Op-Ed: چرا در حال حاضر زمان برای کاهش دنور پلیس بودجه

در برابر پس زمینه از جورج فلوید اعتراض بسیاری از فعالان و اعضای جامعه در تماس هستند در دنور به “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.” در میان دیگران دنور اعضای شورای شهر کاندی CdeBaca و استیسی گیلمور در حال دفاع از حرکت برخی از دنور اداره پلیس بودجه به خدمات اجتماعی.

برای برخی از, کاهش اجرای قانون هزینه های ترسناک و نابخردانه تغییر را در حرارت لحظه ای. برای دیگران یک پلیس در بودجه کاهش بوده است مدت زمان طولانی در آینده و تسمه سفت ناشی از COVID-19 رکود است, زمان مناسب برای تجدید نظر بودجه ما اولویت است.

چه می دنور تاریخ اخیر پلیس صرف و جرم و جنایت آشکار در مورد فعلی ما لحظه ای و به کجا بروید ؟ من در بودجه و اطلاعات و داده های جرم و جنایت و اخیر تحقیقات علمی برای پیدا کردن.

در سال 1992 زمانی که دنور با تجربه 11 جرایم خشونت آمیز در هر 1000 نفر در این شهرستان صرف $164 میلیون در پلیس تنظیم شده برای تورم است. در سال 2017 (آخرین سال قابل مقایسه با داده های بودجه) این شهر جرم و جنایت خشونت آمیز بود 40 درصد به 6 1,000 اما پلیس در بودجه تا به حال تا این حد رواج نزدیک به 50 درصد به $241 میلیون. که به مبلغ 354 هر ساکن است که در سال.

در آن زمان این شهر قطع آن مراقبت های بهداشتی و هزینه های بیمارستان با 74 درصد و قطع آن دولتی و کمک های بودجه توسط 43 درصد است. با توجه به تحقیقات منتشر شده در شهرستانها که خود را کاهش خدمات اجتماعی هزینه شد و به احتمال زیاد پس از آن افزایش بودجه پلیس.

دنور هزینه های پلیس در حال رشد بود در همان زمان نیاز به پلیس — جرم — شد کاهش. آن است که این واگرایی که منجر شده است برخی از فعالان به تقاضا است که پلیس صرف آورده می شود در راستای کاهش جرم و جنایت از واقعیتهای زمان حاضر است.

اما صبر کنید: نبود آن افزایش هزینه های که باعث کاهش نرخ جرم و جنایت? ما نباید قطع مصرف دارو فقط به خاطر اینکه ما احساس بهتر ،

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

تعيين علل جرم نوسانات بسیار دشوار است اما بعید است که پلیس نقش زیادی. دنور نرخ جرم و جنایت کاهش یافته ترین در سال های پلیس بودجه در حال رشد بود کمترین و جرم و جنایت کاهش یافته است در سراسر کشور — در واقع در سطح بین المللی در طول این زمان در شهرستانها است که صرف مقدار زیادی در پلیس و در شهرستانها که نیست.

شواهدی وجود دارد که اقدامات تحقیقی مانند حل قتل های کاهش جرم و جنایت, اما گزارش اخیر توسط آکادمی ملی علوم در بر داشت بزه دستگیری, که حساب برای 80 درصد از دنور اداره پلیس دستگیری “تولید کوچک به تهی اثرات جرم و جنایت.”

هر چند تحقیقات نشان می دهد که جرم و جنایت کاهش اثرات شدید پلیس به احتمال زیاد حداقل انسان عواقب قطعا شدید. جورج فلوید درگذشت پس از مینیاپولیس پلیس او را به اتهام استفاده از تقلبی $20 bill. فلوید مرگ نشان می دهد یکی از غم انگیز پلیس نتیجه و حتی غیر کشنده پلیس تعاملات می تواند مضر باشد.

یک واحد بازداشت می تواند صدمه دیده است, استخدام, عملکرد مدرسه, امور مالی, بهداشت روان و احتمال رای گیری. فشرده اجرای قانون نیز کاهش می یابد پلیس مشروعیت ساخت آن را سخت تر برای پلیس برای حل جرایم خشونت آمیز.

عواقب تهاجمی پلیس سقوط نامتناسب در Denverites. در حالی که آنها 9 درصد از جمعیت ما مردم سیاه و سفید بودند 25 درصد از افراد دستگیر شده برای جنحه توسط DPD در سال 2018 است. بسیاری از مطالعات نشان داده اند بازداشت نابرابری در سراسر کشور را نمی توان توضیح داد دیفرانسیل متخلف نرخ.

به طور فزاینده ای غیر پلیس و سازمان های اجتماعی در حال تلاش برای کاهش جرم و جنایت. یوجین مبتنی بر CAHOOTS اعزام بحران مداخله متخصصان آموزش دیده در د تشدید و مشاوره برای پاسخ به بحران قبل از پلیس. در شهرستانها مانند اوماها دورهام و کانزاس سیتی, درمان خشونت با استفاده از اعضای جامعه واسطه اختلافات بین جوانان به قطع تلافی جویانه و خشونت. تحقیقات نشان می دهد که شهرهای با بیش ضد خشونت در سازمان های غیر انتفاعی تجربه جرم و جنایت کمتر از شهرهای با کمتر حتی کنترل برای دیگر تفاوت های بین آنها را.

این که آیا آن بود که پلیس و گروه های اجتماعی و یا صد چیزهای مختلف است که باعث اتفاقاتی کاهش جرم و جنایت در حال حاضر زمان به پول نقد در عمومی-ایمنی سود ما تعلق گرفت. مانند سهام می پردازد که یک بازگشت پس از رشد عمومی ما-ایمنی حساب آماده برای خروج.

ما می توانیم سرمایه گذاری سابق پلیس دلار در این نوع از گروه های اجتماعی که باعث کاهش جرم و جنایت بدون ویرانگر جوامع است. ما می توانیم سرمایه گذاری در مدارس, مشاغل, تجاوز به عنف-مراکز بحران و مسکن است که پرداختن به علل ریشه جرم و جنایت مانند فقر.

مداخلات از بهبود مادر و نوزاد مراقبت های بهداشتی به سر شروع پیش دبستانی ایجاد بزرگ و ماندگار در کاهش جرم و جنایت. زمانی که مردم منحرف از دستگیری و به درمان جرم و جنایت کاهش می یابد.

این جامعه پاسخ نشان می دهد که اگر جرم به افزایش در آینده ما در حال حاضر مجموعه ای از روشها برای پاسخ به جنایت است که می تواند مکمل و در برخی موارد جایگزین — پلیس.

آنچه متفاوت فعالان معنی “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” متفاوت است. در حالی که برخی از آنها خواستار DPD را لغو اکنون کاهش 2021 بودجه بیشتر است. کسانی که بودجه مذاکرات خواهد در پاییز رخ می دهد.

تاریخ اخیر و شواهد نشان می دهد که دنور پلیس بودجه بزرگتر شدن آن نیاز دارید و reinvesting کسانی که دلار در جای دیگر می fruitfully کاهش جرم و جنایت و بهبود جوامع است.

Brenden بک, Ph. D., استادیار جامعه شناسی در دانشگاه کلرادو دنور. او در توییتر دنبال: @brendenbeck.

Westword هرازگاهی op-eds در مورد مسائل مورد علاقه به دنور جامعه است. باید یکی از شما می خواهم به ارائه? ارسال آن به [email protected] که در آن شما همچنین می توانید نظر در این قطعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>