اداره پلیس.

زمانی که رودریگز زد برای سه سال پیش LAPPL حمایت خود را از نامزدی با بیش از 100.000 دلار در mailers و تماس های تلفنی. لیگ نیز صرف بیش از $220,000 برای حمایت عضو شورای جو Buscaino زمانی که او برای اولین بار زد نه سال پیش. و هنگامی که Garcetti اول زد برای شهردار اتحادیه حمایت کمیته ای که صرف بیش از $1.5 میلیون پشتیبان گیری حریف خود را. آن را با موفقیت تحت فشار قرار دادند به دوباره کاری افسر نظم و انضباط و حمایت برای بالاتر پرداخت.

اخیرا LAPPL صرف $150,000 برای بازگشت عضو شورای John Lee که به دقت نگهداری می شود صندلی خود را در اوایل این سال به $50,000 دیگر کمیته حمایت از عضو شورای گیاه Wesson به عنوان مبارزات او برای تبدیل شدن به یک شهرستان سرپرست و صرف نزدیک به $45,000 در حمایت از شورای دیوید Ryu است که مواجه خاموش در برابر غیر انتفاعی رهبر Nithya رامان.

تبلیغات

رامان استدلال کرد که سیاستمداران باید رد چنین هزینه کرد و گفت که آن را تحریف گیری که هر انتخاب رسمی در این شهرستان شده است تقویت شده توسط کمک های مالی سیاسی از LAPPL.

به عنوان معترضان مواجه شده اند باطوم و سایر خشونت تاکتیک “بی میلی از ما مقامات محلی به صحبت کردن در برابر حتی به وضوح مستند مضرات نشانه ای از قدرت پلیس اتحادیه اروپا” گفت: رامان که می خواهد به ارزیابی مجدد پلیس لس آنجلس بودجه.

ریو گفت: او بازگشته بود یک کمپین کمک مالی از LAPPL و disavowing هر آینده مستقل هزینه توسط پلیس اتحادیه از طرف او. این عضو شورای گفت او مخالف افزایش پلیس لس آنجلس در حالی که بودجه شهر دیگر خدمات بودند که قطع و استدلال کرد که این شهرستان نیاز به بازبینی استفاده از زور.

تبلیغات

L. A. نیز نیاز به “رویایی طولانی مدت طرح به جای استفاده از افسران پلیس به آدرس مزمن مسائل اجتماعی” ریو گفت.

عضو شورای مایک Bonin نیز روز سه شنبه گفت که او با رد هر گونه آینده سهم از پلیس اتحادیه که اهدا کرده است به طور مستقیم به شورای که مستقل کمیته باید صرف بیش از $45,000 حمایت خود را از نامزدی.

Bonin که به نگرانی در مورد تاکتیک های پلیس در طول تظاهرات گفت: “ساخت یک شخصی کمک مالی در مقدار او دریافت کرده بود به طور مستقیم در گذشته — بیش از 4000 دلار برای مبارزات انتخاباتی خود را و دارنده حساب به سازمان های کار به مخالفت با نژادپرستی و اصلاحات پلیس از جمله سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. او همچنین گفت که رد مستقل هزینه های اتحادیه ،

“Angelenos خواستار یک رویکرد جدید به چگونه ما محله های امن و آنها می خواهند بدانند که خود نمایندگان پاسخگو به مردم” Bonin گفت.

تبلیغات

شده است وجود دارد و به خصوص هماهنگ فشار برای انتخاب دادستان به چشم پوشیدن از پلیس اتحادیه های کارگری. جورج Gascón که در حال اجرا است به سرنگون لس آنجلس D. A. جکی Lacey به تازگی عضو دیگر دادستان در لابی به منع وکلای منطقه از پذیرش حمایت از پلیس کارگری که Gascón گفت: او دیگر نمی خواهد انجام دهد.

Lacey به دوری که ایده این استدلال که “هر پیشنهادی که مانع از یک اتحادیه از به طور فعال درگیر شدن اعضای خود در روند دموکراتیک بسیار خطرناک مسیر به پایین”است.در بیانیه او معتقد است که “خاموش کردن صدای اتحادیه های کارگری مجموعه یک سابقه بد” است که می تواند صدمه دیده است اتحادیه ها به نمایندگی از معلمان و پرستاران.

لی عضو شورای نمایندگی شمال غربی دره Fernando سان گفت: “افتخار دارم که LAPPL پشتیبانی برای مبارزات انتخاباتی خود را. Wesson گفت که “مستقیم یا مستقل کمک های مالی به من یا من حریف حمل وزن صفر زمانی که من رای دادن.”

و شهرستان Atty. مایک Feuer که در حال اجرا است برای شهردار “به شدت معتقد است هر گذشته کمک های مالی نیست و به هیچ وجه تضعیف توانایی های خود را به قضاوت مستقل با توجه به LAPD,” مبارزات انتخاباتی خود مشاور جان Shallman گفت. چنین استدلال تکرار شد اعضای شورای رودریگز باب Blumenfield, Mitch O’Farrell و پل Koretz و شهرستان سرپرست مارک ریدلی-توماس که در حال اجرا برای یک صندلی شورا در برابر وکیل فضل Yoo.

تبلیغات

LAPPL سخنگوی داستین DeRollo گفت: “هیچ انتظار یا اعتقاد دارد که ارتباط بین یک سهم و یک مقام عمل” اشاره کرد که Wesson امضا کرده بود به پیشنهاد برای کاهش LAPD بودجه.

است که متقاعد Wesson حریف, دولت بهداشت ، هالی میچل (D-لس آنجلس) که مدیر کمپین منی ریچاردز به نام Wesson “نامزد پلیس اتحادیه های کارگری” و گفت: Mitchell نمی خواهد قبول چنین کمک های مالی بیان کرد که “وقت آن است که برای رهبری که عاری از فساد و نفوذ است.”

فعالان پیشرو نیز شک و تردید شده است. اگر صرف نمی گذارد سیاستمداران “آن را نمی تواند انجام شود در وهله اول” گفت: Chris راث یک سازمان با گروه فعال زمین بازی LA که می خواهد به کاهش بودجه پلیس.

راث استدلال کرد که قدرت سیاسی از LAPPL “اساسا مانع از هر گونه بحث و گفتگو در مورد کاهش اندازه بودجه پلیس” تا به حال.

تبلیغات

دره Fernando سان جوان دموکرات ها به تازگی ساخته شده disavowing سهم از اجرای قانون گروه یک شرط برای تایید آن. فحش که پول “را نشان می دهد Angelenos که این L. A. مقامات منتخب نیست مدیون به پلیس و پلیس اتحادیه های اول و نفر دوم” آن قانونی مدیر اندرو لوئیس گفت.

لوئیس با اشاره به بودجه که اختصاص بیش از نیمی از “نامحدود” درآمد در صندوق به طور کلی به پلیس لس آنجلس — به عنوان یک کلید نشانه ای از چگونه اتحادیه پلیس به او امر فرموده بود نفوذ بیش از شهرستان سالن. اتحادیه پلیس گفته است که پرداخت باید به اندازه کافی بالا برای جلوگیری از این شهر از دست دادن افسران به سازمان های دیگر.

Wesson, Garcetti و دیگر مسئولان شهرستان و همچنین دفاع و پشتیبانی منشور اصلاح C موفق 2017 رای گیری حمایت اتحادیه پلیس است که اجازه انضباطی پانل های ساخته شده تا به طور کامل از غیرنظامیان است. مخالفان از جمله پل و محلی دیگر فعالان مخالف تغییر و استدلال کرد که شهروندان تمایل به بیشتر ملایم به سمت افسران.

DeRollo استدلال کرد که رای دهندگان ارزش سیاسی صدا از افسران پلیس. این اتحادیه بوده است به خصوص صریح در طول هفته گذشته: پس از Garcetti پیوست تماس به کاهش بودجه پلیس و یک نکته در مورد “قاتلان” که اتحادیه را دیدم به عنوان یک اسمیر در برابر افسران LAPPL او را به نام “بی ثبات است.”

تبلیغات

“اریک آیا شما واقعا بر این باورند که پلیس لس آنجلس ماموران پلیس قاتلان?” LAPPL عضو هیئت مدیره جیمی مک براید گفت: در هفته گذشته. “همان افسران که شما ارائه امنیت 24 ساعته در محل اقامت خود را 365 روز سال؟”

Garcetti گفت: سخنان خود به غلط شدند و او با مراجعه به پلیس. مک براید بعد از آن به نظر می رسد در یک طیف اخبار 1 گزارش در مورد پلیس تامین امنیت در رئیس شورای Nury مارتینز صفحه اصلی آن را “نفرت انگیز” استفاده از پول مالیات دهندگان و “مضحک” در پرتو تماس به کاهش بودجه پلیس.

مارتینز سخنگوی ریک کوکا گفت: پلیس لس آنجلس پیشنهاد کرده بود یک جزئیات امنیتی در پاسخ به تهدیدات که نامیده می شد و بعد از آن را “به خطر بیافتد.” این بخش نیز امنیتی در منزل عضو شورای O’Farrell که سخنگوی آن نیز توصیه شده است توسط پلیس لس آنجلس تهدید به شرح زیر است.

تبلیغات

مارتینز در مورد خواسته های گذشته کمک های مالی از LAPPL گفت: در بیانیه ای که او در پاسخ به ترکیبات “که خواستار عدالت و تغییر و برای ریشه کن کردن نژاد پرستی در تمام جنبه های زندگی ما است.”

L. A. تنها نیست: در شهر نیویورک برخی از سیاستمداران متعهد به توزیع کمک های مالی سیاسی آنها دریافت شده از اجرای قانون گروه به سازمان ها کمک به جوامع از رنگ. در سان فرانسیسکو هر دو دولت از سوی دیگر ، اسکات وینر و حریف خود جکی Fielder باید سوگند یاد کردن از جمله کمک های مالی.

برخی از L. A. مقامات استدلال می کرد که در مقابل فشار پلیس اتحادیه کمک های مالی شد و غیرسازنده است. Blumenfield گفت که “سیاسی حرکات شبیه به این خواهد تنها به تعمیق شکاف و کاهش بالقوه ما برای مذاکرات اساسی.”

Buscaino سخنگوی Branimir Kvartuc گفت: عضو شورای نبود “چیدن طرف” و تا به حال در نظر گرفته این موضوع است. چند تن از مقامات دیگر نیست بی درنگ پاسخ به questionsabout سیاسی صرف توسط پلیس اتحادیه; یک Garcetti دستیار گفت: شهردار در حال حاضر یک نامزد ،

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان دیوید Zahniser کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de