محبوب بالیوود بازیگر Sushant Singh Rajput, 34, مرده یافت

بمبئی هند (AP) — محبوب بالیوود بازیگر Sushant Singh Rajput مرده پیدا شد در بمبئی اقامت در یکشنبه پلیس و گزارش های رسانه ها گفت.

گزارش اولیه با استناد به پلیس گفت: 34 سال بازیگر پیدا شد حلق آویز در آپارتمان خود در حومه Bandra.

پلیس بمبئی سخنگوی Pranaya Ashok تایید مرگ و گفت: جزئیات بودند قرار گرفت.

Rajput که آغاز شده به عنوان یک بازیگر تلویزیون ساخته شده خود را بالیوود اولین بار در سال 2013 با مدیر آبیشک کاپور در “Kai Po Che” بر اساس کتاب Chetan Bhagat.

رسانه های اجتماعی گرفتگی شد با تسلیت برای بازیگر با بسیاری از واکنش به این خبر با ناباوری.

“Sushant Singh Rajput…روشن بازیگر جوان رفته بیش از حد به زودی” نارندرا نخست وزیر هند است. “تبحر او در تلویزیون و در فیلم. ظهور خود را در دنیای سرگرمی های بسیاری الهام گرفته و او در پشت برگ چندین اجراهای به یاد ماندنی. شوکه عبور خود را دور. افکار من با خانواده و طرفداران. Om Shanti.”

ستاره بالیوود آکشی کومار در توئیتر نوشت: “راستش این خبر من را ترک کرده است شوکه و لال است.”

“من نمی توانم باور کنم که این در همه… تکان دهنده است… یک بازیگر و یک دوست خوب… آن را دلسرد کننده” بازیگر Nawazuddin Siddiqui توییتی.

Rajput برگزار سابق کریکت هند کاپیتان تیم ماهندرا سینگ Dhoni در سال 2016 فیلم “M. S. Dhoni: داستان ناگفته.” در میان دیگر فیلم “Kedarnath, Sonchiriya” (طلایی پرنده) و “Raabta” (اتصال).

او در گذشته دیده می شد در سال 2019 Netflix فیلم “درایو.”

بمبئی هند مالی توپی و خانه به بالیوود شده است دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس آورده است که کسب و کار و سرگرمی را به توقف کامل در کشور است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de