آهک آتش می سوزد و 450 هکتار در شهرستان ونتورا تپه به عنوان آتش نشان سعی کنید برای به دست آوردن دست بالا

یک برس آتش در تپه های اطراف دریاچه Piru در شهرستان ونتورا به رشد 450 هکتار در اوایل روز شنبه به عنوان آتش مقامات همچنان به ساخت مهار خطوط اطراف فروغ.

شعله دوبله آهک آتش, شکست نزدیک آهک دره خاموش Piru دره جاده حدود 4:30 بعد از ظهر پنج شنبه در میان درجه حرارت بالا و رطوبت کم است. آتش به سرعت سوخته از طریق صدها هکتار از خشک قلم مو را در اطراف منطقه باعث مقامات به تخلیه بخش هایی از دریاچه Piru منطقه از جمله اردو و خواص همراه Piru دره عمیق و باریک از Piru دریاچه به جاده باغ.

“این بسیار شیب دار و به چالش کشیدن زمین” گفت: مهندس مایک Des جعل سخنگوی Ventura County Fire Department.

تبلیغات

حدود 25 سازه از جمله چند خانه و ایالات متحده خدمات جنگل ساختمان ها در معرض تهدید هستند ، هیچ خواص آسیب دیده اند. از ساعت 8 صبح آتش شد 20 درصد موجود است.

دو آتش نشان مبارزه با شعله های حذف شده از وظیفه پس از درد و رنج از کلی بیماری و خستگی در اواخر روز شنبه, Des تدافعی گفت.

حدود 250 آتش پرسنل از جمله آب مناقصه شش دست خدمه و دو بولدوزر مشغول به کار بودند برای به دست آوردن دست بالا در این آتش سوزی پنج شنبه.

آتش نشانان و پیشرفت یک شبه در یک ثانیه شعله دوبله الیزابت آتش که شکست صبح روز چهارشنبه.

تبلیغات

از ساعت 8 صبح پنج شنبه در آتش سوخته بودند 275 هکتار در یک کنترل از راه دور, دره عمیق و باریک بین ونتورا و سانتا پائولا اما آتش نشانان در حال مهار افزایش به 70 ٪ است.

ده ها تن از آتش نشانان منتقل شدند از الیزابت آتش به آهک آتش بعد از ظهر چهارشنبه به دلیل تهدید به سازه در دریاچه Piru منطقه است. با این حال حدود 130 آتش نشان کار باقی می ماند شامل الیزابت آتش.

مقامات در حال بررسی آنچه موجب هر دو در آتش سوزی.

ماموران آتش نشانی تلاش برای ساخت و بهبود مهار خطوط می آید که درجه حرارت در سراسر منطقه همچنان ماندند و در پایین به اواسط-90s.

تبلیغات

سطح رطوبت در منطقه آتش در حال انتظار برای اقامت نسبتا طولانی بین 12% و 16% برای بسیاری از روز است. وزش بادها نیز انتظار می رود در طول روز با gusts تا 20 mph پیش بینی بعد از ظهر گفت: جو Sirard یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در اخنرد.

“داغ درجه حرارت و رطوبت پایین کمک خواهد کرد که آتش به گسترش بدون هیچ گونه کاهش هر چند نه به عنوان به سرعت به عنوان آن را اگر وجود بادهای قوی” Sirard گفت. “من مطمئن هستم که آتش نشانان در حال کار سخت برای به دست آوردن این تحت کنترل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>