افسر پلیس لس آنجلس نشان داده شده در ویدئو قابل توجه مرد بی خانمان در دفاع از اقدامات پنجه نرم می کند گناه نیست

یک افسر پلیس لس آنجلس متهم به حمله در ضرب و شتم یک مرد بی خانمان در تصویری در بیل هایقتس در اوایل سال جاری در دفاع از تاکتیک های خود را در دادگاه روز شنبه گفت که او “عمل مناسب است.”

فرانک هرناندز 49 بود که به اتهام حمله به زیر رنگ از اقتدار این هفته التماس کرد گناه نیست در طول یک مختصر شنوایی در مرکز شهر. جانباز افسر پلیس لس آنجلس گرفتار شد در فیلم بارها و بارها با مشت گزارشی مرد بی خانمان در سر و بدن پس از پاسخ به یک خاطی در 2400 بلوک از خیابان هوستون در 27 آوریل.

تلفن همراه تصویری به نظر می رسد برای نشان دادن مرد به عنوان ریچارد کاستیلو عقب نشینی از هرناندز و تلاش برای محافظت از خود را به عنوان افسر پرتاب بیش از یک دوجین مشت.

پوشیدن یک کت و شلوار بژ و سیاه و سفید ماسک صورت هرناندز سکوت برای بسیاری از شنوایی اش را صبح روز پنجشنبه در حالی که وکیل او وارد یک گناه برای او.

تبلیغات

“بدون شرح اما من در ترس از خطر قریب الوقوع و عمل مناسب” هرناندز گفت: در خارج از دادگاه وقتی پرسیده شد که در مورد اقدامات خود را.

خود را وکیل نیکول Castronovo کاهش یافته است به نظر بیشتر و کشیده هرناندز به دور از یک خبرنگار.

یک وکیل برای Castillo به نام تعقیب هرناندز یک “نقطه عطف” در برگزاری مأموران اجرای قانون پاسخگو اعمال خود.

تصمیم به تعقیب هرناندز “فوق العاده است اولین گام در نشان دادن به مردم است که مقامات دولتی ما در تمام سطوح دیگر حاضر به تحمل یا قبول سوء متعهد توسط اعضای ما اجرای قانون” گفت: Wesley Jieguan که واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال علیه این شهر در اوایل سال جاری در ارتباط با این ویدئو.

تبلیغات

هرناندز دستگیر شد و به اتهام سه شنبه. او باقی می ماند رایگان در تعهد خود را دارد. L. A. شهرستان معاون Dist. Atty. Christopher Baker گفت که او نمی خواهد به دنبال وثیقه با توجه به اضطراری به منظور اجازه می دهد متهمان منتشر شود بدون وثیقه برای یک آرایه وسیعی از اتهامات جنایی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

هرناندز است که با توجه به عقب در دادگاه در ماه جولای. اقدامات خود را به طور گسترده محکوم توسط مقامات اجرای قانون. رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور گفت که او نگران بود توسط تلفن همراه تصویری و اتحادیه به نمایندگی از رتبه و فایل افسران پلیس لس آنجلس در بیانیه ای گفت که هرناندز رفتار “غیر قابل قبول است و چیزی نیست که ما روت را انجام دهد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>