مرد متهم در آپالاچی نوین حملات صالح برای محاکمه

ابینگدن, Va. (AP) — ماساچوست مرد متهم به قتل یک آپالاچی نوین کوهنورد و حمله به دیگری با یک کارد بزرگ و سنگین در ویرجینیا در سال گذشته اعلام شده است صالح برای محاکمه.

بریستول Herald پیک گزارش می دهد که ایالات متحده دادگاه منطقه دادرس قاضی پاملا سارجنت بررسی پیدا کردن از سلامت روانی ارزیابی و حکومت پنج شنبه که این مورد در مقابل جیمز اردن می توانید ادامه دهید.

اردن, 31, از غرب Yarmouth, ماساچوست دستگیر شد, در مارس 2019 و به اتهام قتل و تجاوز پس از دو کوهنورد بودند حمله در نزدیکی, Wythe و Smyth county line در جنوب غربی ویرجینیا. او متهم به قتل رونالد سانچز جونیور, 43, اوکلاهما و مجروح شدن یک زن کانادایی است.

در طول یک جلسه دادگاه ژوئیه گذشته سارجنت در بر داشت که اردن بود و نه صالح محاکمه و دستور داد او را به دریافت سلامت روان درمان برای تعیین اینکه آیا او می تواند به صلاحیت است.

او اعتراف کرد به بهداشت روان واحد از اداره زندانها’ مرکز پزشکی فدرال در واشینگتن ایالت کارولینای شمالی در ماه اکتبر با توجه به دادگاه براده.

روانی و گزارش در زمینه مهر و موم با دادگاه مارس 21. سارجنت نمی تواند به جزئیات خاص این گزارش در جلسه دادگاه روز شنبه.

پس از پیدا ذهنی جزء اردن توصیه شد از اتهامات عنوان شده علیه او — قتل و تجاوز به قصد ارتکاب قتل است. در پاسخ به سوال توسط سارجنت اردن گفت که او را درک اتهامات عنوان شده علیه.

معاینه اولیه و بازداشت شنوایی است که برای برنامه ریزی ژوئن 25.

اردن در حال حاضر برگزار می شود در جنوب غربی ویرجینیا منطقه ای زندان در ابینگدن.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de