Op-Ed: آنچه باعث می شود من ،

“پدرم می گوید: من مجاز به صحبت کردن با مردم مثل شما.” تصور کنید شنیدن زمانی که شما پنج سال در مهد کودک.

“یک قاتل سیاه و سفید حمله پسر من در مدرسه.” یک خانواده سفید سعی کردم به شکایت خانواده من برای $250,000 فشرده اتهامات علیه من برای حمله درجه دوم به صورت خفیف درگیری در مدرسه بالا و به من خبر. که رفت و برای بیش از سه سال است.

“من حدس می زنم این نیست ماشین خود را.” یک افسر پلیس به من گفت که من رو کشیده بیش از رانندگی با تسلا که من به عنوان یک کارمند ، حتی درخواست مجوز و یا ثبت نام.

“من نمی خواهد اجازه دهید به شما می آیند در داخل این مجتمع آپارتمانی و من در تماس با پلیس مگر اینکه شما را ترک و یا بررسی کنید که شما هستند.” گفت: یک بانوی خارج به عنوان من سعی کردم برای دیدار با دوست من که من تا به حال گوشی من سمت چپ در آپارتمان خود.

همه از آن برای تلفن های موبایل بسیار نژادپرست نمی کند ؟ بیایید سعی کنید آن را دوباره اما در راه های مختلف.

“شما سفید مرد سیاه و سفید, من می دانم.” با توجه به برخی از whitest بچه ها من تا کنون در ارتباط با.

“شما به خوبی سخن گفته که در آن شما رفتن به مدرسه؟”

“توقف تلاش به عمل سخت شما نه از گتو.”

“چه چیزی شما را می دانم که در مورد سیاه و سفید ؟ پدر و مادر خود را سفید هستند.”

“شاید شما باید به پایین به گتو و دلیل با برخی از پسران خود را به طوری که آنها نمی مواجه با پلیس است.” یک فرد سفید به من می گوید که در مورد پاسخ من به پلیس کشتار مردم سیاه و سفید.

این لیست می تواند برای همیشه, اما من مطمئن هستم که شما به نقطه در حال حاضر. بسیاری از برخوردهای نژادپرستانه در آمد از مردم به من گفتن من نیست سیاه چون من نمی عمل می کنند ، در بسیاری از موارد در زندگی من به عنوان یک جنایتکار و در موارد دیگر تلقی نشود و سیاه به اندازه کافی بود ، بنابراین چه چیزی باعث می شود من ، این سوالی است که من به خواسته خودم و دیگران چند بار در طول زندگی من است. به برخی از آن ممکن است به نظر می رسد مانند یک پاسخ واضح برای دیگران بسیار است. این ماشین رانندگی کنم ؟ ورزش من بازی ؟ موسیقی من گوش دادن به ؟ مردم من کاردانی ، مدرسه رفتن من ؟ لباس بپوشند ؟ یا شاید راه من صحبت کنید ؟ (جهت مشاهده…قطعا راه من صحبت کنید. جو بایدن نمیفهمد که یکی از سریع واقعی است.)

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

من به تصویب رسید توسط یک خانواده سفید. یک خانواده انگلیسی که در آن است. هر کس در خانواده من است به تصویب رسید. هنگامی که شما رشد می کنند تا در یک مخلوط نژاد, خانواده, در, بیشتر, سفید, جامعه, شما باید بسیار گسترده تر لنز از همه چیز و همه کس در اطراف شما. من و زندگی در چندین محیط های مختلف اعم از مدرسه شبانه روزی به فقیرترین محله در لوئیزیانا و تمام راه را به کوه کوچک در شهرهای بزرگ ایالت کلرادو که در آن من ساکن آتش نشان و تدریس اسنوبورد. من بازی فوتبال نه بسکتبال یا فوتبال. من به خوبی صحبت مطرح شده در دو پدر و مادر و خانواده و شانس به یک آموزش و پرورش خوب. من به کلیسا رفت و در حال رشد داوطلب ثبت نام کرده بود در فعالیت های فوق برنامه و با افتخارات فارغ التحصیل زمانی که من در نهایت تصمیم به گرفتن گه من با هم. این است که برای بسیاری از من و زندگی من تلاش کرده ام با اینکه سیاه و سفید است. من تلاش کرده ام با احساسات که به من تعلق ندارد. من تلاش کرده ام با پیدا کردن جای من میان هر کس دیگری نسخه از آنچه که آنها فکر می کنم من باید باشد.

در حال حاضر با داشتن گذاشته این بنیاد برای شما, آیا شما فکر می کنم یک افسر پلیس یا کارن که اجازه نمی دهد که من در دوست مجتمع آپارتمانی می داند و یا می دهد دو پرواز fucks در مورد هر آنچه که شما فقط به عنوان خوانده شده ؟ بدون آنها نمی کنند. تنها چیزی که آنها را رنگ سیاه و سفید. مهم نیست که اگر من تا به حال یک دکتری یا GED. آنها را ببینید من دقیقا آنچه که من هستم. سیاه و سفید.

به طور خلاصه در بالا اشاره شد من صرف مقدار خوبی از زمان در خدمات عمومی به عنوان یک آتش نشان در سراسر بخش های مختلف در کلرادو. در هر دولتی نقش خدمات — اعم از آتش نشانی و اورژانس و پلیس و غیره. — همه ما را همان سوگند. که سوگند به خدمت و محافظت می کند. برای من به نشستن در اینجا و به شما بگویم که تمام پلیس ها بد خواهد بود یک بی احترامی آشکار به خوب افسران من با تعامل و اغلب با کار می کرد که تایید وظیفه خود را و هنوز هم ادامه خدمت و محافظت می کند.

اما برای من به عنوان یک انسان (من می دانم, شوکه, راست?), آن است که حتی بیشتر بی احترامی به توجیه نیت خوب از سیب های خوب بیش از این سیب گندیده که گرفته ام زندگی من همکار, سیاه, برادران و خواهران. هنگامی که شما را از سوگند به خدمت و حفاظت از اینکه شما قدرت داده شده توسط جامعه از طریق اعتماد بزرگ. سوء استفاده از این اعتماد و قدرت بسیار ننگین آن را سخت برای من حتی درک.

بود که آن را به عنوان ممکن است این مسئله به مراتب بیشتر از سوء استفاده از قدرت توسط پلیس است. علت ریشه ای برای همه از این است که نژاد پرستی. با نژاد پرستی در حال تدریس به فرزندان نسل بعد از نسل من نمی بینم که چگونه ما می توانیم نیروی تغییر دهید. (نگاه کنید اولین جمله از این قطعه.) نژادپرستی بافته شده به تار و پود ملت ما. در هیچ زمانی در تاریخ ما شده است وجود دارد یک توافق ملی است که همه باید به همان اندازه ارزش دارد در تمام زمینه های زندگی است. ما ریشه در نژاد پرستی در وجود بهتر تلاش آمریکایی ها از همه نژادها به تغییر است. واقعیت تلخ از آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید رفته برای نسل برای آمریکایی های سیاه و سفید; آن را فقط در حال حاضر فقط قابل مشاهده است.

برای کسانی از شما که شروع به احساس ناراحت کننده در مورد این. ناراحت کننده. برای مردم ما شده است استفاده می شود برای ناراحت بودن از 1619.

داشتن متولد شده و بزرگ شده در کلرادو اسپرینگز زندگی در بزرگ شهرستان و در حال حاضر ساکن در دنور Kalib استیل هیچ غریبه ای به کلرادو. سیاه و سفید مرد و استیل نیز هیچ غریبه ای به نژادپرستی و نشان می دهد بسیاری از تجارب خود را از نظر او از دوران کودکی به فقط در هفته گذشته; پیدا کردن او را در Facebook.

Westword هرازگاهی op-eds و مقالات در مورد مسائل مورد علاقه به ساکنان مترو دنور. باید یکی از شما می خواهم به ارائه? ارسال آن به [email protected] که در آن شما همچنین می توانید نظر در این قطعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>